Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Pallermo - Profil | Ne 8.6.2014 20:57:33

Kluci po novem roce se bude rezervovat dam vedet

    KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:55:32

    Příbor >> Dobre.....chapu to....a semnou se muze pocitat.....

      Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:51:29

      KurecPalec >> to sice jo ale fek musíme objednat jak to bude možný je tam dost velká tlačenka na flek tak se proto domlouváme už teď

        KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:49:36

        No.....je to jeste daleko......ale Jak rikam......Ja bych jel....zda sam ci se zenou se uvidi....

          Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:45:40

          KurecPalec >> No moja pojede

            KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:43:25

            Pallermo >> Vy berete zeny......?.....Hmmm.....

              Pallermo - Profil | Ne 8.6.2014 20:41:13

              KurecPalec >> az pristi rok v cervenci to dame objedname misto na bivak i s chatou zalezi skmy pojedes atd jestli s zenou muzes mit chatu :D

                KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:40:22

                Příbor >> Kdo to zarizuje.....?.....A je tam misto pro 4...... chcete bivakovat nebo chata.....?

                  Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:38:08

                  KurecPalec >> tak to je super

                    KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:37:20

                    Příbor >> Tak to semnou muzete pocitat....pokud se nic zavazneho nestane....

                      Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:30:03

                      KurecPalec >> Jo příští rok v létě v červenci by to asi bylo na 4 dny pojede asi i kubanec

                        KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:28:42

                        Příbor >> Pallermo psal v lete.....tak nevim zda li tet nebo pristi rok.....pristi rok se pridam.....

                          Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 20:15:24

                          KurecPalec >> Jirko my to domlouváme na příští rok

                            KurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 20:07:37

                            Pallermo >> Kluci tak to vam muzu jen zavidet.......letos se nepridam....i kdyz bych moc rad.....

                              Pallermo - Profil | Ne 8.6.2014 17:42:52

                              KurecPalec >> hele v lete jedem na roudnici s priborem pojedes taky .?

                                Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 17:37:38

                                Pallermo >> tak to ti věřím to asi každej

                                  Pallermo - Profil | Ne 8.6.2014 17:26:44

                                  Příbor >> to nejsem ja natesti ale druhy den jsem vypadal podobne a skucel to si pis

                                    Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 17:09:50

                                    Pallermo >> No krásně spařenej jak prasátko si musel pěkně skučet co? :-)

                                      Pallermo - Profil | Ne 8.6.2014 17:04:10

                                      Příbor >> takhle nejak po prvnim dnu :D

                                        Příbor - Profil | Ne 8.6.2014 16:56:25

                                        Pallermo >> však ty to zvládneš mi ti věříme