Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:33:35

Příbor >> Rozumim....svrbi te ruce a tahne k vode.....to chapu....ale na druhou stranu.....chytat na co mas....tet stejne asi nekam na vikend nepojedes.....takze ten mesic TREBA by se dal jeste prezit.....ale to je jen muj nazor....tak to mam ja....chybi mi jeste nejake veci ale nejak to nehrotim...pristi tyden prijdou hrazdicky k hlasici.....pristi mesic koupim pouzdro a vlasec....a tet v nedeli se chci podivat k vode...tak vemu JRC se Sprockama a jedu.....:o)

    Příbor - Profil | St 26.3.2014 18:30:30

    KurecPalec >> nevím uvidíme jak to bude ale.zase měsíc čekat by se mě moc nechtělo totiž řeknu na rovinu

      KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:29:26

      Příbor >> Takze na Blacky nebudes cekat...????:o)

        Příbor - Profil | St 26.3.2014 18:28:19

        KurecPalec >> no já mám tušení že bych si objednal jiné ty sk3 xtr

          KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:24:34

          Příbor >> Kam je vytahnes ty Blacky....???

            Příbor - Profil | St 26.3.2014 18:20:47

            KurecPalec >> s pokud je už nebudou mít tak má žena něco v plánu ale nevím co.

              kubanec - Profil | St 26.3.2014 18:20:01

              Příbor >> nemáš zač.

                Příbor - Profil | St 26.3.2014 18:19:52

                KurecPalec >> no snad už konečně vyrazím.

                  KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:14:41

                  Příbor >> jj rozumim ti...:o).....Takze pristi vikend vyrazis k vode.....:o)...budes je mit drive nez Ja u vody....

                    Příbor - Profil | St 26.3.2014 18:12:59

                    KurecPalec >> tak já všechny ty obchody neznám že jo, problém je v tom že prachy budou koncem týdne a pokud je nebudu mít v ruce tak nic objednávat nemůžu.

                      KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 18:09:08

                      Příbor >> Vidis ze jsou......:o)

                        Příbor - Profil | St 26.3.2014 17:58:49

                        kubanec >> super díky moc snad tam vydrží do víkendu

                          kubanec - Profil | St 26.3.2014 17:50:23

                            Příbor - Profil | St 26.3.2014 17:39:22

                            KurecPalec >> nikde nejsou

                              KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 17:36:57

                              Příbor >> ani jinde na netu je nemaji...??.....uplne se vyprodali...???

                                Příbor - Profil | St 26.3.2014 17:22:28

                                KurecPalec >> jsem tam volal nikde nejsou

                                  KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 17:19:17

                                  Příbor >> Dival jsi se i jinam...????..treba tady v Ove...???

                                    Příbor - Profil | St 26.3.2014 16:53:02

                                    KurecPalec >> přesně tak nejsou ani tam a vyrábí se teprve

                                      KurecPalec - Profil | St 26.3.2014 16:29:46

                                      Příbor >>Ale ale co to ctu.....???....Oni ani nejsou u dodavatele....???

                                        Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 21:23:43

                                        KurecPalec >> to nezáleží teď na mě Jiříku už musím čekat jak ostatní co je chtějí taky.