Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:39:37

KurecPalec >> snad to vynde tam jak mě posílal kubanec.

    NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:37:25

    Příbor >> Noooo tak zkuset to co posilal kubanec....a hledat dale na netu....

      NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:36:34

      Bambi.SpP >> Nooooo tak to je opravdu z ceho vybirat....:o).....pokud to jde tak co nejvice si kusu zkusit v ruce a najit si o nich co nejvice infa od lidi co je maji......a hlavne co od toho prutu clovek chce....Nekomu nevyhovuje moc mekkosti a nekomu vzhled atd....Je mooooc znacek...jen si vybrat...:o)

        NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:36:15

        KurecPalec >> tam jsem i volal dneska a nemají

          NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:33:34

          KurecPalec >> co máš na mysli to zkoušet i jinde.

            NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:30:28

            KurecPalec >> však já vím neboj.

              NBambi.SpP - Profil | St 26.3.2014 19:29:36

              KurecPalec >> Mam taky JRC j4d a chci taky změnu ja koukam na netu na fox warrior,nash entity,ty soniky sk3xtr a hodně pěkně vypadaj i robinsony Diaflex Carp Max ty mi byli taky doporučeny

                NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:29:17

                Příbor >> Nebo zkouset i jinde.....

                  NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:27:12

                  KurecPalec >> však ji aspoň bude co porovnávat třeba je tam ještě bude mít a vemu je uvidím.

                    NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:25:52

                    Příbor >> Ano....to je pravda ale nez mu dosli tak jsem take dlouho cekal.....

                      NPříbor - Profil | St 26.3.2014 19:25:00

                      KurecPalec >> ty jsi to krásně vychytal protože mu akorát došli tak je měl.

                        NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:24:48

                        Příbor >> Kdyby ty Blacky nevysli a vzal neco jineho......tak budeme mit aspon s cim porovnavat.....:o)

                          NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:23:31

                          Bambi.SpP >> Jsou to moje prvni opravdove kaprove pruty.....mel jsme starsi DAMY....na nauceni to byli uplne vyborne pruty.....prezili uplne vse.....mel jsem u vody JRC a neni to takova akce jako tech Soniku......Videl jsem hodne zdarilou novinku od Sprocka a nejak me to neoslovilo......A take jsem zkousel Daiwu ale nakonec jsem zariskoval a vzal neco co moc lidi nema....Ty Soniky jsou kapicku mekkci ale to mi osobne vubec nevadi.....Pokud je moznost si je vzit nekde do ruky a osahat je to +.....

                            NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 19:17:51

                            Příbor >> Neee...asi neee....take bych byl nervozni....:o)....

                              NPříbor - Profil | St 26.3.2014 18:58:58

                              Bambi.SpP >> tak na sonik jsem neslyšel nic špatného tak asi budou.

                                NPříbor - Profil | St 26.3.2014 18:57:19

                                KurecPalec >> třeba by jsi jednal jinak jo ale já to prostě vidím takto

                                  NBambi.SpP - Profil | St 26.3.2014 18:49:53

                                  Chlapi jsou ty soniky opravdu tak dobrý?Srovnávali jste je i s jinými pruty?

                                    NKurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:43:29

                                    Příbor >> Jj rozumim....:o)

                                      NPříbor - Profil | St 26.3.2014 18:39:22

                                      KurecPalec >> já vím ale pokud na to ty peníze budou tak to koupím hned a pak budu mít klid. Pak se zase něco pokadí a nebudou a já budu víš kde a akorát naštvanej