Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 15:46:15

KurecPalec >> jj loni bylo 52 stupnu na slunicku ani jeden strom :D

    NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 15:45:51

    KurecPalec >> ja mam na to tyden kluci :D

      NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 15:17:27

      Pallermo >> Nooo tak to musi byt celkem narocne neee?

        NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 15:17:23

        Pallermo >> no uvidíme jak to tam bude vypadat po tom loňským masakru co tam byl jak to tam pochcípalo na řece.na jezera nejezdím to mě vůbec neláká.

          NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 15:16:50

          Příbor >> Tak jsem zvedavy kdo dopadne lip.....zda Pallermo na zavodech.....ty na rece.....nebo ja na Harte......

            NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 15:11:03

            Příbor >> mit dyji tak blizko jsem tam furt

              NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 15:10:25

              KurecPalec >> tyden noo

                NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 15:07:07

                KurecPalec >> příští víkend to budu všechno ladit ještě mám čas chvilku. já vyrazím na řeku u nás tady a pak dolů na jich na Dyji.

                  NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 15:04:14

                  Pallermo >> Tak to bude asi velke.....a na delsi dobu urcite....

                    NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 14:53:15

                    KurecPalec >> jeden daleko az za hranice

                      NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 14:50:34

                      Příbor >> Jj neboj.....papiry jsou drahe.....v sobotu bude vyber mista v nedeli se pujde kaprarit a v pondeli vlacet.....take se chystas?.....

                        NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 14:49:18

                        Pallermo >> Pokud to pujde jako minuly rok tak bude co fotit. Slo to dobre......Kam jedes zavodit?....

                          NPříbor - Profil | Ne 8.6.2014 14:22:49

                          KurecPalec >> a nezapomeň že se může až od pondělí :-))))

                            NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 14:19:49

                            KurecPalec >> no neziskavam ale zkusenosti spis :D no tak dravce to joo to ja akorat zacnu zavodit :D tak hlavne nafot nejaky kudli :D

                              NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 14:00:38

                              Pallermo >> Takže jezdíš závodit tak snad ziskavas zase poháry? Já jsem byl tet díky urazu nějakou dobu mimo ale tet se už chystám na zahájeni drávcu a celý víkend budu na Hartě.

                                NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 13:34:24

                                KurecPalec >> cauky ale dobry dari se jako bere naposledy jsem byl na zavodech pred mesicem pak jsem nebyl a celkem toje dobry ted se zas pripravujem na dalsi v nedeli odjizdime pristi

                                  NKurecPalec - Profil | Ne 8.6.2014 13:28:04

                                  Pallermo >> Zdravícko pane.Jak pak se daří ? jak vám to tam bere?

                                    NPallermo - Profil | Ne 8.6.2014 12:01:48

                                    KurecPalec >> nazdar dable

                                      NPříbor - Profil | Čt 3.4.2014 20:37:29

                                      KurecPalec >> zatím nijak všechno se to komplikuje víš :-(

                                        NKurecPalec - Profil | Čt 3.4.2014 18:51:14

                                        Příbor >> Tak jak jsi pochodil....???