Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nkary.com - Profil | St 13.11.2013 11:12:42

chose88 >> Já, být tebou, bych raději neutrácel. Letos to stojí hodně za prd. :-) Uvidíš.

    Nhraji - Profil | St 13.11.2013 10:58:27

    chose88 >> jako člen svazu samozřejmě nebudeš platit stejnou cenu jako jsou uvedeny v příspěvku PoolBillyho, to je nesmysl. Protože na tebe se určitě nevztahují ceny pro nečleny a cizince.
    Zaplatíš normální cenu povolenky, najdi si ji zde:
    http://www.rybsvaz.cz/?page=ceny_povolenek/cleny&la​ng=cz&povolenky_rok=2014&povolenky_nadpis=Ceny povolenek pro členy ČRS a MRS

      Nchose88 - Profil | St 13.11.2013 10:41:15

      PoolBilly >> východočeskou

        NPoolBilly - Profil | St 13.11.2013 9:03:37

        chose88 >> jj cena hostovačky je stejná,ale pokud by si vlastnil celosvazovou povolenku tak máš po starostech,anebo severočeskou územní,nevím v jaké organizaci si registrován

          Nchose88 - Profil | Út 12.11.2013 15:33:30

          PoolBilly >> dekuju a když jsem členem organisace ale v jiném kraji a mám jenom krajskou tak je cena totožná s těmi co jsi mi napsal

            NPoolBilly - Profil | Út 12.11.2013 12:09:00

            chose88 -
            POVOLENKY PRO NEČLENY A CIZINCE
            Typ povolenky Mimopstruhová (Kč) Pstruhová (Kč)
            Denní 360 540
            Denní-děti 180 270
            Dvoudenní 720 1080
            Dvoudenní-děti 360 540
            Týdenní 900 1620
            Týdenní-děti 450 810
            Měsíční 2250 3240
            Roční 4950 6480
            Roční celosvazová 8 000 -
            11.11.2013 20:33:49 >>

              Nchose88 - Profil | Po 11.11.2013 20:33:49

              zdravim nevíte někdo kolik stojí hostující povolenka na nechranice a jak to tam vypadá s dravcema chtěl bych si tam jed zavláčet děkuji

                NtomisBMW - Profil | Čt 10.10.2013 0:18:36

                VYDRA33 >> Ahoj Míro jo dnes mi říkal kolega v práci :-( zůstávám u nás na kačáku na horečku nejsem zvědavej.Jinak mám tet hovězí kg za kilo až povezu bráchovi mužu tě taky podělit ;-)

                  NVYDRA33 - Profil | St 9.10.2013 13:25:46

                  tomisBMW >> jo jde to všude hlavně masařky zásobují mrazáky tak tam sedí celý den

                    NtomisBMW - Profil | Út 8.10.2013 9:49:27

                    ahoj,kluci jak to jde na přítoku nebo na řece ?Vyšel mi víkend tak bych si tam někam dřepnul byl jsem na Laby a krom tlouštů,ježdíků a okounků nic :-( ale zaplat pánbuh za ně

                      Nchemikln - Profil | Út 3.9.2013 20:55:12

                      voda neustále klesá ,,,a zelená nejní :)

                        NMaaatesss - Profil | Út 3.9.2013 11:38:11

                        Ahoj, jak prosím vypadá voda? Je zelená? děkuji za každé info a tip - chci vyrazit na přívlač o víkendu z lodi.

                          Nchemikln - Profil | So 31.8.2013 21:12:39

                          tak včera na nechrankách lapeni tři malí boleni okolo 40 cm jinak ani tuk :)

                            NPoolBilly - Profil | Út 27.8.2013 16:26:52

                            chemikln >> jj at se ti daří

                              Nchemikln - Profil | Út 27.8.2013 9:03:19

                              PoolBilly: tak to je dobře uvažuji že pojedu v sobotu ráno na chvíli namočit klacky a uvidíme :)

                                NPoolBilly - Profil | Ne 25.8.2013 21:41:03

                                chemikln >> hoj chlape tak sem tam byl dva dny po sobě a je to skvělý,voda ubyla místa dost a rybky koušou

                                  Nchemikln - Profil | Ne 25.8.2013 21:30:53

                                  Vendys 65 : myslím , že s vodou to už letos lepší asi nebude :) tohle stálý kolísání hladiny rybám vůbec nesvědčí :)

                                    NVendys 65 - Profil | Ne 25.8.2013 18:28:23

                                    chemikln - >> Čauves,jel jsem okolo v týdnu tak jsem se tam zastavil,voda je stále dost vysoko,tak moc míst na rybaření tam není,ale snad to bude rychleji opadat a na podzim tam bude více místa.

                                      Nchemikln - Profil | Ne 25.8.2013 18:15:44

                                      má někdo informace z poslední doby ? :)

                                        Nchemikln - Profil | Ne 4.8.2013 23:49:55

                                        tak zítra na 4 dny na přehradu tak se uvidí jak ryby budou spolupracovat :)