Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

knedlik1 - Profil | Pá 20.12.2013 23:57:59

Co chcete za tu cenu ????? Vzdyt treba louis vuitton kabelka stoji 20 000,tak nemuzete chtit od tasky treba za dvojku,ze bude perfektni a na vzdy ;-)

    MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 23:41:22

    Kocháč >> to je dobra otázka. Rad si vyslechnu která ze je ta nej a vse drží jak ma. Moje zkušenost za posledních dejme tomu 5 let je tragicka se spoustou věhlasných značek napříč spektrem. Ale možna jsou mezi nami tací co mají vse tip top:-)

      Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 23:34:44

      Co se dá dnes považovat za kvalitu? Ono to vypadá, že skoro vše pomalu ujíždí k spotřebnímu trhu. Prostě věc na rok a do popelnice.

        alda2211 - Profil | Pá 20.12.2013 23:27:56

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 23:21:21 >> presne vsechno spatne asi to vi i oni tak jako posledni vydelek udelaly kvantitu za lepsi cenu na ukor kvality co lidi znali a potom jmeno prodaji osobne to tak typuju ze to tak dopadne,potom z penez oprasi aqua a vrati se k sistemu co lidi znali

          Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:25:42

          Kocháč >> Kdo chce hodně, nemá nakonec nic, ať krachnou šunti s šuntem ;-)

            Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 23:23:59

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 23:10:56 >> Přesně jak píšeš. Do hajzlu s průměrným šuntem co bez řečí vymění. To je špatná strategie. Přijdou o jméno a spoustu zákazníků co jsou ochotni kvalitu zaplatit. nejsem ekonom, ale s úpadkem jména půjde dolů i obrat a tím pádem budou muset ořezat i ten "kvalitní servis" a začarovanej kruh už neopustí. Budou muset dělat hodně za málo, místo málo za hodně. Kua to jsou přeci jednoduchý počty, ne? Nebo se pletu?

              MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 23:23:33

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 23:10:56 >> Radku nevím jestli mají nahrabano ale ano bez kecu vymění kus za kus. Jinak souhlas s tím neustálým reklamovanim. Spousta lidi na no nemá čas ani náladu. Příklad za všechny jedes na 14 dni do zahraničí a ta po 2 dnech ti začne chcat do bivi. Co ti pomůže sdělí servis když mas před sebou ještě 12 dni a každy den chcije...

                Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:21:21

                alda2211 >> Nebo kupovat vše minimálně dvakrát :-))

                  alda2211 - Profil | Pá 20.12.2013 23:17:48

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 23:10:56 >> a hlavne na tydeni vyprave to balit v pulce a jed do servisu to je žůžo,,,,,,,,,,,,o)

                    Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:10:56

                    MARTIN K. >> Prostě na tom mají tak nahrabáno, že Ti produkt bez keců opraví, nebo rovnou vymění, jo ??? I tak je to z mého pohledu krok zpět, není nad výrobu kvalitních věcí. Mnoho zákazníků nemá čas na trávení reklamací a určitě se k nim otočila zády.

                      MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 23:07:25

                      Abychom jen nehanily tak je potreba říct ze jak u nás tak i v Anglii obe zmiňované firmy neduhy z výroby kompenzují sdělím servisem. Něco jako Flajzar s pipakama u nás. Moje osobni zkušenost s oběma značkami.

                        MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 23:03:56

                        Kocháč >> Jj Petře. Podobne reakce jsem zachytil na UK forech někdy kolem roku 2009-10 kdy se pro valilo spojeni T+A a presun výroby do společne fabriky v Číně. Nekteri UK boys přišly o iluze.

                          Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:02:54

                          MARTIN K. >> Ano, i kvalita se dá v Číně zajistit, jenže to stojí prachy a ty hovada manažerský jsou svojí nenažraností doslova oslepený.

                            Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 23:01:08

                            Kocháč >> Někde jsi dnes psal, aby tam dali dětem k rýži kus psa :-)) Oni čekají na tu správnou dobu a dají jim nás, tupé a nenažraností zkrachovalé Evropany.

                              MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 23:00:40

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 22:54:30 >> ano je to přesně jak říkáš. Trakker i Aqua byly made in England. Konkretne Aqu sily opravdu svadleny z mnohaletou praxi zádné dělnice s 10 min. Treningem. Jenže v momentě jak spadly pod hlavičku Korda tak se výroba obou zmíněných přesunula na východ a bylo vymalováno. Přitom nemuselo. Stačí tak málo podchytit kvalitu!

                                Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 22:58:14

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 22:54:30 >> Sibyla měla pravdu. Jednou si popráší čepky cementem, pochčijou a umlátí nás s něma :o)

                                  Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 22:56:15

                                  MARTIN K. >> Jdu zvracet

                                    Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 22:54:30

                                    MARTIN K. >> Před lety, když jsem prodával bivak Fox Easy Dome z důvodu velikosti, tak měla fa Trakker na svých starých stránkách fotky dílny v UK, kde se vyráběly bivaky. Při práci tam byly nafocené pracovnice z Evropy, prostě žádné žloutenky.

                                      MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 22:47:07

                                      Kocháč >> úplne stejně. Masti se to ve stejne Fabrice v Číně.

                                        MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 22:45:48

                                        Osobně si nemyslím ze je čas na novou kapřo firmu. Stačí si po hlídat kvalitu u těch stávajících. Do pr. dele to je to takový problém?