Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPedro36 - Profil | So 22.2.2014 18:35:10

tak už sú doma.....funkcie v pohode ale v sade mi akosi chýbajú slubované rýchlospojky...:-(

    Nradjanys - Profil | Čt 20.2.2014 8:18:50

    V cem bude lepsi? Myslis 213 c.nebo?

      NMarfi - Profil | Čt 20.2.2014 8:11:36

      Čekám na novější verzi...MF213 (březen/duben)

        NPallermo - Profil | Út 18.2.2014 16:34:46

        tak nekdo nejaky novinky .?

          NPallermo - Profil | Po 17.2.2014 12:43:50

          Píňas >> nikdy vyckavam :D

            NSkraff - Profil | Ne 16.2.2014 22:25:45

            Osobne používam tieto: http://www.okfish.sk/rybarske-potreby/detail/15325/​sety-s-priposluchom- Nie sú to moje prvé a prekvapila ma u nich výdrž batérie v odposluchu, čo je dosť podstatná vec! Ja ich vrelo odporúčam. Možno si trošku priplatíš, ale stoja za to...

              NPíňas - Profil | Ne 16.2.2014 22:19:31

              Pallermo >> kdy ti dorazí?

                NPallermo - Profil | Ne 16.2.2014 21:34:06

                tak uz t bude :D

                  Nmonsterfishing - Profil | Út 11.2.2014 17:40:49

                  Lubo
                  Nemůžu psát takové věci zde...

                  Pallermo
                  budu mluvit s distributorem pro CR...

                    Nladikxxx - Profil | Út 11.2.2014 17:10:11

                    Marfi >> Protože je to nejsnadnější.....

                      NPallermo - Profil | Út 11.2.2014 17:08:04

                      monsterfishing >> nemam problem s vasi komunikaci ale s distributorem pro CR anoo

                        NLuboO - Profil | Út 11.2.2014 17:06:38

                        monsterfishing >> mam otazku, kto zastupuje firmu MF na Slovensku a v ktorych predajniach sa daju pozriet produkty?

                          Nmonsterfishing - Profil | Út 11.2.2014 17:02:06

                          Není třeba se zlobit se každý může mít špatný den :)

                            NSuly - Profil | Út 11.2.2014 10:27:03

                            clarence >> Polske deti Vam v mladi rozmlatily nejake hracky? Nebo jste potomek Ady? Nebo Vam proste jen vadi ze lze prodvat hlasice za polovicku? Nebo jste snad snupal polskou posypovou sul a ted Vas rozezlili ze neni k dostani?

                              NMiPo - Profil | Út 11.2.2014 9:56:50

                              don Ferrari >> Mohu toto potvrdit,po zaslání kopie záručního listu posílají mosazné šrouby

                                NSuly - Profil | Út 11.2.2014 9:07:38

                                clarence >> Deti z polska Vam v detstvi rozbily hracky? Nebo jste potomek Ady? Nebo mate problem s tim, ze lze poridit hlasice za polovicni cenu? Nebo jste snad snupal polskou posypovou sul a ted vas rozezlili tim ze Vam ji jiz nedodavaji?

                                  NVanis - Profil | Út 11.2.2014 8:31:02

                                  jirisyky >> jo, já to uznávám.

                                    Njirisyky - Profil | Út 11.2.2014 8:24:50

                                    Vanis >> vsak my cechuni nejsme o nic lepší...

                                      NVanis - Profil | Út 11.2.2014 8:08:57

                                      Marfi >> to by ale od těch němců byla pravda a ne urážka:-). A že jsou poláci šmejdi je snad taky každýmu jasný. Ale máš pravdu, to sem nepatří.

                                        NMarfi - Profil | Út 11.2.2014 7:55:18

                                        Pánové nevím proč tady řešíte polskou sůl...jedy... a jiné sr...... S Monsterfishingem komunikuji - a naprosto korektně a bez problémů... řekl mi vše co potřebuji Představte si že vy byste psali na německý MRK... a tam by o vás říkali ... zkorumpovaný úplatkářský a zlodějský češi... Tohle sem myslím nepatří... Čvachta měl jet na Forfishing, ale stánek byl prý velice drahý - a bylo tam jen jedno malé prodejní místo na echoloty deeper, kde také nabízel letáky na pípáky za akční cenu. Mě se podařilo zjistit že na trh přijde ještě lepší, novjší verze (s více funkcemi a jiným příposlechem - zahájení prodeje březen/duben...To pro info aby se někdo neukvapil. :-) Obrázek najdete na polských www. stránkách...