Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Út 1.4.2014 19:39:11

Rozhodnuto sk3 xtr už se na ně těším.

    NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 21:31:16

    Prodám SPORTEX COMPLETITION CARP 12'-2,75lb.Nevyužité pro délku.Přidám obal 3-komorový od RS-FISH.p.c 7200KČ n.c.4000kč.
    JONGOS ŸPoslat soukromou zprávu.

      NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 21:05:38

      Pallermo >> však jobale pokud je budu mít tak bych to chtěl dotáhnout do konce co nejdřív.

        NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 21:02:55

        KurecPalec >> já to zvažuji neboj ale.musím mít ty love.

          NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 21:02:13

          Příbor >> v klidu :D

            NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 21:00:35

            Pallermo >> tak jo uvidíme zítra dám ti vědět. :-D

              NKurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:59:48

              Příbor >> Asi bych nevahal. Zvas to dobre.

                NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:53:53

                Příbor >> v pohode jeste ho stanem rakne za 6000 oba a je to :D

                  NKurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:32:58

                  Pallermo >> Tak at se dari:-)

                    NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 20:29:51

                    Pallermo >> zítra dám vědět jo.

                      NKurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:29:19

                      Příbor >> moc zajimavy.

                        NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:24:44

                        Příbor >> ja ti ho vymenim :D za full dolpin

                          NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:24:19

                          KurecPalec >> jo jo du do toho naplno

                            NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 20:23:43

                            KurecPalec >> mě se ten korek moc nelíbí ale,ale na.druhou stranu je to hodně zajímavý.

                              NKurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:20:12

                              Příbor >> Mas sanci. Pallermo radi dobre. Zvas to.

                                NKurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:19:03

                                Pallermo >> Ma byt krasne v dubnu tak snad se to uz rozjede na plno.

                                  NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:16:18

                                  : Sonik SK3XTR CARP ROD 12' 3,25 lbs (50mm) - cork handle 2ks, krásný stav, jen 3x u vody. Včetně látkových obalů. PC: 4990/ks nyní pouze 3300,-/ks. Inzerát je platný do smazání, nejlépe volat! Osobní odběr možný v Pardubicích, případně Náchodě a okolí po dohodě.
                                  Kryshot ŸPoslat soukromou zprávu., 739 432 526

                                    NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:15:35

                                    Příbor >> dej ji tel na me ji poradim

                                      NPříbor - Profil | Po 31.3.2014 20:13:37

                                      KurecPalec >> Hanka ti vskazuje že řeší jestli mě koupí ty s toho Peny nebo se plácne přes kapcu a koupí mě pořádný pruty :-D





                                        NPallermo - Profil | Po 31.3.2014 20:10:59

                                        KurecPalec >> presne tak tento vikned dam jen pres den u nas v praze nekde berounka vltava atd .

                                        a pak vikendovky tri po sobe :D pekny duben :D