Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NFil@s - Profil | So 18.1.2014 11:08:43

Ra0ďas >> Taky nad nima poslední dobou uvažuji, je to porad levnější než třeba 2+1 od Flajzara...

    NRa0ďas - Profil | So 18.1.2014 10:55:12

    Díky moc za těch hodně odpovědí,když to teď slyším tak hodně premejšlím o těch Monstrech těch funkcí mají fakt hodně

      Nchesper - Profil | Čt 16.1.2014 19:06:30

      don Ferrari >> jo to mi nenapadlo mě to u foxu začne řvát jen když ztratí kontakt

        Ndon Ferrari - Profil | Čt 16.1.2014 19:03:05

        chesper >> nebude to indikace spojení?

          Nchesper - Profil | Čt 16.1.2014 18:54:42

          Šíma68 >> to jako když bude pršet tak to bude furt pípat to je hnus

            Nalda2211 - Profil | Čt 16.1.2014 18:09:51

            Pallermo >> presne jedine prani co mam je ze ten servis nebudu potrebovat :-)

              NPíňas - Profil | Čt 16.1.2014 18:04:36

              dosec >> vím,ACE :-)

                Nnormen - Profil | Čt 16.1.2014 18:03:38

                Zdravim ja bych ti urcite doporucil flajzary TBI-861 s priposlechem DBP-04R nejake starsi z bazaru na mrku jich bude plno,ale jedine minus jsou kabelove za to presne mel jsem je a supr

                  Npytlak - Profil | Čt 16.1.2014 17:56:21

                  a co milfa bel? má s něma někdo zkušenosti

                    Ndosec - Profil | Čt 16.1.2014 17:50:45

                    smike >>ale vůbec ne :-) sám mám ultracarpy sens (tři ks)už osm let a servis potřebovali jen dvakrát a to z důvodu,že jsem si nechal předělávat diody z modré,která byla protivná,na zelenou a podruhé jsem si nechával dodělávat druhý vstupy pro svítící swingry a naprostá spokojenost.Dál jsem měl do loňského listopadu jejich příposlech DBX 093 ten jsem prodal,protože mě začali srat ty dráty a koupil micro vysílače TX s příjmačem Q-RX2.Takže já se stal po vyzkoušeni a zklamání ze tří typů před touto značkou takovým malým patriotem a měnit nebudu dokud pojedou,protože se,na ně můžu spolehnout a i protože se mě líbí :-)

                      Nsmike - Profil | Čt 16.1.2014 17:23:19

                      dosec >> ty si z toho děláš pr.el, ale mně po dlouhé době používání přestaly najednou svítit diody na ultracarpech.kamarád elektrikář mi to tak dlouho "opravoval", až jsem to musel poslat do flajzaru a čekal pálku za opravu. hotovo za 4 dny a 112,-Kč za oba

                        Ndosec - Profil | Čt 16.1.2014 17:08:05

                        Píňas >> ty nevíš jake českej pípák má nejlepší servis? :-)))

                          NPallermo - Profil | Čt 16.1.2014 16:59:56

                          Píňas >> tak asi flajzar :D

                            NPíňas - Profil | Čt 16.1.2014 16:56:09

                            alda2211 >> čau,a jaký český výrobek sis pořídil? Klidně sz.

                              Nalda2211 - Profil | Čt 16.1.2014 16:55:19

                              smike >> protoze budu od letoska chytat jen z lodi a tam je delkim spatnej na brehu super tekly mi slzy kdyz odjizdel z baraku

                                Nstrejda16 - Profil | Čt 16.1.2014 16:47:44

                                smike >> Taky jsem se tomu divil, ale myslel jsem si, že jsem nepochopil tu větu.

                                  Nsmike - Profil | Čt 16.1.2014 16:44:06

                                  alda2211 >> můžu se zeptat, proč ses zbavoval Delkimu?

                                    Nhotts - Profil | Čt 16.1.2014 14:42:58

                                    no ja si myslim že hlasiče sou fakt dobry, jako ty ryby co mi prinesly---mmmmmmm