Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 20:00:47

Příbor >> Vcerejsi rychla akce.....odjezd kolem15hod.....flek u vody nic moc...zabery sam cejn.....jeden maly pionyr.....tak si rikam ze to vydrzime a prijde vetsi.....setmelo se a prisel NADHERNY zaber.....jizda jako krava....po jemnem zaseku to pelasil na sirou vodu...nesel otocit....kdyz jsem mu kapicku pritahl brzdu byl fuc...:o(.....bylo mi do place.....a nalada uplne fuc....zbalil se a jel domu.....

    NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:55:33

    KurecPalec >> Jiříku nic si z toho nedělej naprosto to chápu tak že v pohodě. Tak to mám stejný letos jsem vytáhl jen jednoho kapříka cca 30 cm a to je všechno.

      NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:52:23

      Příbor >> Je to rozumne......nerad bych aby to byl propadak...:o(...zatim nejka nemam stesti.....:o(.....

        NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:44:21

        Pallermo >> tak pak dej vědět jak jsi dopadl abych to nekoupil a nestalo se to samý

          NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:41:41

          KurecPalec >> však jo když je to tam takhle tak to nemá cenu tam jezdit ani. tak jo necháme to na tu Roudnici příští rok

            NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:28:54

            Příbor >> Ja se tam uz urcite letos nechystam.....:o(......

              NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 19:28:45

              Příbor >> :D ja nevim treba spatny kus co ja vim uvidim co mi rekne kaja nikl :D

                NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:28:30

                Příbor >> Asi bych to nechal na Roudnici......:o(.....

                  NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:21:45

                  KurecPalec >> no tak to se nedá nic dělat no buď něco vymyslýme jiného nebo to necháme na příští rok

                    NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:20:21

                    Příbor >> http://www.pod.cz/stranka/stavy-a-prutoky-v-nadrzic​h-tabulka.html

                    tady je tabulka.....je to presne jak jsem rikal.....:o(

                      NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:19:17

                      Příbor >> Moc blbe...voda jde dolu....:o(.....

                        NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:18:39

                        KurecPalec >> jak to tede vypadá asi blbě co

                          NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:18:11

                          Pallermo >> a mám si je tde kupovat :-)))))))))))

                            NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:17:53

                            Příbor >> Zdravicko pane....

                              NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:17:37

                              Pallermo >> Rozumim ti.....:o)....

                                NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 19:17:00

                                KurecPalec >> zdravím tě Jiříku

                                  NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 19:15:03

                                  KurecPalec >> musi jinak si uz to nikdo nekoupi :D:D: D

                                    NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 19:05:55

                                    Pallermo >> ......by mel vitr v krame...:o)......tak snad vyhovi a vymeni.....:o)...

                                      NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 19:02:47

                                      KurecPalec >> :D reknu Niklovi at mi to vymeni kus za kus jinak ze ho rozsekam :D

                                        NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 19:02:31

                                        Příbor >> mel jsem nahradni a kolegove taky