Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

KurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:09:30

Příbor >> Si davas na cas.

    KurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 20:09:06

    Pallermo >> Takze nabity program:-)

      Příbor - Profil | Po 31.3.2014 19:48:32

      KurecPalec >> zatím žádné novinky zatím.

        Pallermo - Profil | Po 31.3.2014 19:43:09

        KurecPalec >> ale ryby nic moc byl jsem ejdnou neco jsem lapnul maleho ted pojedu za 14 dni na vikend pak dalsi vikend a dalsi :D

        jinak teda je to mozne musis mit tu pletenku kratkou a dat si tam olovo plasticke nebo brocek .

        pokud se ti mota tak vlas pridelej pva paskou k hacku a je to :o)

          KurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 19:34:01

          Příbor >> Tak co Pribore....????......Nejake novinky....???

            KurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 19:33:15

            Pallermo >> Takze bud pletenka nebo fluo..???...zda se mi ze mam casto navazec zamotany kdyz je kombionovany..... :o( ..... Zacal jsem pouzivat pak jen pletenku a bylo vse o.K.....Slysel jsme o tom ze se dava do vody......take to tak udelam.... :o) ..... Jinak kdyz pisi.....Jak se dari s rybama....???.... :o) ....

              Pallermo - Profil | Po 31.3.2014 19:25:28

              KurecPalec >> povidej ahoj hele nepouzivam kombinovany navazec jen obcas
              fluocarbon pouzivam dost

              navinout vlasec na civku bud ti ho navinou v ryb potrebach a nebo ja si davam ho na den do vody a pak pres hadr ho trosku napnu a navinu zadna veda

                KurecPalec - Profil | Po 31.3.2014 19:19:36

                Pallermo >> Zdravim Pane..... :o) ....Mam 2 dotazy.....pouzivas casto kombinovany navazec z fluo a petenky...???....A jak spravne navinout vlasec na civku...???.....Je neco na co si dat pozor....???.... :o) .....Mozna blbe otazky.....

                  Příbor - Profil | St 26.3.2014 20:50:11

                  KurecPalec >> jo to dám.

                    KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 20:49:20

                    Příbor >> Pak dej foto navazcu a cos koupil.

                      Příbor - Profil | St 26.3.2014 20:44:49

                      KurecPalec >> papíry budou příští týden a zbytek nudu dokupovat ještě jinak mám všechno.

                        KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 20:36:34

                        Příbor >> A zbytek veci uz mas?

                          Příbor - Profil | St 26.3.2014 20:15:43

                          KurecPalec >> jasně, navíc to že mě to nabídl tak si toho taky vážím to tady neudělá jen tak někdo.

                            KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 20:14:28

                            Příbor >> Plne ti rozumim.....take bych to neudelal dokud nemam penize nekupuji....

                              Příbor - Profil | St 26.3.2014 20:11:36

                              KurecPalec >> to že mě to nabízel je pravda. Ale mě to bylo blbý když nemáš jo, navíc mě hrkne v kuli koupím něco jiného a co on stím bude dělat nebo se něco stane.

                                KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 20:03:45

                                Hold nekdo to ma v zivote trosicku slozitejsi nez se zda. Proto to resi :-)

                                  Příbor - Profil | St 26.3.2014 20:00:43

                                  clarence >> no na tebe jsme tady čekali :-)))))))) já ty prachy fakt neměl ještě, a nebudu říkat někomu aby mi je koupil že mu pak pošlu peníze, na.to nemám povahu kdyby jsme se znali nějak dlouho tak neřeknu,

                                    clarence - Profil | St 26.3.2014 19:55:41

                                    KurecPalec >> + Příbor :teda pánové to je keců a příprav jako když jedete na Ebro.Nic proti ale všeho moc škodí,když jsem vám psal,že pruty koupím a pošlu vám je ještě se slevou tak nebyly peníze potom se špekulovalo jkestli jo a nebo né a teď nejsou ani prachy ani skladem pruty.J

                                      Příbor - Profil | St 26.3.2014 19:46:22

                                      KurecPalec >> jinak budu asi taky čekat.

                                        KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:41:44

                                        Příbor >> Uvidis.....