Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nkožich007 - Profil | Ne 22.12.2013 12:53:06

PoolBilly >> to se neboj že nezajdu na vláčku, ta 6ti měsíční abstinence bude drsná, no ale mezi tím nějaká víkendovka či týdenní rybačka a několik feedrovacích hodinek a bude fajn

    NPoolBilly - Profil | Ne 22.12.2013 12:47:05

    chemikln >> jo to znám taky už sem se s tím potkal,ale zase sem měl den kdy s kolegou jsme za dopoledne lapily přes 60 cejnů od 30cm a pár i kolem 70cm,nic jsme nebrali ale chytačka to byla suprová

      NPoolBilly - Profil | Ne 22.12.2013 12:40:55

      kožich007 >> no do konce prosince má být docela solidní počasí,tak to ještě můžeš prubnout

        Nkožich007 - Profil | So 21.12.2013 20:29:23

        PoolBilly >> no já chtěl jet zejtra, ale mladá jde do práce a já budu doma se synkem. Jinak držím palce

          Nchemikln - Profil | So 21.12.2013 19:32:12

          PoolBilly >> cejna jsem chytil jen jednoho no cejna :D spíše cejnka :D ale viděl jsem chlapi chytali na položenou 30 vlasec, srkačky a šel jeden cejn za druhým , já vedle feeder 18 vlasec a ani tuk :D:D:D jsem se tomu už musel sám :D

            NPoolBilly - Profil | So 21.12.2013 10:33:51

            kožich007 >> ještě se tam tenhle týden vypravím tak uvidím co to udělá

              NPoolBilly - Profil | So 21.12.2013 10:31:15

              chemikln >> jj já to tam měl to samý,ale zase s cejnama a paradox na tom je že v srpnu což bylo po povodních :-)

                Nchemikln - Profil | Pá 20.12.2013 20:25:17

                také jsem si tam letos na feeder krásně zachytal , sice všechno kapřicí kolem 40 cm , ale brali na hod :) dokud ted nebyly povodně, po povodních , jsem se na feeder vůbec nečapal :D

                  Nkožich007 - Profil | Pá 20.12.2013 20:03:49

                  PoolBilly >> jj voda nahoře tam moc lidi nelákala a tak to šlo :))

                    NPoolBilly - Profil | Čt 19.12.2013 23:20:22

                    kožich007 >> tak na fídříka jsem si tam letos užil docela dost dobrou chytačku taky několikrát .

                      Nkožich007 - Profil | Čt 19.12.2013 19:30:27

                      PoolBilly >> tak to není špatný :)) u mně to jsou jediné dvě ryby za tuto sezonu které jsem vzal. Štíhlat bylo letos poskrovnu, největší měla 68cm a to není moje míra, bolení mimča a nějakej okounek. Jinak na feeder docela letos na nechrankách pecka, v poho za pár hodinek kolem 15-25 kapříků.

                        NPoolBilly - Profil | St 18.12.2013 23:47:02

                        kožich007 >> no byl jsem tam den před tebou a docela dobrá chytačka,kromě pěti malejch kapř sem uzmul jednu zubatou a pozval ji na vánoční stůl,takže u mě dobrý :-))

                          Nkožich007 - Profil | Út 17.12.2013 19:56:27

                          tak jak se vede? dnes na chvilku na nechrankách, pár podrbů a venku jen duháč a siven. Oba jsou pozváni na večeři. Jak se vede vám?

                            NVYDRA33 - Profil | Ne 1.12.2013 17:47:41

                            Dcerka boduje

                              Nchose88 - Profil | St 13.11.2013 22:58:59

                              Tak to je blby a čim to :)

                                NVYDRA33 - Profil | St 13.11.2013 18:31:07

                                chose88 >> Čus tak to by mě zajímalo kde jsou když nejdou a to jezdíme i na volnou vodu a na hrany daleko od břehu.

                                  Ncarloz - Profil | St 13.11.2013 17:03:54

                                  chose88 >> ted je tam tak akorát hodně vody:)

                                    Nchose88 - Profil | St 13.11.2013 16:57:58

                                    co jsem slyšel a četl tak je tam dravcu hodně

                                      Nchose88 - Profil | St 13.11.2013 16:35:47

                                      to tam dravci nejdou bo co

                                        NPoolBilly - Profil | St 13.11.2013 11:58:32

                                        velkej rozdíl v těch cenách nevidím,ale jak píše kolega kary.com stojí to za prd zbytečně utrácet :-))