Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Kocháč - Profil | So 21.12.2013 9:40:15

Tady jsem našel fotku i brollka a mikina zakrývá logo Mivardy na židličce. Aby to nebylo za pár let obráceně a člověk se nemusel stydět za logo Trakker :o))))

    Kocháč - Profil | So 21.12.2013 9:31:04

    Poušťák >> To nesmíš prát vůbec a hlavně s tím nechodit ven kde je vlhko.

      Poušťák - Profil | So 21.12.2013 9:22:56

      Kocháč >> to nesmíš prát na valše Petře..o)

        Kocháč - Profil | So 21.12.2013 9:16:51

        viceroy >> Mikina moc pěkná, materiál příjemnej, ale prostě se páře, díry kolem klokánka. A to ji mám od jara. Asi to nafotím jak budu mít čas

          viceroy - Profil | So 21.12.2013 9:01:52

          Kocháč >> ono s temam hadrama je Petre problem i u jinych znacek , hadry s potiskem jsou dobre a pekne jen do par vyprani a stoji to nekrestanske penize kolikrat , ty vysivane vydrzi o neco dele ,ale matros je kolikrat tragicky ........fleky po vyprani , zmolkovani a prave zminene tvoje parani ......trend je vzhled ale kvalita v kopru , uz to neni co byvalo

            Kocháč - Profil | So 21.12.2013 8:57:57

            viceroy >> Naopak jsem se od koupě prostorově zmenšil, ale teď ty svátky mě zase pěkně přifouknou

              viceroy - Profil | So 21.12.2013 8:54:10

              Pvl >> myslim ze 18 uz mu je jinak by tyhle kramy k vode na kole nenatahal :-))

                Pvl - Profil | So 21.12.2013 8:52:32

                viceroy >> Jen jestli ji nemá od 15 roků .o§)

                  viceroy - Profil | So 21.12.2013 8:47:13

                  Kocháč >> jestli to nebude tim ze porad rostes a jsi ve vyvinu tak proto se ti pare ta mikina ...........velikost S uz je na chlapa asi malo :-))))))))

                    Kocháč - Profil | So 21.12.2013 8:44:25

                    S dvouplášťovým boxem jsem spokojen, i kýbl s vloženou miskou v pohodě. Kanystr taky, čepka pohoda, kapsička na postel taky. Jen je to všechno předražené, ale už asi ne tolik proti ostatním průměrným firmám. Jo a ještě mám mikinu, páře se :o(

                      Kocháč - Profil | So 21.12.2013 8:40:23

                      Pár mých kravin od Traktoru, chybí jen brolly, na které asi omylem vyšili Trakker a při tom tam mělo být Zebco nebo tak něco :o))))

                        smike - Profil | So 21.12.2013 8:20:08

                        mexik >> díky za odpověď.když vidím tu kvalitu, zůstanu u svého bílého za 120,-Kč.jak říká Kocháč, těm děckám, co to v Číně vyrábějí, by měli k rýži dávat sem tam i kus psa...

                          mexik - Profil | So 21.12.2013 8:17:47

                          smike >> je to desítka.

                            smike - Profil | So 21.12.2013 8:13:49

                            mexik >> to je 5 nebo 10 litrový?díky

                              mexik - Profil | So 21.12.2013 8:09:01

                              Když vodu, tak jedině v zeleném...:o))

                                F.T.M. - Profil | So 21.12.2013 4:16:24

                                Ondra (tloušťák) >> OK , Ondro na tvůj názor dám.

                                  knedlik1 - Profil | So 21.12.2013 0:22:15

                                  MARTIN K. >> i to je mozne :-D ale urcite se zvedne i kvalita

                                    MARTIN K. - Profil | So 21.12.2013 0:17:22

                                    knedlik1 >> no pozor. Až se Trakker přestěhuje z Kolína do Pařížské v Praze tak bude stát taky tolik:-)))

                                      knedlik1 - Profil | So 21.12.2013 0:02:29

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 23:59:25 >> a nebo tak :-D a klicenka od trakkera bude stat jen 200 kc

                                        Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:59:25

                                        knedlik1 >> S tou cenou trochu přitlač, za dvacku máš tak akorát klíčenku ;-)