Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NKesam - Profil | Čt 5.2.2015 23:32:05

bady-87 >> Na tom mě sere že tam nejsou okna.

    Nbady-87 - Profil | Čt 5.2.2015 23:07:28

    Ahoj, uvažuji o koupi bivaku trakker cayman 1 man je tu někdo, kdo ho má a napsal by mi o něm něco? Dikec

      NKesam - Profil | Čt 5.2.2015 22:58:19

      Nikdo nic?

        NKesam - Profil | Pá 26.12.2014 19:30:36

        Tak už jsem to rozšířil mikina se zipem hodně povedená.

          NKesam - Profil | Čt 18.12.2014 21:24:30

          Na chladnější počasí jsem si objednal toto mám k tomu ještě termopradlo od nich a mikinu na zip si myslím uplně v pohodě když se motám max kolem -3 u vody. Docela by mě zajímalo jak jsou na tom ty tepláky.

            NKesam - Profil | Čt 18.12.2014 21:21:14

            Jestě čekám ted nemají nic Nikl sem nic nedováží nebo co sakra :( čekám na bundu a kalhoty ale jinak už mám skoro vše.

              NKesam - Profil | Po 15.12.2014 22:15:02

              Mam taky uz dost jeste cekam zimni komplet a lehatko.Kreslo uz mam taky

                NkuBITCHek - Profil | Po 30.6.2014 0:38:29

                A když dojde plyn....

                  Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:21:50

                  A vedle kloboučku Trakker Jackal nebo kšiltovky je tenhle komplet asi to nejlepší,co od nich vlastním...Bohužel nemám originál foto,ale to nic nemění na faktu,že tenhle komplet je prostě skvělý! Například odepínací vložka se dá využít i v létě,za studenějších soumraků.

                    Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:15:48

                    Trakker futrál na pruty...

                      Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:12:08

                      Trakker pouzdro na olova...

                        Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:03:25

                        Nezbytná Trakker konvička...

                          Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:01:46

                          Trakker kalhoty...

                            Narnošt - Profil | Po 30.6.2014 0:00:00

                            Trakker trička...

                              Narnošt - Profil | Ne 29.6.2014 23:49:13

                              Trakker Jackal... :)

                                Nčervik7 - Profil | Ne 29.6.2014 14:55:05

                                ..

                                  Nčervik7 - Profil | Čt 10.4.2014 19:23:27

                                  nová rodinka:)

                                    Nčervik7 - Profil | Út 8.4.2014 19:22:18

                                    :)Výbornej sak.

                                      Nkosvi - Profil | Po 3.2.2014 16:10:09

                                      červik7 >> Tak to určitě ne ;-)

                                        Nčervik7 - Profil | Po 3.2.2014 15:37:29

                                        Jasný ale nestojí to tu snad jen na tobě:))

                                          Nkosvi - Profil | Po 3.2.2014 15:34:06

                                          červik7 >> Tak fotky z fb sem dávát nebudu a nic nového jsem si taky nepořídal, tak proto :-)

                                            Nčervik7 - Profil | Po 3.2.2014 15:31:56

                                            kosvi >> už jsem myslel že to tu chcíplo :-D

                                              Nkosvi - Profil | Po 3.2.2014 15:30:08

                                              červik7 - >>

                                                Nčervik7 - Profil | Pá 17.1.2014 20:08:50

                                                kosvi >> časy se mění:-D

                                                  Nkosvi - Profil | Pá 17.1.2014 20:07:06

                                                  A_dam >> To je fakt

                                                    Nčervik7 - Profil | Pá 17.1.2014 19:45:20

                                                    Ještě jedna barevná varianta.

                                                      NA_dam - Profil | Pá 17.1.2014 19:41:13

                                                      alda2211 >> neni tomu dávno čo nosil kulich značky Kevin Nash :)

                                                        Nčervik7 - Profil | Pá 17.1.2014 19:38:18

                                                        alda2211 >> Jasná věc:)

                                                          Nalda2211 - Profil | Pá 17.1.2014 19:34:20

                                                          červik7 >> v poradku je videt ze jsme na stejne vlne :-)))))

                                                            Nčervik7 - Profil | Pá 17.1.2014 19:31:42

                                                            alda2211 >> Kvůli němu jsem to jsem dal:-DDD

                                                              Nalda2211 - Profil | Pá 17.1.2014 19:28:29

                                                              červik7 >> nejvic me bere ten uzasnej kulich..........o)

                                                                Nčervik7 - Profil | Pá 17.1.2014 19:26:43

                                                                Na oživení Jerry Hammond.

                                                                  Nalda2211 - Profil | Pá 3.1.2014 11:45:15

                                                                  judas.d >> ahoj ne tak vem si fox ma napad da to na papir a zada firme ktera to vyrobi zadnou tovarnu nevlastni tak kupuje jen jmeno a lidi co to vymysli si koupit nemuze a muzou odejit kdy budou chtit nema to pevny zaklad a cena za fox nebude mala ty by jsi takovou firmu koupil ja ne a to na to jeste nemam jsem chudej :-(

                                                                    Njudas.d - Profil | Pá 3.1.2014 5:33:24

                                                                    alda2211 >> kdo by to řekl do zebca:-)

                                                                      Nalda2211 - Profil | Čt 2.1.2014 23:43:17

                                                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 2.1.2014 23:11:12 >> ahoj radku aby ti toho foxe neprijeli ze zebca premalovat :-)))

                                                                        Nfpetula - Profil | Čt 2.1.2014 23:15:35

                                                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 2.1.2014 23:11:12 >>Cau...... tak funkcnosti to nijak nevadi , ale je to zarazejici :))))))

                                                                          NRadek Fox - Profil | Čt 2.1.2014 23:11:12

                                                                          fpetula >> Čau Fando, jsem rád, že mám brolko od lišáka ;-)

                                                                            Nfpetula - Profil | Čt 2.1.2014 23:07:02

                                                                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 2.1.2014 23:02:44 >> uz na to prisli a cpou tam retez , ale v TEMPESTU na to zapomeli :)))))

                                                                              NRadek Fox - Profil | Čt 2.1.2014 23:02:44

                                                                              knedlik1 >> To není pech to je dnešní Trakker, bohužel :-((

                                                                                Nknedlik1 - Profil | Čt 2.1.2014 23:01:53

                                                                                fpetula >> tak to je pech

                                                                                  Nfpetula - Profil | Čt 2.1.2014 22:39:17

                                                                                  knedlik1 >> napr. me praskla guma ktera spojuje tyce skoro u vsech :( nechapu proc tam nepouzili retez jako u Trakker Armo Bivvy nebo Trident AS Bivvy

                                                                                    Nknedlik1 - Profil | Čt 2.1.2014 22:26:48

                                                                                    fpetula >> radsi ne,at se vyjadri majitele,ale po pravde :-D

                                                                                      Nfpetula - Profil | Čt 2.1.2014 22:24:32

                                                                                      knedlik1 >> klidne muzes :)) jsem jen zvedav a je mi uplne jedno jestli to vlastnis nebo ne :))))) snad je to jen spotrebni zbozi a neznamena ze to stoji ranec ze je to na veky :))))

                                                                                        Nsupinna - Profil | Čt 2.1.2014 22:14:31

                                                                                        knedlik1 >> To je moudrý :))

                                                                                          Nknedlik1 - Profil | Čt 2.1.2014 21:37:23

                                                                                          mouthsnagger >> nejsem majitel,tak nemam pravo soudit a nebudu sirit veci z doslechu ;-)

                                                                                            Nmouthsnagger - Profil | Čt 2.1.2014 21:08:24

                                                                                            knedlik1 >> Copak ? Zatím jsem slyšel jen samou chválu ? :o Byl nějaký problém ?

                                                                                              Nknedlik1 - Profil | Po 30.12.2013 17:04:02

                                                                                              mouthsnagger >> tak to ti preju hodne pevnych nervu s tim zazrakem

                                                                                                Nmouthsnagger - Profil | Po 30.12.2013 17:01:35

                                                                                                jojo... Tempestík mi přijdi okolo pátého ledna :))

                                                                                                  NKamil68 - Profil | Čt 26.12.2013 13:28:56

                                                                                                  kritik >> Nejenom našlápnuto ..biváček objednám hned po Novém roce, protože čekám teplé jaro a k vodě pojedu letos hodně brzy ... :-)

                                                                                                    Nkritik - Profil | St 25.12.2013 22:30:00

                                                                                                    Kamil68 >> To řikám, starší pán :-))
                                                                                                    Jinak našlápnuto máš pěkně :-))

                                                                                                      NKamil68 - Profil | St 25.12.2013 22:18:24

                                                                                                      kritik >> Jaký čepice zadarmo?Kašlu na čepice,chci na ten příští rok tenhle bivak,nový člun a novou pletenku,jinak nic kupovat nebudu ... :-)

                                                                                                        Nkritik - Profil | St 25.12.2013 19:42:27

                                                                                                        Kamil68 >> Na co asi?? Dáme jim na hlavy čepice od Foxe, co k tomu bivaku dostaneš zadarmo a holky nám před spaním zatancujou....... Co jinýho taky s tím tvým ehmm.. starším pánem, jak dole píšeš :-)))

                                                                                                          NKamil68 - Profil | St 25.12.2013 18:40:38

                                                                                                          kritik >> Tebe ani náhodou!Já jezdím na ryby a ty už chodíš,bez ohledu na roční období,spát v osm hodin večer !Tak na co potřebuješ tanečnice? :-) :-)

                                                                                                            Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:33:24

                                                                                                            kosvi >> Přesně tak:)

                                                                                                              Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:28:16

                                                                                                              červik7 >> To je v pohodě, radši nebudu rozhazovat, kdybych se dostal do prodejny tak bych se tam asi zadlužil :-)

                                                                                                              Musím se víc soustředit na kapry než na věci kolem, ono je jim to jedno co budu mít na hlavě když budu chytat :-)

                                                                                                                Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:26:04

                                                                                                                kosvi >> Jj nevím musel bych zjistit:)

                                                                                                                  Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:21:02

                                                                                                                  červik7 >> A neměli tam náhodou tohle

                                                                                                                    Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:13:25

                                                                                                                    původně 290kč -20% je na ní sleva tak krásnejch 232kč Tak že skoro zadarmo:)

                                                                                                                      Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:11:10

                                                                                                                      červik7 >> To je podobné jako v Parysu plný krám super věcí a na netu půlka, ještě že to mám kousek ;-)

                                                                                                                        Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:10:28

                                                                                                                        červik7 >> Ani nevím za kolik je, ještě by mě to zrujnovalo :-)

                                                                                                                          Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:09:04

                                                                                                                          kosvi >> Jo tak napiš že chceš tu s novým logem a oni ti ji pošlou:)

                                                                                                                            Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:08:01

                                                                                                                            červik7 >> Tak to jo, já jenom že jsem koukal na stránky a že tam nijaká nová kšiltovka nebyla. No a do kránu to mám z ruky ;-)

                                                                                                                              Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 14:36:51

                                                                                                                              kosvi >> Je tam hodně nových věcí na krámě:)

                                                                                                                                Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 14:30:44

                                                                                                                                červik7 >> To jsem si mohl myslet, no popravdě mě to napadlo, ale ta kšiltovka mi nešla do hlavy, já že jsem ji ještě nikde neviděl snad kromě na stránkách trakkera ;-)

                                                                                                                                  Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 12:53:35

                                                                                                                                  kosvi >>Jak jinak než z Kolíně:)

                                                                                                                                    Nkritik - Profil | St 25.12.2013 12:47:54

                                                                                                                                    Kamil68 >> No to bude paráda, až ho pořídíš....Už teď je mi jasný, kam se vetřu, až pojedu s tebou.... Žádný hrbení v bollýčku, s sebou jenom postel a spacák.... .)
                                                                                                                                    Ještě nějaký tanečnice na telefón a bude to.... To všechno se do XXLka určitě vejde :)

                                                                                                                                      Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 12:41:43

                                                                                                                                      červik7 >> Celkem by mě zajímalo, kde ji Ježíšek sehnal :-)

                                                                                                                                        NKamil68 - Profil | St 25.12.2013 11:43:45

                                                                                                                                        kritik >> Ano ano,přesně tak ..už po něm pokukuji dlouhou dobu a po zkušenosti kolegy viz.níže i s Trakker Kolossus je pro mne Fox Royale XXL jedinou rozumnou volbou .. a už jsem starší pán a do nízkých bivaků už se těžko ohýbám! :-)

                                                                                                                                          Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 11:20:18

                                                                                                                                          kosvi >> Vypadá pěkně to nové logo uvidíme jak bude sloužit:)

                                                                                                                                            Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 10:26:41

                                                                                                                                            červik7 >> Bych taky chtěl tu kšiltovku ;-)

                                                                                                                                              Nchesper - Profil | St 25.12.2013 7:52:20

                                                                                                                                              od ježucha podložka a kyblík kyblík mám vyzkoušenej a drží podložka to ukáže čas jestli vydrží aspoň tak jako předchozí od FOXe zatím se tváří tak že by mohla

                                                                                                                                                Ncuchak - Profil | St 25.12.2013 6:54:20

                                                                                                                                                ..

                                                                                                                                                  Nsupinna - Profil | St 25.12.2013 0:58:03

                                                                                                                                                  kosvi >> :) vypadá trochu, jak zateplený kok :))

                                                                                                                                                    Nčervik7 - Profil | Út 24.12.2013 20:33:07

                                                                                                                                                    Od ježucha:)

                                                                                                                                                      Nkosvi - Profil | Út 24.12.2013 15:08:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                      Jedna vánoční