Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:44:30

mam tam awa shima 0,28 a davam az 100g bez odhozovky a leti to jako blazen

    NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:41:57

    Kedlub >> pořád stejně povolenku ještě nemám a pruty taky ne.

      NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:41:19

      KurecPalec >> cus bambus

        NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:40:54

        synnebes >> jj...take Jooo..dam take......:o)....

          NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:40:27

          Kedlub >> Ova take zdravi...:o)....

            NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:38:28

            Příbor >> tak co jak zijes

              NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:37:27

              Kedlub >> nazdar kluku z Čech

                NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:35:51

                nazdar kluci z moravy

                  Nsynnebes - Profil | Pá 21.3.2014 18:29:52

                  KurecPalec >> jo mel pac by to asi nevydrzelo ta 0,28 zas nema takovou nosnost

                    NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:15:19

                    Pallermo >> .....:o).....Jj Vim Pallermo........od mala mam spatny odhad takze ani nevim jak daleko hazu Ja.....:o).....Dneska byla v praci kapicku volnejsi chvile tak jsem delal ze stareho teleskopu a sitka na testoviny lopatku na krmeni.....takze uvidim kam hodim sni a pokud to bude dosti budu rad kdyz budu hazet tak samo i s prutem...:o)......

                      NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:13:56

                      KurecPalec >> no doufám že budeš hlídat taky jak já tobě :-)))

                        NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:11:36

                        Příbor >> jj Priborku....hold je po tom hlad......ale neboj budeme hlidat...:o).....

                          NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:10:55

                          synnebes >> Mam doma uplne tu samou sestavu...Blacky a Ticu Scepter .....uvazuji take o 0,28mm sufixu....mel jsi tam odhoz hned od zacatku...???

                            NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:04:10

                            synnebes >> jo to by bylo dobrý. No já musím počkat až je bude mít skladem prý se po nich jen zaprášilo.

                              Nsynnebes - Profil | Pá 21.3.2014 18:01:46

                              Příbor >> v Nedeli valim ke znamemu na rybnik tak pak hodim nejake foto v akci zas tak tvrde fakt nejsou

                                NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 17:55:12

                                synnebes >> Ajo takhle já myslel že jsi je už měl v ruce, tak pokud jsi spokojen tak to je jen dobře. Já když jsem se na ně ptal, tak mě řekl že ty 3.5 lb jsou už moc tvrdé ale pokud říkáš to co říkáš tak jsou taky v pohodě a malého kapříka na něj vytáhneš a hlavně ho tam i cítíš na tom prutu

                                  Nsynnebes - Profil | Pá 21.3.2014 17:21:49

                                  KurecPalec >> Tica scepter plna civka 0,28mm a odhozovka

                                    Nsynnebes - Profil | Pá 21.3.2014 17:20:12

                                    Příbor >> nevim nemel sem ty blacky v ruce ale s tema co mam sem 100% spokojen

                                      NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 17:08:14

                                      Pallermo >> tak já se ptám jenom bohužel to tady zmíněné tak pro to víš.

                                        NPallermo - Profil | Pá 21.3.2014 16:47:55

                                        Příbor >> hele ja jsem teda nezpozoroval vlneni meho prutu a to snim hazeli kluci co fakt umej a maj techniku a i silu takze o budoucnost meho prutu se nebojim