Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 16:04:38

KurecPalec >> podlahu jak kde ale pouzivam obcas v lete ne .
jeste jsem bych mel jeden ale ten nema ten ksilt co bys chtel :D

    NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 16:00:12

    Pallermo >> O.k.....dam na tve zkusenosti ze jeden plast staci.... :o) ..... pouzivas podlahu.....???

      NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 15:50:01

      KurecPalec >> :D:D:D si rozumny jako ze radsi priplatis ale ver ze ti plast staci ja mel jeden a byl jsem na rybach 4 dny v desti s pritelkyni a ani kapka

        NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 15:43:04

        Pallermo >> Noooo asi nejsou takove zkusenosti a zatim duvera v ten jeden plast.....asi by me strelilo kdyby mi po hodinovem desti zaclo kapat na sisku.... :o) ..... no chtel jsem do deseti i s prehozem......radeji priplatit a mit suche nohy nez levno koupit a rano padlovat ve spacaku z bivaku ven.,.... :o) .....

          NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 15:18:13

          KurecPalec >> hele tak tomu ver plast jeden staci kdyz je to lepsi material.

          zimni prehoz je na dlouhe vypravy ne na tyden ale mesic a dele atd. nic draheho ale zatim si koukal na bivaky v10 tis :D

            NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 15:15:31

            Pallermo >> Jj pro dva....zatim nechci kupovat nic moc draheho....chctel bych aby to melo ten ,, ksilt" .....a aby do nej hlavne nezateklo kdyz budes tyden nekde a z toho ctyri dny budu prset.....nevim proc ale nejak neverim tomu ze kdyz je vytrvaly dest ze pres tu jednu vrstvu nenatece.....proto asi bych chtel i ten prehoz.....zatim jsem moc nekoukal jen jednim okem......

              NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 14:30:14

              KurecPalec >> cauky a pro kolik lidi to chces :? pro dva .?

                NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 14:26:30

                Pallermo >> http://www.nikl.cz/p2109-bivak-new-dynasty.php

                http://www.nikl.cz/p2183-bivak-slx-v2-bivvy-zimni-p​rehoz.php


                Zdravim pane......posilam ti odkaz bivi jake se me osobne libi....zatim vybiram jen cenou a jak vypada.....libi se mi neco na tento styl.....zatim pokukuji jen jednim ockem jelikoz je jeste dosti casu na koupi....ale nevim podle ceho se ridit a ceho se vyvarovat.....

                  NPallermo - Profil | Ne 29.6.2014 19:18:42

                  Příbor >> jo takhle tak to jo teda Jirko tak jaky chces povidej prehanej parametry :D neco najdem :D

                    NPříbor - Profil | Ne 29.6.2014 19:06:34

                    Pallermo >> ne já ne ale Jirka něco zhání za bivak tak jsem mu posílal to co jsi posílal ty mě.

                      NPallermo - Profil | Ne 29.6.2014 18:41:15

                      Příbor >> co to to chces :-D

                        NKurecPalec - Profil | Ne 29.6.2014 18:40:14

                        Příbor >> Díky za odkaz. Zajímavý a nevypadá vůbec zle.

                          NKurecPalec - Profil | Út 24.6.2014 20:30:52

                          opavskyrybar >> to je pravda na Hartu je jich Třeba.

                            Nopavskyrybar - Profil | Út 24.6.2014 19:01:46

                            KurecPalec >> :-D dobrý.... na Hartu a Lobník (přednádrž Kružberku) na louže mám teleskopy :-)

                              NKurecPalec - Profil | Út 24.6.2014 14:34:47

                              opavskyrybar >> Chodis je testovat na Benesov nebo Hlucin...??? :o)

                                Nopavskyrybar - Profil | Ne 22.6.2014 21:36:39

                                ....mám 14 dní měsíc Soniky SKS Black 12" 3,25lbs a zatím spokojenost bez jakýchkoliv problémů (navi Tica Scepter GTB, ) a navíc úžasný minimalistický matný design přesně dle mého vkusu bez zbytečných pozlátek, používám 100g olovo+PVA a cítím, že snese minimálně o 30g více, ale přidám až je budu mít pořádně v ruce, křivka úžasná už od sedla-na první dojem spíše odpovídá 3lbs-ale má velké rezervy, takže se kapitálních kousků nebojím (ale oni se nejspíš bojí mě :-) )

                                  NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 20:16:50

                                  KurecPalec >> No já taky ne ale nevím co stím už. Hele prostě to necháme na Roudnici a tam začubeme a tak nebudeme to lámat přez koleno nějak.

                                    NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 20:15:00

                                    Příbor >> Nooo..uvidime co ukaze leto...:o)...nejak to enchci jeste vzdavat....Slecna rika ze to byla zatim prvni vlastovka....:o)....

                                      NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 20:07:23

                                      KurecPalec >> no tak to by mě asi taky jeblo :-)) letos je to všechno zase nějaký divný je to fšude stejný