jak se stat testrem?

zdravím Vás kolegové rybaři a rybářky. má někdo z vás nějaké info otom jak se stát testrem??? Předem díky za info muj email: petrkli62@centrum.cz nebo na tel: 736 664 560, 730 520 026. Předem díky. Sasour.
Autor diskuse: sašaour - Profil , 27.9.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NS&F - pescador - Profil | Pá 27.9.2013 18:09:42

Kocháč >> ... reakce nebo erekce v tomto případě vychází nastejno .

    Nlibec77 - Profil | Pá 27.9.2013 18:09:20

    Kocháč >> Mosíš poradit jak se na lopatě sedí!! :-)

      NKocháč - Profil | Pá 27.9.2013 18:07:11

      Tolik reakcí a žádná rada?

        NKuban - Profil | Pá 27.9.2013 18:05:46

        libec77 >> sprosťáku :-)

          Nmarmyš - Profil | Pá 27.9.2013 16:27:10

          hraji >> Už jsem si jednoho chytl ráno,dva nemohu:-( Mimochodem,já tě neurážím,ani ti nedávám zvířecí jména,tak proč bys to měl dělat ty?

            Nlibec77 - Profil | Pá 27.9.2013 16:19:46

            Kuban >> Jooo úplatnej!! :-)

              NKuban - Profil | Pá 27.9.2013 16:10:32

              Když jsem loni dostal dobrýho půlkila na vyzkoušení,stal se ze mně tester? :o)

                NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 15:57:32

                Přemet:-) >> Hele à coz to takhle pridavat do krmeni kuaaa à vyjde nove boilies z nazvem ozraly kapr à testera sezenes hned ma tu diskuzi:-):-):-)kuaaa ten az to bude cist chudak:-):-):-)

                  NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 15:27:18

                  Franc49 >> bez lekarnicky ani rany a v ni tekuty lek - slivovici :-)) Nejradeji tim ale lecim sam sebe :-) Na kapra je to antiseptikum a antimykotikum moc silne :-))

                    Nunudle - Profil | Pá 27.9.2013 15:07:48

                    nofish >> to jako dělat testera šprcek??:-)))

                      Nnofish - Profil | Pá 27.9.2013 14:25:33

                      PYTLAKS >> A dá se takhle udělat to, že by se lověk stal testérem gum a jigovek? Photoshop mám, tam pár montáží s velkýma rybama by se nějak zvládlo a gumy zadarmo ... :-P :-)))

                        NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 14:18:46

                        Přemet:-) >> to spis k placi nooo ale to jsou ty co to moc zerou hochu ty se bez lekarnicky dnes neobejdou noooo:-):-):-)

                          Nhraji - Profil | Pá 27.9.2013 14:00:06

                          marmyš >> je dobře, že všechno víš nejlíp, proto bys totiž žádného testera nepotřeboval. Urážet tě, ani zvářecí jména ti dávat nebudu. Jdi na kapry, nasadili.

                            Nmarmyš - Profil | Pá 27.9.2013 13:42:18

                            hraji >> Ty bys potřeboval nějakého vola,co ti jde na ruku a to já neumím.

                              NBurdik - Profil | Pá 27.9.2013 13:29:00

                              už to tady nějak usíná, ještě brzo končím :-)

                                Nhraji - Profil | Pá 27.9.2013 13:24:29

                                marmyš >> no vidíš, já bych k tobě nešel.

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 27.9.2013 13:23:06

                                  hraji >> já o tobě taky nic nevím,ale najal bych si tě z fleku.-)

                                    NEl Duffus - Profil | Pá 27.9.2013 12:08:56

                                    oskus >> i Dolly Buster začínala od pýky (Tvrdé y - záměrně) .-))

                                      NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 11:56:06

                                      viceroy >> Hele, s věnečkama bys mohl uspět u některých stavěčů prutů... Jak zde dříve probíhala diskuze o bělání laku, tak někdo tuším zmínil máslové sušenky ke zjištění vlhkosti vzduchu... Věnečky by taky určitě šly použít :-)))

                                        NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 11:53:10

                                        Franc49 >> Člověk se stále nepřestává divit, co?? :-)) Jinak velice úsměvná historka, nebo snad k pláči?? :-)