Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPedro36 - Profil | St 26.2.2014 18:48:12

samotář >> ked si pozreš túto videorecenziu tak on má sadu 2+1 a rychospojky v nej má...
http://www.lovkapra.com/videorecenze-sada-hlasicu-m​f-213c/

    NPallermo - Profil | St 26.2.2014 18:22:17

    Pedro36 >> no vidis je to princip takhle si necha parkrat a proda je solo :D prebali :D

      Nsamotář - Profil | St 26.2.2014 18:22:15

      Pedro36 >> dík za odkaz. Pokud jsem to pochopil (bo nikde to tam nemá uvedeno) rychlospojky jsou v setu 4+1

        NPedro36 - Profil | St 26.2.2014 18:20:14

        Pallermo >> ja mám rychospojky od Prologiku 4ks....ale na druhú stranu asi máte pravdu prečo mu ich nechávat...sada 4ks u nás stojí cca.13€...a my sme mu nechali 6ks lebo kamoš si tú sadu objednal tiež a tak isto tam rychospojky nemal...zajtra budeme volat..:-)

          NPallermo - Profil | St 26.2.2014 18:10:03

          Pedro36 >> foglos ma pravdu zavolej hned at je mas posle ti je a free z principu proc mu je nechavat vypadaj fajn

            Nfoglos - Profil | St 26.2.2014 18:08:56

            Pedro36 >> Jsou to tvoje peníze,ale pokud by byly ty spojky z kvalitního materiálu,tak to máš skoro seštinu ceny celého setu.

              NPedro36 - Profil | St 26.2.2014 18:06:59

              foglos >> predajnú stranu som kvoli tým rychlospojkám zatial nekontaktoval....

                Nfoglos - Profil | St 26.2.2014 18:01:26

                Pedro36 >> Už máš rychlospojky? uznala prodejní strana chybu?

                  NPallermo - Profil | St 26.2.2014 17:57:54

                  nikco >> i cena :D

                    Nnikco - Profil | St 26.2.2014 17:56:52

                    Jiš několik let používám výrobky Flajzar,perfektní kvalita i servis.

                      NPallermo - Profil | St 26.2.2014 17:44:00

                      Pedro36 >> 160 za postu je fakt raketa fuj

                        NPedro36 - Profil | St 26.2.2014 17:42:34

                        Pallermo >> neobjednával som ich z PL.
                        Poštovné a balné:
                        Ke konečné ceně nákupu (včetně DPH) Vám bude při nákupu připočteno poštovné a balné:160,- u dobirky a 110,- Kč při platbě zalohovou fakturou.

                        bývam cca.5Km od hraníc z ČR tak som to objednával na kamoša ktorý žije na Morave
                        objednávka na Slovensko stojí cca.9-10€

                          NPedro36 - Profil | St 26.2.2014 17:33:40

                          samotář >> tajné to určite nieje...:-):-)..nech sa páči..
                          http://www.cvachta.cz/cz/e-shop/447778/t2826-monste​r-fishing/mf-213c-set.html

                            Nctvrtmile - Profil | St 26.2.2014 15:49:52

                            Pedro36 >> "nikdo vám nemůže splnit to,co mi vám můžeme slíbit"...

                              Nstrejda16 - Profil | St 26.2.2014 15:45:38

                              Pánové, nemáte někdo zkušenosti se signalizátorama Pelzer The Executive, v sadě? Uvažuji o jejich koupi.
                              Dík za každé info

                                Nsamotář - Profil | St 26.2.2014 15:39:51

                                Pedro36 >> Nšjak jsem se ztratil. co je to zač a odkaj pokud to není tajné

                                  NPallermo - Profil | St 26.2.2014 15:33:21

                                  Pedro36 >> 160 kc doprava mozna tak z PL ne

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 22.2.2014 18:46:38

                                    Pedro36 >> Děkuji a ať slouží.

                                      NPedro36 - Profil | So 22.2.2014 18:45:23

                                      drvoštěp >> ..2990Kč+160Kč doprava...

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 22.2.2014 18:41:25

                                        Pedro36 >> Na kolik vyjdou ?