Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:52:58

KurecPalec >> toto u stereho modelu

    NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:52:04

    Pallermo >> 100 radeji at je fuc nez prut co nesedi.

      NMD-Carp - Profil | St 29.1.2014 18:52:04

      Pallermo >> z Ostravy to má trochu z ruky do Prahy na výstavu,jedině Brno:-))))))

        NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:51:14

        KurecPalec >> akorat prijdes o 100 kc :D az to posles zpet :D

          NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:50:17

          Pallermo >> Take moznost. :D

            NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:49:40

            KurecPalec >> objednej osahej kdyztak vratis :D a nebo vystava v praze :D

              NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:48:50

              Pallermo >> V mem okoli je malo rybarství a Soniky jim nic nerikaji.

                NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:47:14

                KurecPalec >> kazdopadne si ty pruty osahej nekde

                  NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:46:44

                  Pallermo >> Dobre. Dám na slova lidi kteri maji takove pruty a vi co snesou.

                    NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:45:23

                    MD-Carp >> jasny jdu Kolego hned jsem tam

                      NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:45:05

                      Pallermo >> http://www.nikl.cz/p2810-sonik-sks-black-carp-rod.p​hp Nikl pise ze je ze smrstovaci gumy :D

                        NMD-Carp - Profil | St 29.1.2014 18:44:40

                        Pallermo >> nerad tady a mazej zpátky.-)))

                          NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:44:24

                          KurecPalec >> jako skokovej vlasec a litata to zkouseli jsme to par lidi doclea jsem se do toho opreli a ok

                            NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:42:29

                            Pallermo >> Ale asi se 100g nehazes plnym svihem proste co to da nebo ano.???

                              NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:41:10

                              KurecPalec >> z gumy neni to pis ten shrink

                                NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:40:50

                                KurecPalec >> no tak jasny ze by mohla ale tak nesmis tam dat co je moc nevim nekde byla tabulka optimalni zateze pro ten a ten prut zkus si ji najit nebo se zeptaas prodejce ja mam 3,25 a pouzivam klidne 100g olovo

                                  NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:40:50

                                  Cetl jsem ze rukojet je z gumy. Kdo vi jak to bude sedet v ruce.

                                    NKurecPalec - Profil | St 29.1.2014 18:37:20

                                    Pallermo >> A nebude mi reklamace zamitnuta z duvodu pretizeni prutu? Jakou vahu olova pouzivat na 3 lbs a jakou na 3.50 lbs?

                                      NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:34:24

                                      Luger46 >> toto dam asi na prut na raketu :D

                                        NPallermo - Profil | St 29.1.2014 18:34:04

                                        KurecPalec >> dokud budes mit pruty v zaruce tak to chce proste davat tomu naloz at pripadne muzes reklamovat