Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 20:20:24

KurecPalec >> já to zkouším i na 4,5 hodin nikdy nevíš co a kdy ti to veme

    NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 20:18:31

    KurecPalec >> a dopadnu jak ten blb v té reklamě ne a kolik za ně :-):-):-)

      NKurecPalec - Profil | Út 10.6.2014 20:16:24

      Ber to Priborku.......a nevahej.....

        NKurecPalec - Profil | Út 10.6.2014 20:15:52

        Pallermo >> Zkusime.....diky....

          NPallermo - Profil | Út 10.6.2014 20:13:53

          KurecPalec >> hele ja bych dal pva sacek . do toho peletky par kulicek bolies a nejaky rozpuleny a montaz a prask do vody

            NPallermo - Profil | Út 10.6.2014 20:13:10

            Příbor >> mampro tebe super model za dobry penize pruty 1+1 zdarma .D:D:D:D

              NKurecPalec - Profil | Út 10.6.2014 20:11:48

              Takze zakrmit trochu cobrou....a k boili pva s peletkama vse v boostru....hmm...? co vy na to....?

                NPallermo - Profil | Út 10.6.2014 20:06:45

                KurecPalec >> i na 6 h to ma cenu

                  NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 20:04:26

                  KurecPalec >> já myslím že vždycky to má cenu

                    NKurecPalec - Profil | Út 10.6.2014 20:00:45

                    Kluci mam dotaz....jedu na Hartu....na jeden den....ma to cenu zkusit boili?

                      NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 19:58:38

                      Pallermo >> no to budeš mít moc krásný vůbec ti to nezávidím

                        NPallermo - Profil | Út 10.6.2014 19:56:07

                        Příbor >> zitra krasnych 35 C uz se tesim zas do auta :D

                          NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 19:53:19

                          KurecPalec >> my už taky konečně a zítra se snad ochladí.

                            NKurecPalec - Profil | Út 10.6.2014 19:42:39

                            Příbor >> Zijeme a uzivame chladu po celem dnu.....

                              NPříbor - Profil | Út 10.6.2014 19:40:24

                              KurecPalec >> ahoj pane jak se máme

                                NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 20:32:27

                                Pallermo >> nezlob pinďo :-)))

                                  NPallermo - Profil | Po 9.6.2014 20:30:51

                                  Příbor >> :D:D:D dedek :D

                                    NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 20:25:53

                                    Pallermo >> 31 v říjnu

                                      NPallermo - Profil | Po 9.6.2014 20:14:07

                                      Příbor >> prdolo kolik ze ti je vlastne :D

                                        NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 20:04:15

                                        KurecPalec >> však já se nebojím