Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 21:17:18

KurecPalec >> tak víme že máš malí děti tak nemůžeš někam lítat, já na tu Hartu určitě dorazím záleží na Pallermovi jestli dorazí taky.

    NKurecPalec - Profil | Út 1.4.2014 20:57:13

    To byl jen navrch chlapci.... :o) ....zda se to vyjde je na Vás..... :o) ....

      NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:56:01

      Příbor >> :D:D

        NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:49:09

        Pallermo >> no jo ale na jaké vodě dívej na Jirky ten už to má vymyšlený :-D

          NKurecPalec - Profil | Út 1.4.2014 20:46:38

          Harta...???... :o) ....????

            NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:38:56

            Příbor >> nejlepe u vody az budete mit cas

              NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:38:42

              Pallermo >> tak kde to otestujeme :-D

                NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:36:32

                Příbor >> jojo to musime mate je v zaruce ja taky ja je mam otestovany uz . takze moje vydrzi jeste ty vase :D

                  NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:34:55

                  Pallermo >> myslel jsem že všichni spolu :-D

                    NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:31:35

                    Příbor >> to chce dokud je zaruka

                      NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:27:37

                      Pallermo >> já si to taky myslím, pak je musíme někde pořádně provětrat.

                        NKurecPalec - Profil | Út 1.4.2014 20:26:57

                        Takze je zde Club SONIK BOYS... :o) ......

                          NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:21:53

                          Příbor >> tak urcite

                            NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:17:19

                            Pallermo >> už taky byli na čase ne:-D

                              NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 20:13:02

                              Příbor >> vitej v klubu kamarade

                                NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:10:51

                                KurecPalec >> ne ne zítra je budu teprve objednávat.

                                  NKurecPalec - Profil | Út 1.4.2014 20:08:42

                                  Příbor >> Uz jen cekas na doruceni...???

                                    NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 20:01:31

                                    KurecPalec >> díky, už bylo na čase čase a už ať jsou doma.

                                      NKurecPalec - Profil | Út 1.4.2014 19:54:30

                                      Příbor >> Gratuluji k dobremu rozhodnuti....:o).....

                                        NPallermo - Profil | Út 1.4.2014 19:41:29

                                        Příbor >> yessssssss