Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 20:03:36

Příbor >> Neboj nic.....

    NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 19:44:07

    KurecPalec >> no to doladíme Hanka už to plánuje :-))

      NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 19:40:01

      Příbor >> No Hartu doladime jak se vrátím z této vypravy.

        NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 19:38:51

        Sisi 05 >> Už jsou dávno doma. Tvrde opravdu nejsou, ale mě to vůbec nevadí. Jsem snema spokojen.

          NPallermo - Profil | Po 9.6.2014 19:23:43

          Sisi 05 >> tvrdost .? to mas asi jine soniky :D

            NSisi 05 - Profil | Po 9.6.2014 19:22:28

            Jdi do Soniku.Výborné,tvrdost,akce,zdolávání.Prostě dobrá volba!!!

              NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 19:10:28

              KurecPalec >> zě na té Hartě utopím :-))))) však jo se aspoň něco naučíme někoho.

                NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 18:59:47

                snad se Příbor nebude hněvat .

                  NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 18:58:45

                  Pallermo >> Hmm Hmm Hmm no přeci tebe. NE ze bych nevěřil Příborkovi, ale přeci jen máš více zkušenosti.

                    NPallermo - Profil | Po 9.6.2014 18:46:17

                    KurecPalec >> tak to nevim koho beres sebou -:D

                      NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 18:42:40

                      Pallermo >> U mě by to nebylo nic nového-Ale tak jedem tam s odborníkem tak snad nám to ukáže.

                        NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 16:32:12

                        Pallermo >> no a jsme komplet :-))

                          NPallermo - Profil | Po 9.6.2014 16:31:17

                          KurecPalec >> klid tady jinak hovno chytnete :D

                            NPříbor - Profil | Po 9.6.2014 16:27:23

                            KurecPalec >> Heleho konopka :-))

                              NKurecPalec - Profil | Po 9.6.2014 16:15:18

                              NO....JISTE.... :o) .....

                                NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 21:48:34

                                Pallermo >> no jistěěěě

                                  NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 21:32:48

                                  Příbor >> :D presne tak

                                    NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 21:23:49

                                    Pallermo >> ale nebudeme to dále něja rozpitvávat řekneš rezervujem zaplatíme a jedem :-))

                                      NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 21:20:41

                                      Příbor >> :-D:-D

                                        NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:58:25

                                        Pallermo >> super ty to budeš vědět rychleji jak my.