Malý revír v okolí Ostravy?

Ahoj, v příští sezónĕ bychom se chtěli s parťákem chodit na nějakou menší vodu, kde bude klídek a pĕkná příroda.Lustruju mapy atd. ale stale se mi nepodařilo nic najít.Nechceme chytat kvůli fotkam atd. jde čistĕ o relax a zábavu( sem tam záběr od větší ryby nevadí:-)).Znáte někdo takový? Pokud ano budu rád za souřadnice nebo popsani místa.( Fotky taky potěší) Diky moc za rady
Autor diskuse: Riche09 - Profil , 30.12.2013 kaprařina - revíry, cestování
46 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 15:26:22

Neznaboh:-D >> proč?:D

    NNeznaboh:-D - Profil | So 4.1.2014 14:05:05

    MaTTeSeK18 >> Ze Závadou na mě nechoď:-D

      NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 13:39:31

      Neznaboh:-D >> Já vím ale když mě hezky poprosíš možná tě vezmu aspon na závadu :D

        NNeznaboh:-D - Profil | So 4.1.2014 13:38:01

        MaTTeSeK18 >> No Ty jsi,ale charakter:-D

          NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 13:26:32

          Bnick >> mě bude stačit i 8 ale pokud bude z nějaké propadliny kde se nevysazují a nikdo tam skoro nechodí :-)

            NBnick - Profil | So 4.1.2014 13:24:11

            MaTTeSeK18 >> Taky mam hlavni cil sezony ze svazovky 15kg+... :)

              NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 13:21:21

              Bnick >> řekni ale letos už tam tak často nebudu vracím se na svaz a chci se věnovat i jiným vodám které me zajímají a skrývají poklady :D

                NBnick - Profil | So 4.1.2014 13:17:45

                MaTTeSeK18 >> Ja to všem řeknu! NEBESÁK! :-D

                  NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 13:14:10

                  Neznaboh:-D >> Přece ti nepropálím svoje nej fleky tedy pokud je ještě mám :-)

                    NNeznaboh:-D - Profil | So 4.1.2014 12:08:06

                    MaTTeSeK18 >> Jakto?:-)

                      NMaTTeSeK18 - Profil | So 4.1.2014 10:25:00

                      Neznaboh:-D >> Hoj no může být ale nečekej žádné topovky :-))))

                        NRiche09 - Profil | So 4.1.2014 9:39:33

                        Jooo ten druhy....Já myslel ze když má 500 littrů obsah, tak že už se to nebere jako mražák...:-)

                          NNeznaboh:-D - Profil | So 4.1.2014 9:36:37

                          MaTTeSeK18 >> Čus vydro,takže mi letos děláš průvodce po svazovkách?.-)

                            Nmondry - Profil | So 4.1.2014 9:30:26

                            Riche09 >> Já myslel toho druhého mražáku.Toho co máš na ryby!Ne na vepříka.:-)
                            Já mám taky doma dva.Jeden na kapry a druhý na dravce.Když se zadaří tak to ještě schovávám po sousedech.

                              NRiche09 - Profil | So 4.1.2014 9:26:18

                              No ještě bych vam dělal chutě, minulý měsic byla zabijačka a jsou tam samé dobroty:-)

                                Nmondry - Profil | So 4.1.2014 9:21:13

                                Riche09 >> Povinně tu budeš každý měsíc dávat fotky tvého mražáku!!!!:-))

                                  NRiche09 - Profil | So 4.1.2014 9:18:51

                                  Chlapi já Vás chápu ale věřte mi že nejsem žádný masař.Každý rok si i poctivě kupuju kapra na vánoce, jelikož od vody nic nenosím.Psal jsem aby nedošlo k propálení revíru aby se psalo do SZ. Taky mi vadí jak to tady v ČR funguje, ale ja hledam opravdu u vody klid....nechci ai honit riko s fotkama ani si plnit mražák....

                                    NTomáš - Tom - Profil | Pá 3.1.2014 18:03:09

                                    Nejlepší je hledat sám,těžko někdo bude radit. Osobně jsem taky hledal v soupisech revírů,hledal v mapách a jezdil se dívat osobně na vytipované lokality.Nejlepší je chodit tam kde se vysazuje míň a tam nebývá ani moc nával a ryby tam bývají pěkné.

                                      NMicrob-Carp team DK - Profil | Pá 3.1.2014 17:14:54

                                      Riche09 - >> To asi nenajdeš málokdo ti řekne o svém revíru kde ma klídek a pohodu :)

                                        NCarpmasters138 - Profil | Pá 3.1.2014 16:48:06

                                        marasOV >> Jo to vidím a je mi to hrozně líto. Bohužel už s tím nic nenaděláme.

                                          NmarasOV - Profil | Pá 3.1.2014 16:31:38

                                          Carpmasters138 >> čau ještě se najde hodně takových co poradí a propálí co můžou,však víš jak to tady vypadá v okolí, jak to vypadá např.tam ,kde jsme se často potkávali...

                                            NCarpmasters138 - Profil | Pá 3.1.2014 16:27:43

                                            Bnick >> Bohužel, bohužel.

                                              NBnick - Profil | Pá 3.1.2014 16:11:22

                                              Carpmasters138 >> Bohužel v takové době žijeme...

                                                NCarpmasters138 - Profil | Pá 3.1.2014 15:55:05

                                                Zdarec, už vidím, jak tady někdo zveřejńuje dobré lokality v okolí Ostravy a pokud ano, tak to musí být opravdu pěkný cvok, jako jsem byl já. Jednou jsem zveřejnil v článku soubor lokalit poblíž Ostravy a už bych to neudělal ani za milion. Sjely se na ty lokality největší masařky a brali i ubohé karasky a cejnky. Vše ládovali do sportovních vezírků a převáželi auty nevím kam. Když jsem se zeptal dvou masařek naco mají tolik ryb, tak mi řekli do salátu pro celou rodinu. Odhaduji že ten vezírek mohl mít dobrých 30kg, když pominu na rybáře 7kg bílé ryby na jeden den lovu, tak ti dva kumpáni to už měli na dva dny dopředu. Lidská chamtivost a nenažranost nemá v dnešní době období. Touto diskuzi doporučuji, neprozrazovat nic!!!! Jinak je po lokalitě a hlavně rybí populaci, protože to tady na Mrku nečtou jen rybáři, kteří dodržují RŘ, ale masařky chtivé, tak na to buďte velmi opatrní a ani nezveřejňujte fotogrfie.

                                                  NBnick - Profil | Pá 3.1.2014 15:12:55

                                                  Jak tady uz psali nejlepši hledat podle seznamu reviru a pak to objezdit. A kolem karvine je i hodně nereviru a kdovi co tam plave :-)

                                                    Nmusovskavydra - Profil | Út 31.12.2013 0:44:52

                                                    mondry >> To tak je. Každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán.

                                                      Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 0:41:10

                                                      musovskavydra >> No a teď ji dostávám já od ni.:-))))

                                                        Nmusovskavydra - Profil | Út 31.12.2013 0:38:27

                                                        mondry >> Tak to gratulace, to se jen tak nevidí. Asi dostala dobrou školu.

                                                          Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 0:19:11

                                                          musovskavydra >> chytá.Má tam za loňský rok čtyři takové a každý jiný.

                                                            Nmusovskavydra - Profil | Út 31.12.2013 0:11:55

                                                            mondry >> Tak to je krasavec. Mamina taky chytá?

                                                              Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 0:02:28

                                                              musovskavydra >> bylo jich tam tuším osmnáct.Zůstal jeden!

                                                                Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 0:00:59

                                                                musovskavydra >> 87cm a 16,5kg moja robka.

                                                                  Nmusovskavydra - Profil | Po 30.12.2013 23:45:15

                                                                  mondry >> Viděl jsem tam nádherně stavěného šupíka 86cm a 15,3kg. Nikdy jsem tam s koulema nebyl a na fee. tam mám největšího 63.

                                                                    NMaTTeSeK18 - Profil | Po 30.12.2013 12:01:06

                                                                    viceroy >> nemáš zač ale prvně se budeme prokousat tím bordelem co tam je :(((

                                                                      Nkabo - Profil | Po 30.12.2013 11:59:04

                                                                      Riche09 - >> Co se líbí mě, se nemusí líbit tobě. Není nic snadnějšího než mrknout do mapy a pár revírů si objet, ne?

                                                                        Nviceroy - Profil | Po 30.12.2013 11:54:48

                                                                        MaTTeSeK18 >> diky za info pristi rok uderim :-)))))

                                                                          NMaTTeSeK18 - Profil | Po 30.12.2013 11:50:36

                                                                          Kreja >> Jo něco málo tam je samo že většinou malé kusy ale nějaké pěknější jsem tam taky viděl a statečně se těm vydrám vyhýbají :-) což mě těší :-)

                                                                            NKreja - Profil | Po 30.12.2013 11:47:26

                                                                            MaTTeSeK18 >> jsou tam ještě nějaké ryby?já tam kdysi hodně jezdil ale to ještě stála šachta.A pak to začli rabovat spoluobčané.

                                                                              NMaTTeSeK18 - Profil | Po 30.12.2013 10:46:34

                                                                              Kreja >> Nepropaluj mi vichřok :-)))))))))

                                                                                Nmondry - Profil | Po 30.12.2013 10:23:38

                                                                                musovskavydra >> Byli tam i větší ale lidi stihli za poslední rok vybrat!

                                                                                  NKreja - Profil | Po 30.12.2013 10:14:43

                                                                                  klídek a pěkná příroda - na Ostravsku??Možná tak na Vichřoku (Orlov.potok) ale tam asi zase nebude moc ryb.

                                                                                    Nmusovskavydra - Profil | Po 30.12.2013 9:27:01

                                                                                    Riche09 >> Už je napouští. Myslím, že tam máme tak na 5 let s rybama útrum.

                                                                                      NRiche09 - Profil | Po 30.12.2013 9:19:28

                                                                                      Díky moc. O Bravanticich jsem slysel ale kdy je budou napoustet? Jinak pokud by nekdo nechtel psat zde verejne, muze napsat SZ.Diky moc

                                                                                        Nmusovskavydra - Profil | Po 30.12.2013 8:55:15

                                                                                        Doporučil bych Bravantice, ale jsou bohužel vypuštěné-opravují hráz. Viděl jsem tam vytáhnout i 15kg kapř.

                                                                                          Naxel82 - Profil | Po 30.12.2013 7:34:03

                                                                                          Riche09 - >> jak rika Bnick. ale mrkni na soupis reviru a podle rozlohy poznas co je to za revir. a podle mapy se rozhodnes ktery se ti libi

                                                                                            NBnick - Profil | Po 30.12.2013 6:24:19

                                                                                            Jsem taky zvědavý co kdo doporučí, ale asi nic moc pokud takově příjemne vody jsou tak to nikdo nebude rozkřikovat :)