Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NBambi.SpP - Profil | Čt 20.3.2014 20:07:28

Kluci jak jsou na tom sk3xtr ve 3lb jsou akorát nebo taky měkčí máte zkušenosti,chci do nich jít v tom korku

    NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 20:03:26

    KurecPalec >> tak oni ty soniky jsou celkově měkčí ale 3.25 je ideální.

      NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 19:54:41

      Příbor >> Pokud jsem to dobře pochopil tak mé Pallermo upozornil na to ze ty blacky jsou mekkci.

        NPříbor - Profil | Čt 20.3.2014 19:47:02

        KurecPalec >> Jiří na co tě upozorňoval nějak nevím o co jde :-))

          NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 17:15:59

          Pallermo >> Viim ze ano.....a me to Pallermo Vuuuubec nevadi...:)....nepotrebuji zazet moc daleko.....a aspon si uziju i mensiho kaprika....:)

            NPallermo - Profil | Čt 20.3.2014 17:08:46

            KurecPalec >> ja te upozornoval

              NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 14:41:51

              Hupo >> Ano presne.....byl jsem celkem prekvapeny z toho jak jsou kapicku mekkci....ale vedel jsem o tom drive nez jsem je bral.....a mi osobne to nevadi.....:)

                NHupo - Profil | Čt 20.3.2014 13:09:13

                Tak čierne krásky dorazili aj mne. Ako píše KurecPalec, sú dosť mäkké (objednal som 3 lb) a po ošahaní by som bral radšej 3,25 lb. Inak dizajnovo aj spracovaním nádhera, len jedna spojka bola trochu poškriabaná, ale to prežijem. Ak máte na ne tiež zálusk, tak rozhodne vyššiu libráž.

                  NKurecPalec - Profil | Čt 20.3.2014 6:41:22

                  Joohnny >>Zdravím-Mám doma Sonik SKS Black.Jsou to krasne pruty-Mám 3,25 a jsou kapičku mekkci než jsem čekal myslím ze snema bude perfektní zdolávacka.

                    NLuger46 - Profil | St 19.3.2014 23:32:03

                    Joohnny - 19.3.2014 23:21:56 > jestli je to matroš jak u sk3xtr tak je to žvejka. měl sem v ruce 3lb xtr a vlnilo se to jak had, pěkný design ale mě sklamaly v ruce a nekoupil. Možná black sks bude jinej, dokud si ten prut neosaháš tak nekupuj. To co vyhovuje někomu, nemusí tobě. Já vybíral pruty měsíc a ošahal desítky děliček než sem vybral. Wariory 3 lb jsem měl v ruce a sou to docela tvrdý pruty, ve 2,75 lb se mě zdály zas měkké, meli docela velký skok mezi ctvrkou libráže. Jestli se ti líbí černý mat barva tak můžu doporučit Sportex comeption ve 3 lb. 3,5 už je moc, mám je a zvládaj i raketu, ve 3 lb jsou univerzálnější. Vyjdou tě tak na 3 tis. jeden ale jsou podle mě lepší.

                      NJoohnny - Profil | St 19.3.2014 23:21:56

                      Cawes,

                      tak co pořídil jsi někdo ty soniky 3,25 lb mám na ně taky zálusk ale bojím se že jsou dost tvrdý i když každý tvrdí že soniky jsou celkově měkčí pruty. A nebo jsem přemýšlel na wariorama S 3lb. Co myslíte ? hážu tak 100-120m a chodím často na řeky. díky za rady

                        NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 20:19:19

                        Luger46 >> take jsou to pekne pruty.

                          NLuger46 - Profil | St 29.1.2014 19:58:46

                          možná stojí za zvážení sportex competion ve 2,75 nebo 3lb za pomalu stejný prachy, mám ho v 3,5 lb a je to tvrdý nezničitelný prut:) do 3 tis. se dá sehnat.

                            NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:57:36

                            Pallermo >> uz jsem to snim resil....Tak snad vse vyjde a bude sance je videt a zkusit si je.

                              NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:57:01

                              Pallermo >> Tak jasně že si nechám poradit od nich. Ještě jsem měl v merku Wariory ale nějak mě nenatchli vzhledově.

                                NPallermo - Profil | St 29.1.2014 19:56:02

                                KurecPalec >> mu napis vzme ti je sebou a osahas a max hned koupis

                                  NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:55:47

                                  KurecPalec >> No já jsem propásl carp show Moravia to mám taky kousek ale nějak to nevyšlo ale do Brna jedu.

                                    NPallermo - Profil | St 29.1.2014 19:55:46

                                    Příbor >> a Kaja ti primo i poradi uvidis

                                      NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:54:04

                                      Příbor >> Koncem unora ma dorazit Nikl do Ostravy tak uvidime co nam o tech prutech rekne a ukaze je i treba.