Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Út 1.7.2014 19:48:36

KurecPalec >> však vy něco vyberete s Michalem.

    NKurecPalec - Profil | Út 1.7.2014 19:45:14

    Příbor >> Je toho tolik ze clovek nevi podle ceho se ridit......ale je plno casu na to vybirat a hledat.....Stejne se musi poridit take spacak atd......no mame na to celou zimu kdy se bude sedet jen doma..... :o) .....

      NPříbor - Profil | Út 1.7.2014 19:42:24

      KurecPalec >> jo nech si poradit a nevymejslej :-D

        NPallermo - Profil | Út 1.7.2014 18:57:42

        KurecPalec >> no je to novej neznam muzu zjistit od cloveka co dela u pelzra :D nevymyslej kup ty co jsem ti poslal :D:D

          NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 20:48:27

          KurecPalec >> ne prave to si mysli hodne lidi ze cim vice tim lepe ale nikdo si jeste asi nespicital kolik by muselo naprset na 5000 mm ;-)

            NPříbor - Profil | Po 30.6.2014 20:07:08

            KurecPalec >> tak to je dobře a řešíte jen to ne nic jiného ;-)

              NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 20:00:39

              Příbor >> jj....uz se tak deje... :o) ....

                NPříbor - Profil | Po 30.6.2014 19:55:48

                KurecPalec >> jo tak však Michal ti poradí dobře neboj

                  NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 19:51:19

                  Příbor >> Resim ten bivak na co davat pozor atd....ceho se vyvarovat.....

                    NPříbor - Profil | Po 30.6.2014 19:26:56

                    KurecPalec >> tak to je nemilé teda co pak nakupujeme :-D

                      NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 19:13:00

                      Příbor >> No....diky pocasi na nic...z krmeni reky nic nebude... :o(

                        NPříbor - Profil | Po 30.6.2014 19:09:00

                        KurecPalec >> čau čau jak se vede.

                          NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 19:06:50

                          Pallermo >> JA mel za to ze cim vice tim je lepe a mensi moznost promoceni....

                            NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 18:57:20

                            KurecPalec >> o tom to vubec neni prave jestli ma 5000 nebo 10000 to proste nehraje vubec roli ono 5000 ti nikdy nemuze proprsert

                              NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 18:30:15

                              Pallermo >> Asi je lepsi mit ten nejvyssi vodni soupec ze...???

                                NPallermo - Profil | Po 30.6.2014 18:28:27

                                KurecPalec >> tak nevim je to na vkusu ale pokud budes mit novy tak je to OK to bych se nebal ale urcite bych vzal garazovku

                                  NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 18:24:38

                                  Příbor >> Zdravicko pane Tovarniku.... :o) .....

                                    NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 18:24:16

                                    Pallermo >> No a na co si davat pozor pri vyberu a rozhodovani....???....

                                      NPříbor - Profil | Po 30.6.2014 17:32:19

                                      Čau pánové pěkně se to tu po dlouhé době rozjelo se koukám