Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NRa0ďas - Profil | So 1.3.2014 22:40:53

Jestě se zeptám k těm Monsterům kdo je máte jsou dost hlasitý ?? zkdyž je dáte úplně na plno ják příposlechy tak signalizátory potřeboval bych hlasitější hlavně ten příposlech Myslím to třeba i tak když je porovnáte s jinou sadou signalizátorů

    NHurdy90 - Profil | Pá 28.2.2014 17:00:35

    Pallermo >> dík podívám se na to

      NPallermo - Profil | Pá 28.2.2014 16:42:32

      Hurdy90 >> jj bude tady si vyberes http://www.j-f-t.cz/cs/7-vimarco-vpro6-

        NPallermo - Profil | Pá 28.2.2014 16:12:40

        Hurdy90 >> to kup radsi vimacro

          NHurdy90 - Profil | Pá 28.2.2014 15:55:58

          já teď přemýšlím na těmito a za tu cenu bych řekl že dobrý
          http://rybarske-signalizatory.heureka.cz/mistrall-v​ision-rs-3-plus-1/recenze/

            Nnikco - Profil | Pá 28.2.2014 15:39:39

            Dotaz byl na hlásiče s příposlechem ne na bezdrátovou sadu.

              Nnikco - Profil | Pá 28.2.2014 15:36:42

              V servisu jsem mél hlásič Ultracarp-top jednou.Jsou to jedny s prvnich hlásiču,i po letech stále slapou perfektně.

                Nnikco - Profil | Pá 28.2.2014 15:27:53

                Dík za kulu,opravdu si ji zasloužím.

                  NPallermo - Profil | Pá 28.2.2014 15:27:49

                  nikco >> tak my mysleli bezdratovou sadu tady na tom se neda nic stelovat atd

                    Nnikco - Profil | Pá 28.2.2014 15:26:44

                    Flajzar 3 hlásiče Fishtron e1 +bezdrátový příposlech DBX-09/3---5789kč.

                      NPallermo - Profil | Pá 28.2.2014 14:27:47

                      MíraP >> hele Pocitam euro 27 kc za kolik se da koupit a je to . nemusis platit paypalem
                      ja nasel za 199 Eur 2+1 a k tomu 2 ks 120 kc takz e 319 eur
                      3+1 stoji 268 Eur
                      i kdyby za 9 tis 4+1 tak to tady u nas nekoupis ani omylem :D
                      ja na flajzar v nemecku nenarazil teda

                        NMíraP - Profil | Pá 28.2.2014 14:24:08

                        Pallermo >> Já psal o Flajzarovi v Německu ;) (330,- e). Nedávno jsem počítal kolegovi JRC DSI 4+1 (300,- e) v Německu a bylo to za devítku. Musíš počítat euro v Paypallu cca 28,65 + dopravu + dopravu

                          NPallermo - Profil | Pá 28.2.2014 13:19:22

                          MíraP >> jrc v nemecku 8200 4+1 a to uz se vyplati

                            NMíraP - Profil | Pá 28.2.2014 6:30:27

                            nikco >> Jak tak koukám, tak 3+1 bezdrát Flajzar tam nevidím za 6000,- :) A kdo by dneska připojoval kabely?
                            Našel jsem tohle za 10290,- ale možno to jde někde i levněji. V německu 330,- eček + doprava

                            http://www.santec-fishing.cz/1/eshop/9-1-Rybarske-s​ignalizatory/0/5/1188-Flajzar-Fishtron-Q9-TX-sada-3​-1

                              Nclarence - Profil | Pá 28.2.2014 5:34:28

                              nikco >> Ty jo za ten ,, Lyberec ´´dávám 5.Vrať školný to je hnus.J

                                Nradjanys - Profil | Čt 27.2.2014 23:10:50

                                Tak ja uz je mam taky. Mf 213c 4+1

                                  NEl Duffus - Profil | Čt 27.2.2014 20:18:17

                                  nikco >> kdyz maji tvoje flajzary tak skvelou kvalitu jak pises, tak jaktoze mas zkusenosti s Flajzar servisem?

                                    Nnikco - Profil | Čt 27.2.2014 19:35:10

                                    Do 3000 kč se nevejdeš,3+1 asi 6000kč.Tropik Lyberec je má momentálně v akci jsou tam levnější.
                                    Má zásada je nejsem tak bohatý abych kupoval laciné věci.

                                      Nsamotář - Profil | St 26.2.2014 18:56:11

                                      Pedro36 >> Jo reklama .... ale v prodeji uveden není ale nejlepší by bylo optat se přímo prodejce jak to je. K arginmaxu taky tu babu nedostaneš :-))