jaké boilies na delší zákrm

Zdravím vás.chtěl bych si nechat poradit jakým boiliem,jakou značkou zakrmujete na delší dobu,třeba 1-2 týdny,předpokládám že návnada by měla být výživná tak aby ryby na lovným místě dlouho udržela,ale zase nemusí stát 500kč/1kg.to bych se nedoplatil.mikbaits,carp inferno,jet fish,sportcarp atd...........díky za vaše poznatky
Autor diskuse: m.v. - Profil , 30.12.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NMuffíno - Profil | Po 30.12.2013 18:23:38

devastator.ccmore >> Nějaké konkrétní? :-)

    Nbart.bm - Profil | Po 30.12.2013 17:57:00

    davos.h >> u božského Lukina to nemůže být přeci nikdy sojovka...ten tuhle složku totiž ani nezná.... :D

      Nbart.bm - Profil | Po 30.12.2013 17:55:22

      Malda512 >> to neznáš mě čeče bůček uzené a jiné dobroty za každého počasí ;) a házeči tohle nikdy nepochopí jen budou bublat písničku svých model a idolů :D

        Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 17:49:16

        KUPTE pelety 100 kilo za dvojku a uvidite ten rachot vykašlete se na cely boilies levne učinne

          NIvo - Profil | Po 30.12.2013 17:01:39

          Malda512 >> souhlas

            Ndavos.h - Profil | Po 30.12.2013 16:59:56

            čusec,taky bych chtěl krmit nějakým levnějším boiliese ale jak poznám že to není ta sojovka navoňená? přemýšlel jsem nad
            http://www.lkbaits.cz/lk-baits-produkty/trvanlive-b​oilie/boilie-euroeconomic/euro-economic-swet-pineap​ple_kopie-583_kopie-375_kopie-556.html

            http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/trvanlive-bo​ilie/multibait/ak-ananas-n-ba.html

            http://shop.jetfish.cz/cz/jet-fish2/boilie-mystery/​5277c042cf9bb-boilie-mystery---1-kg

            http://www.progressive-baiting.cz/index.php/hotove-​boilies/thuna


            Samozřejmě toho je spousta na netu,ale v tom aby se člověk vyznal? to snad ani nejde...Boilies kolem 200kč jsem ochoten tolerovat pro zákrm.Kdybych měl prostory a čas tak si budu válet sám...

              NJ.S. - Profil | Po 30.12.2013 16:59:26

              PYTLAKS >> Zbytečne k tomu neco psát.... Nechci se hadat jak se každý hada v každé diskuzi

                NPYTLAKS - Profil | Po 30.12.2013 16:52:45

                J.S. >> levné na 14 denní krmnou kampaň:-))

                  NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 16:32:08

                  Ivo >> čau Ivo....myslím, že drahé neznamená vždy učinné. Už jsem zažil spousty paradoxů kdy testeři ládovali do vody to nejdražší boili a neměli záběr. A rybáři tahali velké ryby na foukačku a kukuřici. Já se řídím pravidlem ... když nic neudělám navíc nemohu očekávat žádné zázraky... proto u vody experimentuji .....
                  Ale souhlasím s tím co jsi napsal..... pokud krmím určitým druhem boili tak je nesmysl pak nastražit kuličku s limitované edice boili na které je kapr 30kg + :-)))))))))))))

                    NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 16:18:58

                    MiPo >> dík za 1 :-))
                    at se ti daří i nadále

                      Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 15:45:01

                      porad nam strndo řekni nam slovo profika:))

                        Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 15:43:53

                        JAK piše jurasoft jednou to funguje tak podruhe ne v těch potvorach šupinatých se nevyznáš:)) ale jedno je jisté kapři musí papat tak at tam mají něco:) :) :)

                          NStrnda - Profil | Po 30.12.2013 15:40:55

                          To je,ale debata.....

                            Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 15:37:38

                            Ivo >> CS tys nezkusil ryby třeba rozkrmit kuku nebo něčim a pak přejit na bobky ? normalni věc jak to trefiš nebudeš chápat ale rozkrmit ne nějaky kybliček:) samozřejmě není voda jako voda

                              NIvo - Profil | Po 30.12.2013 15:19:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Držím se jedné zásady - vnadím vždy Tím, na co posléze chytám. Přijde mi trochu nelogické použít k zákrmu levné (levné z jakéhokoli důvodu) boilí a pak dát pod háček např. nutriční bombu. Je to stejné, jako by mne někdo chtěl chytit na biftek (což je reálné :-) ,ale v okolí bifteku rozházel housky coby návnadu....

                                Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 14:48:03

                                AT budeš mit boilies jaky chceš ty ryby tam stejně pořád neudržíš rozkrm to něčim jinym a potom přejdi na bobky

                                  NMiPo - Profil | Po 30.12.2013 14:40:12

                                  Malda512 >> kdyby tu šla napsat velká 1* tak ti ji napíšu,nejsem 100% kaprař ale toto mě letos pomohlo k dost rybám

                                    NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 14:26:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    letošní sezona mě přinesla spousty pěkných ryb a to jen díky tomu, že jsem se vrátil na začátek ... chytal jsem ryby ne nejjednoduší boili . žádné exktrakty a aromata. jen obyčejné moučky a přírodní barvivo. Ryby už znají všechny tyhle nabůstrované a nadupané směsi. čím méně byla kulička vonavá tím větší ryby chodili. dokonce jsem kuličky před nastražením nechal jeden den vymočit a teprve pak jsem je nastražil. netvrdím, že to platí všude ale na vodách s velkým tlakem boili lovců jsme měl hooodně navrch oproti kolegů ....... možná náhoda možná ne....to nevím .Každopádně rybám šmakovalo

                                      NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 14:20:32

                                      bart.bm >> protože je to tvor kterej má stejné stravovací návyky jako všichni tvorové na teto planetě......člověk se taky v 35 stupnov. teplotách neláduje bůčkem a uzeným......ale raději si dá něco lehčího... přesně tak se stravují i ryby. jen někteří házeči hromad krmení na dno reviru to nikdy nepochopí
                                      jinak velice přesný dotaz :-))

                                        NHawk123 - Profil | Po 30.12.2013 14:17:37

                                        A proč teda nenakrmit psíma granulema,nebo peletama občas tam hodit boilie - jen trochu a pak chytat na masovky? Já nejsem dost ostrej kaprař, ale je nějakej zásadní důvod proč krmit boiliem?