Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:53:33

Pallermo >> Kousek od Brna však s tím počítám že tam půjdu 3 roky jsem vynechal a už se těším. A hlavně že si je tam ošahám a pořádně prohlídnu.

    NPallermo - Profil | St 29.1.2014 19:52:38

    Luger46 >> jj to ja vim me se ten navi libi :D a dva nechci mam ultegry tak aspon at mam jeden :D

      NLuger46 - Profil | St 29.1.2014 19:51:44

      Pallermo >> to bych tam dal Ticu gtx nebo gtb, kamoš to má na spompku a už druhý rok bez problémů, jen ji musí potom záhulu nechat seřídit. Raketa je uplně jiný vál.

        NPallermo - Profil | St 29.1.2014 19:50:16

        Příbor >> kazdopadne jestli jsi z brna jak mas v karte pockej si na vystavu

          NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:50:04

          KurecPalec >> Jo budu je brát od něho má suprový ceny. já mám navi od mila ale chci si do budoucna pořídit nějaký lepší uvažuji nad Ticou.

            NLuger46 - Profil | St 29.1.2014 19:49:36

            KurecPalec >> to asi jo, našel jsem dnes plno navijáku co jsou na chlup stejný ale s jiným jménem, jedna továrna ze které berou i jiní. Tica scepter gtb je dobrá, mám ji taky, ale pokud můžeš připlatit jdi do shimiho. Tica šlape lehounce a dobře ale nemyslím si, že vydrží jak ultegra nebo novej long cast, fržel sem ho včera v ruce a málem sem si z toho cvrkl:)))

              NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:48:39

              Pallermo >> Však jo do do nich, nechám si radši poradit abych nekoupil něco co pak nebude mě sedět

                NPallermo - Profil | St 29.1.2014 19:28:17

                Příbor >> jj vezmi 3,25 dostacujici

                  NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:25:39

                  Příbor >> Budes ho brat od Nikla? A co tam posadis za navi???

                    NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:17:41

                    KurecPalec >> Hele pošlu to do zprávy co mě napsali a uvidíš sám ale asi půjdu do té 3,25

                      NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:15:55

                      Příbor >> No to je fakt to bych sahl asi po tom samem take o 3,50lbs take resis stejny problem?

                        NPříbor - Profil | St 29.1.2014 19:08:47

                        KurecPalec >> To nemá to máš pravdu ale díval jsem se na tu nižží řadu a tak mě to doporučili.

                          NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:03:44

                          Příbor >> Nikl je ani v 3.5 lbs nema ne...???

                            NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 19:02:24

                            http://www.youtube.com/watch?v=gnrh4GxkwA8 Ma nekdo zkusenosti s timto stojanem ????

                              NPříbor - Profil | St 29.1.2014 18:59:42

                              KurecPalec >> Ptal jsem se ne ně přímo u nikla a doporučili mě ty 3,25lb že ty 3,5 jsou prý už moc tvrdý a nejsou moc dobrý na malý kapříky.

                                NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:57:23

                                KurecPalec >> +- autobus to muze byt stejny

                                  NMD-Carp - Profil | St 29.1.2014 18:56:23

                                  Pallermo >> Jj,.-))

                                    NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:54:09

                                    Pallermo >> Dekuji.

                                      NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:53:28

                                      MD-Carp >> tak treba brno :D

                                        NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:53:22

                                        MD-Carp >> Presne Ostrava je kus od Prahy :D