Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 16:35:42

Pallermo >> tak.třeba někteří takový nejsou a říkají třeba pravdu, ale je jasný že pokud to člověk sám nevyzkouší tak nemá cenu o tom debatovat. A při náhozu se ti ten prut taky vlní ještě půl dne :-))

    NPallermo - Profil | Pá 21.3.2014 15:52:59

    KurecPalec >> hele kluci neverte vsem co rikaji ze hodi tolik metru vyzkouset sami kazdy si to pribarvuje :D

      NPallermo - Profil | Pá 21.3.2014 15:49:32

      Bambi.SpP >> mam zkusenots ze je to mekkci prut takze jina 2,75 treba

        NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 10:19:51

        synnebes >> Co tam mas za navi......???.....:o)

          NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 5:32:44

          synnebes >> Ahoj to jsem chtěl slyšet :-)) a kdyby jsi vybíral teď tak by jsi šel taky do těch Blacků.

            Nsynnebes - Profil | Pá 21.3.2014 4:46:22

            Zdravim mam Sonik SKS Carp Rod 3,6m 3,5lb a absolutni spokojenost kdyz sem je kupoval tak ty sonik black jeste nebyli nahoz 70-80g olovem v pohode 100+m zdolavacka malejch kapriku take dobra na to ze maj 3,5lb

              NLuger46 - Profil | Čt 20.3.2014 23:57:57

              Příbor >> Tak mrkni na Tribal řada Velocity, cena 2.600 za prut, mají velká oka a jsou dobrý a pěkný.

                NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 21:21:04

                KurecPalec >> Jiříku to já vím jen jsem si chtěl rejpnout :-)) stejně si ty Blacky koupím tak i tak a nikdo mě to už nevymluví.

                  NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 21:18:19

                  Luger46 >> to máš možná pravdu ale já nemám tolik peněz abych si mohl dovolit pořádný pruty.

                    NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 21:17:36

                    Příbor >> Neboj Libore já také uvažoval o Daiwe a jiných značkách-Je plno krásných prutu -Jen si vybrat co člověku sedí jak vzhledove tak i co se tyce práce prutu.

                      NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 21:13:26

                      Bambi.SpP >> Třeba budeš mít i s čím porovnávat-Také jsem měl něco v ruce ale neuměl jsem se rozhodnout ale nakonec jsem záriskoval a na můj styl chytání si myslím ze dobrý.

                        NLuger46 - Profil | Čt 20.3.2014 21:02:39

                        Příbor >> já ti nevím ale za ty peníze radši dva pořádné pruty. Vzhledově mě nadchly ale jak sem psal ta libráž co je pomalu na raketu je k ničemu. Nejde až tak o to, že sou měkký ale vlní se jak had. Znám pruty co se zdají tvrdý ale když je ohýbáš tak jdou krásně do ohybu. Prostě když švihneš vidíš jak se krásně rychle vrátí ale ty Soniky se vlní ještě půl dne. Chtěl sem je koupit ale nakonec sem koupil Tribaly Supresa.

                          NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 20:54:57

                          Bambi.SpP >> já myslím že jsi se rozhodl dobře.

                            NBambi.SpP - Profil | Čt 20.3.2014 20:49:39

                            Příbor >> Jsem pro ně více méně taky rozhodnutej ale ještě prohlídnu ty robinsony

                              NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 20:44:00

                              Bambi.SpP >> wariory jsem chtěl taky ale nanadchli mě vzhledově, hele já mít víc peněz tak bych asi šel do těch 3xtr jak tam mají tu akci 2+1, sice mě KurecPalec asi ukamenuje ale snad ne:-)))

                                NBambi.SpP - Profil | Čt 20.3.2014 20:33:17

                                Já taky nevim co ještě bych chtěl videt fox warrior a tady ty http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=2555​

                                  NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 20:30:06

                                  Bambi.SpP >> Jak říká Příbor, pokud je možnost je mít v ruce je to velké + potom v závěrečném rozhodováni.

                                    NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 20:21:57

                                    Bambi.SpP >> tak to máš na pohodu když to máš takhle domluvený

                                      NBambi.SpP - Profil | Čt 20.3.2014 20:16:21

                                      Příbor >> Jo v pohode já jsem domluvenej že mi je přivezou ukázat a já si podle toho vyberu

                                        NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 20:10:30

                                        Bambi.SpP >> to ti neřeknu to fakt nevím ale možná Pallermo by mohl.