Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndasty carp - Profil | So 21.12.2013 21:07:10

Kocháč >> Nevyhovuje je spatne.) Bohužel tento box mi asi druhy týden používání vypověděl. Víko v texh umělých pantech se vyzvejkalo a ucho se utrhlo i s kusem plastu.Mel jaem v tom koule a neměl jsem to uplne plne.Takze vyhozene prachy .ted mi to lezi ve sklepe.

    Nsupinna - Profil | So 21.12.2013 20:37:31

    DOCarp >> Nepomohlo... :)

      NKocháč - Profil | So 21.12.2013 20:12:39

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 21.12.2013 20:06:04 >> Dastymu nevyhovuje nic, on je extrém. Mně funguje úplně bez problému. I otevírat jsem se ho naučil :o)

        NDOCarp - Profil | So 21.12.2013 20:07:29

        supinna >> tak si to precti vickrat a treba to pomuze

          NRadek Fox - Profil | So 21.12.2013 20:06:04

          Kocháč >> Petře, tak se na ten box zeptej Dastyho :-))

            Nsupinna - Profil | So 21.12.2013 20:05:15

            DOCarp >> Teď jsem si přečetl Tvůj příspěvek ze čtvrt na jedenáct, ale logiku v něm teda nevidím...

              NKocháč - Profil | So 21.12.2013 20:04:40

              alda2211 >> Je to škoda, kdyby to bylo ve skutečnosti tak pěkný a funkční jak je to nafocený v katalogu, dal bych i víc. Ale abych nekřivdil, některý věci fungují jak mají. Třeba ten box.

                Nalda2211 - Profil | So 21.12.2013 19:59:48

                Kocháč >> tandem baits ma pri soucasne kvalite trakkeru ve sve tride konkurenci :-((

                  Nkobr.d - Profil | So 21.12.2013 19:58:01

                  Kocháč >> Papír toho snese. :-))

                    NKocháč - Profil | So 21.12.2013 19:55:15

                    Ale katalog mají pěknej, moc pěknej

                      Nalda2211 - Profil | So 21.12.2013 19:52:44

                      od trakkkkeru ani blahoprani k svatkum :-))))))))))))))

                        NRadek Fox - Profil | So 21.12.2013 19:37:22

                        mexik >> To je jen předražená plastová šunka od Traktoru. Pokud chceš něco pořádného, tak si kup tento kvalitní a praktický produkt ;-) Odkaz: http://www.army-shop.cz/produkty/jidelni-potreby/os​tatni/reservoar-na-vodu-20l---orig--svycarska-armad​a/2134.html

                          Nčervik7 - Profil | So 21.12.2013 18:19:23

                          ještě na oživení jsem hodím Jerryho

                            NF.T.M. - Profil | So 21.12.2013 16:37:41

                            Ondra (tloušťák) >> OK, tvůj názor beru :-))))) Díky za radu. Pěkný svátky kámo :-)))))

                              Nsmike - Profil | So 21.12.2013 16:36:51

                              syrus >> ohřívám v něm i vodu na čaj nebo kafe na vařiči a barva drží.za mně dobrý produkt

                                Nsyrus - Profil | So 21.12.2013 16:34:48

                                smike >> Mám ten samej,ale FOX.Zdarma jako bonus k nákupu z Carpproduct.cz:)))

                                  Nsmike - Profil | So 21.12.2013 16:28:21

                                  jj, hrnek Trakker je dobrý.mám ho z gooutdoors za 3 GPB :)

                                    Nmexik - Profil | So 21.12.2013 16:25:26

                                    snídaně je základ...:)

                                      Nkaly - Profil | So 21.12.2013 15:34:32

                                      Take se zapojim trochu do diskuze , mam s kolegou stejnej podberak ten drahej carbonovej . Kdyz jsme byli letos spolu na výpravě tak jemu se uvolnit ten zavit u snurky na dopnuti sitky a vystrelil a protrhl mu sitku na boku , nic hrozného si clovek řekne ale u takhle draheho podberaku by se to nemelo asi stát. Ale dobra jsme si rekli . A pak na radu prisel muj , v noci jsem s nim podebral kapřika cca.19,5kg a v pohodě jenze pri focení js3m mel dalsi jizdu a sel ven dalsi malej braska o vaze cca.17kg a co se nestalo . Normalne mi projel siti dirou o prumeru cca.10x10cm ve spodni casti kde je sitka pevnější. Na dne nebyli žádné překážky o ktere bych sitku protrhnou. Ihned po vyprave jsem oba podberaky dovezl prodejci ktery je poslal do Kolina na reklamaci. A co myslite, ani h.v.o. musel jsem koupit nove sitky od giang fishing a ta vypada mensi a zrejme lepsi. A z toho plyne ponaučení , vsechno drahe neni zřejme dobre.

                                        Nsupinna - Profil | So 21.12.2013 15:08:02

                                        Škoda, velká škoda že manažéři v Anglii nedokážou ukočírovat strategii své firmy. V Česku by se jich našlo mraky kvalitnějších, ale šéfové Trakkeru jsou snad slepí a hluší. Jejich chyba. :))