jaké boilies na delší zákrm

Zdravím vás.chtěl bych si nechat poradit jakým boiliem,jakou značkou zakrmujete na delší dobu,třeba 1-2 týdny,předpokládám že návnada by měla být výživná tak aby ryby na lovným místě dlouho udržela,ale zase nemusí stát 500kč/1kg.to bych se nedoplatil.mikbaits,carp inferno,jet fish,sportcarp atd...........díky za vaše poznatky
Autor diskuse: m.v. - Profil , 30.12.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

J.S. - Profil | Po 30.12.2013 14:13:08

syrus >> Ty jestli dobře čtu tak sem to nepsal tobě ale autorovi ty si mužeš dělat kuličky z čeho chceš aji s maku autor chtěl poradit tak sem mu neco taky napsal.

    syrus - Profil | Po 30.12.2013 14:10:50

    J.S. >> Za ty peníze si doma udělá mnohem víc a mnohem kvalitnější.A hlavně svoje.Navoňaný krupičky a sojovky,předražený-nebrat.Vyhozený peníze.

      Piškothonza - Profil | Po 30.12.2013 14:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      m.v. - >> ahoj,použil bych coppensky a menší množství koulí úplně bez esence,třeba jen s tekutou potravou vysušený na šutr s průměrem i 30mm....dobře mi fungovaly koule z Froliku....ty tě nevyjdou draho,až na tu práci....samozřejmě v letním období...

        carpson - Profil | Po 30.12.2013 14:06:52

        J.S. >> tak to budou super kuličky ta tu cenu :)

          Kocháč - Profil | Po 30.12.2013 13:50:56

          m.v. >> zkoušel jsi halibutky?

            carpson - Profil | Po 30.12.2013 13:49:23

            m.v. >> znova se ptám,proč nezkusit Pelety?

              m.v. - Profil | Po 30.12.2013 13:46:15

              syrus >> já vím že to by bylo nejlepší,ale nedokážu si představit kdo by mi platil cca 40 kg biosquitu..........

                syrus - Profil | Po 30.12.2013 13:41:20

                Chytej a krm svojema naválenýma a máš klid.Na kupovaný se vykašly.

                  m.v. - Profil | Po 30.12.2013 13:36:19

                  ještě k mýmu zápisu,za týden rybaření zkrmim cca 5kg koulí a 2kg naválených na který přímo chytám,jelikož během roku toho naválím mraky,tak chci na tohle zakrmování radši něaký hotovky.je to samozřejmě jednoduší,ale zase o něco dražší a ted babo raď..........

                    carpson - Profil | Po 30.12.2013 13:29:05

                    m.v. >> tak k tomu pořídil ty Pelety a mas po problému ....

                      m.v. - Profil | Po 30.12.2013 13:26:33

                      Drinks >> ahoj kukuřice je dobrá věc,ale tím už jsem si prošel.voda na který chytám má spousty bílí ryby a kukuřice je přitahovala jak magnet,tak používám jen boilies,konkrétně na týhle vodě trávím 1-2 týdny pravidelnýho rybolovu.chytit tady kapra nad 80cm je už úspěch,ale prostě musí se hodně krmit,aby se tam ryba dlouho udržela.chytám hlavně na biosquit od jet fish,ale krmit se s tím nedá,to bych se nedoplatil.asi si někdo řekne,tak proč tam rybaří,když ryba nad 10 kg je tam úspěch,ale právě proto mě to tam baví..............jinak díky za názor

                        clarence - Profil | Po 30.12.2013 13:23:26

                        bart.bm >> Máš v tom pravdu ale nejde mi do hlavy na to znám Hniličku dost dobře.Schválně se ho na to zeptám.J

                          carpson - Profil | Po 30.12.2013 13:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          m.v. - >> dřív jsem o tom přemýšlel stejne jako ty,ale musím říct,ze se mi úplne stejne ne-li lip osvědčilo krmit dopředu tak 2-3 dny,efekt úplne stejný ... Samozřejmě záleží na jaké vode budes chytat,ale z vlastní zkušenosti tato doba je bohaté dostačující .....poté můžeš krmit i kvalitnějšími koulemi....pokud chces ušetřit není špatná varianta nakombinovat to s peletema,které pořídíte za par korun kilo....opět z vlastní zkušenosti lepší než třeba partikl,který mi vždy natáhl mnohem víc menších ryb
                          Tak to mas moje poznatky :)

                            bart.bm - Profil | Po 30.12.2013 13:14:59

                            clarence >> znáš ten vtip s tím pinglem a ....když to projde?....a pak ho zákazník opraví v součtu na lístku a pingl prohlásí....Tak to neprošlo... :D s tímhle už jsem se setkal i jinde a vždy byla výmluva na chybu v zadávání cen :D

                              clarence - Profil | Po 30.12.2013 13:07:49

                              bart.bm >> No teď na to taky čumím to musel Hnilička udělat asi chybu nikdy jsem si toho nevšiml beru od něho už asi 4 roky hotový pelety i koule.J

                                tuzemak - Profil | Po 30.12.2013 12:44:11

                                bart.bm >> kurde ti mají zajímavý ceny,nad tím se nikdo nepozastaví,tak se okrádají zákazníci.((((((

                                  Slavíček - Profil | Po 30.12.2013 12:43:03

                                  bart.bm >> Přesně tak partikl třeba kukuřice kolem 70 % cukry a kolem 10% nekvalitní bílkoviny arašidy mají jedny z nejvíc bílkovin kolem 30 % ale hodně tuků 50 % což pro ryby není zdraví .

                                    bart.bm - Profil | Po 30.12.2013 12:41:19

                                    clarence >> hmm zajímavé ceny když za 5kg mixu chtějí 630 a za 10kg 1800 :D a dokonce když koupím 25ks 2kg balení tak oroti 50kg ušetřím ještě 1000,- :)))))))))))

                                    http://www.jitafish.cz/jitafish/eshop/3-1-Boilies-m​ixy/14-2-baleni-5-kg/5/78-MASTER-MAXI-FISH

                                      tuzemak - Profil | Po 30.12.2013 12:38:17

                                      bart.bm >> svatá pravda,i za hubičku se dá dobře najíst.D jen to umět najíd,a ne honem do prvního hotelu s 5*****..

                                        bart.bm - Profil | Po 30.12.2013 12:36:32

                                        ryba domácí >> mám doma asi metrák :D ale neživím naše prodejce a jejich směšně nízké ceny :D