jaké boilies na delší zákrm

Zdravím vás.chtěl bych si nechat poradit jakým boiliem,jakou značkou zakrmujete na delší dobu,třeba 1-2 týdny,předpokládám že návnada by měla být výživná tak aby ryby na lovným místě dlouho udržela,ale zase nemusí stát 500kč/1kg.to bych se nedoplatil.mikbaits,carp inferno,jet fish,sportcarp atd...........díky za vaše poznatky
Autor diskuse: m.v. - Profil , 30.12.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NMakrelobíjec - Profil | Po 30.12.2013 20:31:47

m.v. - >> ahoj a to levny boilies je u tebe za kolik peněz ? Je plno různejch značek do 150kč kg . Jenže to ti každej řekne ,že jsou to sojovky atd no a pak jedině nad 200kč kg a to seš tam kde být nechceš :)) kuku a pelety nechceš :) tak co teda chceš :)
Buráky nebo tygřáky se daj koupit pod 100kč za kg

    NPYTLAKS - Profil | Po 30.12.2013 20:24:54

    J.S. >> to dát vše musí stát kolik?

      NJ.S. - Profil | Po 30.12.2013 19:53:25

      PYTLAKS >> Proč myslíš že to je dlouho? Myslím si že je lepší jak si jedeš pár krát za rok k vodě a dát dotoho vše než jezdit každý den a byt tam na pár hodin (myslím kapřinu ne na brčko nebo feeder... :)

        NPYTLAKS - Profil | Po 30.12.2013 19:42:09

        Piškothonza >> domácí výroba

          NPiškothonza - Profil | Po 30.12.2013 19:40:14

          PYTLAKS >> otázka zní jinak.....))))))

            NPYTLAKS - Profil | Po 30.12.2013 19:38:17

            Piškothonza >> nikdy.-),ale jak se tu psalo,kuku stojí pár kaček a když to smícháš s pšenicí,slunečnicí(tu mám zadara),pár pelet a koulí,tak to výjde za babku,ale 14 dní se mi zdá zbytečně hodně,čtyři dny stačí

              Nsyrus - Profil | Po 30.12.2013 19:38:03

              m.v. - >> Druhej postup byl rozkrmit jedno místo partiklem Spombkou a druhej prut házet bokem.

                Nsyrus - Profil | Po 30.12.2013 19:36:14

                m.v. - >> Taky chytám na vodě kde sou menší kapři v přesile a 65ka se chytá vyjímečně.Nám letos fungovalo krmit střídmě a jenom nakobrovat pár kuliček do jednoho místa a tam chytat na jeden prut.Druhej sem házel víc bokem a dával jenom k montáži pva.

                  NPiškothonza - Profil | Po 30.12.2013 19:36:03

                  PYTLAKS >> čau,tak se nehádej a hod sem levnou tvojí variantu....))))))

                    NPYTLAKS - Profil | Po 30.12.2013 19:33:35

                    J.S. >> já se hádat nechci,jen dávat 200 za kg na tak dlouhou krmnou kampaň se mi zdá moc

                      NJ.S. - Profil | Po 30.12.2013 19:18:06

                      Tulo >> Muže ale myslím si že všichni píšou autorovi své dobré skušenosti a nekteří se akurád blbě přidavají a motají celou diskuzi

                        NPiškothonza - Profil | Po 30.12.2013 19:16:52

                        Tulo >> to je pravda,ale když je na revíru mraky menších ryb a najížděj do krmení tak je to určitá možnost....mě se stávalo,že když jsem krmil jako jedinej na pískovně,najížděli mi násadáci i na 30 koule.....napsal jsem to jen jako možnost se s tím vypořádat...

                          NTulo - Profil | Po 30.12.2013 19:16:14

                          J.S. >> no ale muže si vybrat co chce krmit.

                            NJ.S. - Profil | Po 30.12.2013 19:11:47

                            Tulo >> Vše stojí peníze Bud chce krmit a nebo ne :)

                              NTulo - Profil | Po 30.12.2013 19:07:45

                              Piškothonza >> ale to stažení stranou stoji peníze.Není lepší to tam neházet a nelakat je?

                                NPiškothonza - Profil | Po 30.12.2013 19:05:10

                                m.v. >> můžeš zkusit udělat krmný místo s partiklem,peletama,metodákem a velký vysušený koule dávat třeba bokem....to mi taky docela fungovalo stáhnout menší ryby stranou.....

                                  Ndabell - Profil | Po 30.12.2013 19:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdravím , za ty ceny sorry ale pořád se na tom pracuje.přeju všem hodně úspěchů v příštím roce.
                                  Jirka

                                    Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 19:00:31

                                    Tam o nich pisou se podivej

                                      Ndevastator.ccmore - Profil | Po 30.12.2013 18:59:35

                                      Muffíno >> České rybářské výrobky a výrobci

                                      Pište svoje zkušenosti a názory na výrobky a výrobce v Čechách.Cizí značky sem prosím nedávejte.

                                      Autor diskuse: yvana ® [Poslat soukromou zprávu.]
                                      Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 10.4.2013

                                        Nm.v. - Profil | Po 30.12.2013 18:51:14

                                        carpson >> pelety jsem zkoušel ale natáhli díky svýmu rychlímu rozpadu bílou rybu a malí kapry,boilies částečně i když né úplně tohle místo od těchto ryb vyčistil.