Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 18:57:24

Pallermo >> Reklamace to sand vyresi.....:o)....snad nezanevres na znacku....:o)......

    NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 18:52:19

    Pallermo >> tak hlavně že se nestalo nic horšího z prutem.

      NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 18:49:37

      KurecPalec >> ::D tydeni extremni kaprariny :D no tak jeko on drzi akorat se mi toci sedlo to nic :D

        NKurecPalec - Profil | Ne 22.6.2014 18:45:29

        Pallermo >> Tak to jsem nemile prekvapen ze Sonik nevydrzel......:o).....

          NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 17:14:54

          Pallermo >> to je taky možnost asi teda dostali pěkný hašte :-D

            NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 17:06:06

            Příbor >> nijak vyreklamuji to :D

              NPříbor - Profil | Ne 22.6.2014 17:05:24

              Pallermo >> Ahoj tak to je celkem nemilé teda jak to budeš řešit nebo co stím budeš dělat?

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.6.2014 14:00:41

                No, a to jsem po nich v pátek pokukoval...

                  NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 13:44:34

                  drvoštěp >> to ne ale sedla se mi zacala tocit :D

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.6.2014 12:24:28

                    Pallermo >> Jako KO ? Zlomen ?

                      NPallermo - Profil | Ne 22.6.2014 12:22:06

                      cauky vsem tak sonik v zatzovem exxtrmnim testu zavodu neuspl vysledek 2x prut v prr :D

                        NPříbor - Profil | Čt 12.6.2014 20:59:11

                        Pallermo >> čau pane

                          NPříbor - Profil | Čt 12.6.2014 20:58:36

                          KurecPalec >> čau pane

                            NKurecPalec - Profil | Čt 12.6.2014 19:59:13

                            Pallermo >> Ja budu zalevat zitra....

                              NPallermo - Profil | Čt 12.6.2014 19:54:23

                              KurecPalec >> za malo taky uz mam naboostrovano na pondeli

                                NKurecPalec - Profil | Čt 12.6.2014 19:51:06

                                Pallermo >> O.k. dekuji....

                                  NPallermo - Profil | Čt 12.6.2014 19:47:02

                                  KurecPalec >> nehalibuty zalejvam jen lososovym

                                    NKurecPalec - Profil | Čt 12.6.2014 19:42:50

                                    Pallermo >> MAs zkusenosti s Halubut cesnek prichut nebo tak neco podobne...???

                                      NPallermo - Profil | Čt 12.6.2014 19:38:29

                                      KurecPalec >> muzes klidne i dva mesice:D nic se nestane cim dele tim lepe nasakne

                                        NKurecPalec - Profil | Čt 12.6.2014 19:22:54

                                        Pallermo >> Zdravicko pane.....Jen blba otazka.....muzu boili boostrovat treba i tyden...???...Nestane se nic...???