jak se stat testrem?

zdravím Vás kolegové rybaři a rybářky. má někdo z vás nějaké info otom jak se stát testrem??? Předem díky za info muj email: petrkli62@centrum.cz nebo na tel: 736 664 560, 730 520 026. Předem díky. Sasour.
Autor diskuse: sašaour - Profil , 27.9.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Noskus - Profil | Pá 27.9.2013 11:50:43

El Duffus >> wotestovat woe ...ne wosekat :-))

    NEl Duffus - Profil | Pá 27.9.2013 11:27:21

    sašaour - >> potřeboval bych otestovat jak mi seká sekačka na chatě, kdy a v kolik by jsi mi přijel osekat?

      Nviceroy - Profil | Pá 27.9.2013 11:25:45

      Tomajo >> jsem z OPAVY tak zkusim taky tu OPAVII , mam to za rohem , myslis ze treba o venecky by byl zajem kdybych to zkusil prodavat ? boilie z venecku by taky mohlo zafungovat a nebo to zkusit prodavat slapkam na E 55 , tam venecek ma uz asi maloktera :-)))))))))

        NMichalU - Profil | Pá 27.9.2013 11:18:46

        carpson >> to bohužel většině lidí chybí :-) tož ať se daří :-) třeba se ozve někdo ze zámoří :-)

          Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 11:00:57

          MichalU >> to jen v určitých situacích...tato byla presne ona...a vybízelo se to...tak proc to neudelat,vzdycky je duelzite u vody myslet...teda nejen u vody :)

            NPítrsák - Profil | Pá 27.9.2013 10:56:03

            sašaour - >> Dělej si testera sám sobě,to je nejlepšííííí..Každej se cpe někam,aby byl vidět,na to se vykvajzni,figurek už tam je dost. Zaved si deník a rok co rok si porovnávej výsledky(boilie,montáže,teplota vody,vzduchu,tlak) a seš testér!:-)

              NMichalU - Profil | Pá 27.9.2013 10:54:06

              carpson >> jestli to není tím ze chytas na odhoz bez bojky a nekrmis :-)

                Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 10:53:29

                Tomajo >> Tomku ty moc dobře vis,ze chytam,tak jak pisu....v obci samo jezdim min. 60 :)

                  NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 10:52:39

                  carpson >> jeste jsi zapomel napsat ze v obci jezdim max. 50km/h a nemluvis sproste a nepijes alkohol a tridis odpad :-)

                    NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 10:50:07

                    Přemet:-) >> to jsi mi pripomel jednu historku z kvetna pri treni se kapr odre normalni je to prirpda tady jeden debij chytil kapra polil ho betaminem celyho à zasakoval ho à kdyz jsem se ho pral proc ma ftom samy kapra tak mi rikal ze ho leci jsem mu chtel dat par facek abych ho taky vylecil à to ma stranky no kill à je testeeeer kuaaa co ja to potkavam za voly nekdy:-):-):-):-):-)

                      NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 10:48:34

                      Přemet:-) >> ja vim a ty taky :-)

                        Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 10:47:17

                        Tak otacime list,ne? :) čekáme až se ozve nejaký majitel velké a zname firmy ... byl bych dobrým testerem,chytam podle radu,nevyvazim,nepoužívám bojky,nechystám nonstop a stále nic :( nebo možna to je ten problém,ze pravé tím mezi tu pravou kaprarskou smetanku nezapadam :)

                          NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 10:46:03

                          Přemet:-) >> prave taky jsem si rikal nooo:-):-):-D:-D:-D

                            NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 10:45:16

                            Franc49 >> No právě, nikdy nevíš, kdy ve svých řadách můžeš potřebovat doktora... Proto se tomu nezájmu divím :-)))))

                              NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 10:44:43

                              Tomajo >> To můžu potvrdit, ve skutečnosti jsi hrozně vošklivej chlap :-))

                                NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 10:43:56

                                Přemet:-) >> no hochu nikdy nevis noooo:-):-):-):-)

                                  NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 10:43:17

                                  Franc49 >> doktor a nesympatickej? Tomu se mi nechce ani verit... :-))

                                    NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 10:42:27

                                    carpson >> no jooo asi Jim treba na Tech fotkach nejsi sympatickeeeej:-):-):-)

                                      NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 10:40:42

                                      carpson >> to je jenom maska. Ve skutecnosti jsem na tom stejne jako ty ;-)

                                        Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 10:38:07

                                        Tomajo >> tak kazdej nemůže byt takova modelka,jak ty :))))