Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nlajdák - Profil | Čt 23.1.2014 19:50:54

chemikln >> zatim jen na čumendu :)) ale jak bylo tech 10c tak to lakalo ;-)

    Nchemikln - Profil | Čt 16.1.2014 11:34:23

    chlapi , už jste byli vyzkoušet štěstí letos na přehradě ?

      Nchemikln - Profil | Út 31.12.2013 13:19:58

      Tak chlapi do Nového ruku,Vám všem přeji hodně štěstí, zdraví to je nejdůležitější ,,,nějaká ta kačka v kapse se vždy najde a at nám to všem kouše více jak letos :):)

        Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 16:26:54

        PoolBilly >> tak jdi já už také musím. Jen u nás to nebude kapřík ale pstroužek a siven pěkně na nivě a slanince :))

          NPoolBilly - Profil | Út 24.12.2013 16:23:07

          kožich007 >> to se musí,taky mažu připravit kapříka,abych dodržel tradici:-)

            Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 16:18:26

            PoolBilly >> jj díky moc a tobě a tve rodině také hodně štěstí a zdraví a hodně krásných chvil u vody v příštím roce. Vánoční kolego, pěkné. Jsem zde ale jen na skok, skusím něco sehnat a pak jdu připravovat ňamku

              NPoolBilly - Profil | Út 24.12.2013 16:15:01

              kožich007 >> s tím nezbývá než souhlasit,at nás ta ulítlost drží i ten další rok,přeji ti krásné svátky vánoční kolego

                Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 16:10:01

                PoolBilly >> jj každej je nějak ulítlej, ale ta naše ulítlost je řekl bych tak nějak v pořádku :))

                  NPoolBilly - Profil | Út 24.12.2013 16:07:58

                  kožich007 >> je lepší takováhle závislost než ty horší,zase si tou procházkou rozproudíš krev a vyčistíš hlavu no neber to když je to pro tvoje zdraví :-))

                    Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 16:03:10

                    PoolBilly >> jo i takovej způsob rybařiny já mám rád, ale jen na delší výpravy. Pokud nechceš přívlači propadnout, tak si nikdy od nikoho nepůjčuj cajk a ani raději nekupuj, je to strašně navykové a už to z tebe nespadne a bude tě to nutit chodit pořád jak jen to půjde :))

                      NPoolBilly - Profil | Út 24.12.2013 15:59:50

                      kožich007 >> já nevláčím,sem jen bobkař co se kochá okolím :-))

                        Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 15:54:13

                        PoolBilly >> tak to já každej rok, ale na 99% vláčka, ta je pro mne top a hlavně krásná provházka kolem vody na x km

                          NPoolBilly - Profil | Út 24.12.2013 15:53:02

                          kožich007 >> snad jo,ale nějak to neřeším spíš si užívám ty prosincový dny u vody a v přírodě,protože dobrejch 12 let sem v prosinci už nelovil

                            Nkožich007 - Profil | Út 24.12.2013 15:49:31

                            PoolBilly >> tak to držím palce, ono se to zlomí

                              NPoolBilly - Profil | Po 23.12.2013 21:18:17

                              kožich007 >> jel jsem čistě kaprařit,protože se nám s kolegou nepovedlo chytit ani jednu nástražku,ale dneska se to ani nehlo takže čistý zero,což mi nezabrání jet ve středu zase :-))

                                Nkožich007 - Profil | Po 23.12.2013 18:52:40

                                chemikln >> jj pravdu díš, čím je na nechrankách horší počásko tím lépe, zažil jsem tam klidnou hladinu jako olej a nebejt toho že kámoš nechtěl přejíždět dlouho bych tam nebyl, naštěstí večer přišel pořádnej fučák a bouřka jako blázen a pak to jezdilo jak fík.

                                  Nchemikln - Profil | Ne 22.12.2013 20:23:00

                                  PoolBilly >> jo jo na nechrankách kdž to bere tak je to paráda , pamatuji , že vždy jsem si krásně zachytal po silné bouřce , lijáku , a pulmetrových vlnách , celej den to nemuselo nic dělat přišla bouřka a najednou ryby ožily :)

                                    Nkožich007 - Profil | Ne 22.12.2013 20:15:23

                                    PoolBilly >> no trochu závist, ale držím palce. Na co jedeš, dravci nebo položená?

                                      NtomisBMW - Profil | Ne 22.12.2013 13:29:55

                                      Ahoj chci to prubnout zítra ráno. Poradte mi prosím třeba i (SZ) kde budu mít alespon nějakou šanci k ulovení Štědrovečerního kapříka nerad bych kolem druhé stál v maskáčích u Kauflandu díky :-)

                                        NPoolBilly - Profil | Ne 22.12.2013 13:02:48

                                        kožich007 >> jj to chce aby ten absták nebyl moc dlouhej :-)) já jedu zejtra už ladím cajk