Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

fpetula - Profil | So 21.12.2013 14:54:00

Ondra (tloušťák) >> jednou sem ho reklamoval a jak mi prasknul po druhe tak sel hned do popelnice....vetsi jebku sem nevidel a stary JRC porad slape ,ale hold sem nad nim ohrnoval nos a stalo to jen prachy a cas

    červik7 - Profil | So 21.12.2013 14:34:37

    :)

      červik7 - Profil | So 21.12.2013 14:33:00

      kosvi >> Ano šéfe:))

        kosvi - Profil | So 21.12.2013 14:32:53

        červik7 >> To jo ;-)

          kosvi - Profil | So 21.12.2013 14:30:13

          červik7 >> Potřebovali by se ještě trošku inspirovat od Zdendy :-)

            kosvi - Profil | So 21.12.2013 14:27:01

            alda2211 >> Ne, ty jsou pro Darrella a pro mě ;-)

              červik7 - Profil | So 21.12.2013 14:10:37

              :-D

                červik7 - Profil | So 21.12.2013 14:05:39

                kosvi >> Vypadá to že když to nebere tak vaří s Jamie Oliverem:-)

                  alda2211 - Profil | So 21.12.2013 13:53:25

                  kosvi >> ty dve vajicka jsou pro cely trakker team :-))))))))))))

                    kosvi - Profil | So 21.12.2013 13:51:32

                    červik7 >> Kdybych měl u vody čas taky na takovu snídani, tak bych chytal až někdy v 10 hodin ;-)

                      červik7 - Profil | So 21.12.2013 13:50:32

                      kosvi >> Moc pěkně:)

                        kosvi - Profil | So 21.12.2013 13:40:18

                        červik7 >> Ale prostřeno mají pěkně ;-)

                          červik7 - Profil | So 21.12.2013 12:57:12

                          DOCarp >> Kdyby jsi nějakou značku prodával tak jí taky děláš reklamu.

                            Ondra (tloušťák) - Profil | So 21.12.2013 12:44:54

                            F.T.M. >> Na pohled hezký, ale to je tak vše. Po pár použití jsem ho hned lepil, už mam děravou síťku a teď ve Francii mi jeden němec říkal, že ho měl a že se moc rád láme. O plováku nemluvě - to je mega shit.

                              DOCarp - Profil | So 21.12.2013 11:58:13

                              Kocháč >> to jsem si všiml.Dost lidí se zde zbavuje věcí (biwi,tašky atd) a kupují Trakker jen díky reklamní masírce...

                                Kocháč - Profil | So 21.12.2013 10:43:40

                                DOCarp >> Karel dělá reklamu dobře a umí to, jen škoda, že Trakker není tak kvalitní jak asi býval.

                                  Poušťák - Profil | So 21.12.2013 10:39:00

                                  slavina >> o))))))))

                                    DOCarp - Profil | So 21.12.2013 10:16:02

                                    Trakker se mi nelíbí od té doby co to KN začal tak masivně propagovat.Raději se přikloním k JRC,TFG či Giants Fishing.Nově dost věcí mám od NGT dobrá kvalita ještě lepší cena

                                      Švec - Profil | So 21.12.2013 10:10:31

                                      slavina >> :-)))))

                                        slavina - Profil | So 21.12.2013 9:40:57

                                        Poušťák >> On když Petr narve ty svoje 50kg ruce do toho klokánku tak by to čiňan musel šít drátem do COčka