jak se stat testrem?

zdravím Vás kolegové rybaři a rybářky. má někdo z vás nějaké info otom jak se stát testrem??? Předem díky za info muj email: petrkli62@centrum.cz nebo na tel: 736 664 560, 730 520 026. Předem díky. Sasour.
Autor diskuse: sašaour - Profil , 27.9.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NPYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 22:34:52

Přemet:-) >> ale má pěkné obrázky na lahvičkách a sáčkách,to prodává hodně

    Ndeni 79 - Profil | Pá 27.9.2013 22:17:23

    Přemet:-) >> Tak ono,to na ryby fungovalo téměř všude. Uz muj deda nakladal kukurici do vodky...

      NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 22:17:11

      Přemet:-) >> asi ne ale jak rika kochac je to prase à kdyz je v miste Kde nekdo chyta tak ho dosyane nacokoliv nooo:-):-)

        NKocháč - Profil | Pá 27.9.2013 22:13:55

        Přemet:-) >> No kapr je prase a zobne toho dost i pěnu napuštěnou esencí :-) Mám ještě zbytky těch purple olihní a určitě ještě vyzkouším, ale vždycky je zatím druhej prut přechytal.

          NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 22:13:09

          Franc49 >> koule prologic opravdu nebude to pravy orechovy :-)

            NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 22:12:20

            deni 79 >> jak to asi mohlo vzniknout? Ze by pan Nash pri nejakem bujarem vecirku omylem zvrhnul do testa 12-ti letou single malt whisky a bylo mu lito to vyhodit... :-))

              NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 22:08:21

              Kocháč >> nikdy jsem Nashe pod hackem nemel a snad toho ani nelituju :-) Ta koule je mi tak nejak uz od pohledu nesympaticka :-))

                Ndeni 79 - Profil | Pá 27.9.2013 22:00:12

                Přemet:-) >> Pokud se nepletu,tak boilies Whisky od Nashe jsem kupoval kolem roku 1998.

                  NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 21:55:09

                  Přemet:-) >> Jj ale co Ted dela nevimkoule prologic asi nebude to pravy neee:-):-D

                    NKocháč - Profil | Pá 27.9.2013 21:53:17

                    Přemet:-) >> ten tam můźe dávat klidně 18ti letou chivasku a bude to prd platný. Všechno haraburdí super, ale koule bída. Poslední česká garážovka ho strčí do kapsy.

                      NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 21:51:13

                      Franc49 >> rozumny to muz :-))

                        NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 21:50:55

                        deni 79 >> tak strycek Nash, povidas? Tomu se vubec nedivim :-))

                          Ndeni 79 - Profil | Pá 27.9.2013 21:21:51

                          Přemet:-) >> Mik nebyl první. Uz několik let prednim s tim prisel strejda Nash

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 20:48:34

                            nofish >> tož to nemám tucha:-))já bych se zaměřil na nějaký smáčkalov,ten bude populární.-))

                              Nnofish - Profil | Pá 27.9.2013 20:40:37

                              PYTLAKS >> čákám až mi práskneš s jakýma značkama gum to nafotit :-)

                                NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 20:18:38

                                Přemet:-) >> mik ten dava tulamorku fsude hlavne do sebe:-):-):-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 20:02:39

                                  nofish >> proč by se nedalo?,ale ty gumy i ty voby si musíš koupit:-)))

                                    NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 19:16:57

                                    Franc49 >> tak neco podobnyho uz vymyslel Mik, ten do toho myslim pridava Tullamorku :-))

                                      NKocháč - Profil | Pá 27.9.2013 18:28:59

                                      libec77 >> tak to netuším :-) a ani vědět nechci. Jsem spokojen, chytám na co chci, co se mi líbî, to pochválím. Proti dobrým testerům nic nemám, šaškům bez mozku se směju :-)

                                        NHunter 1 - Profil | Pá 27.9.2013 18:23:23

                                        ja bych řekl že jsme tu všichni testeři ale za svoje.....