Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NpEkies - Profil | So 16.2.2019 12:36:47

,

    NpEkies - Profil | So 16.2.2019 11:29:30

    Zkouska na pritoku a za dve hodky ani potah. V proudu poskoci i 60g kosik. Chce to na hloubku.

      NpEkies - Profil | Po 11.2.2019 15:07:45

      Lužickej p. směr modrá štika dnes

        NPoolBilly - Profil | So 9.2.2019 15:16:18


        Ale na přítoku se už dá chytat. Jen místo rybářů je tam spousta kormoránů , hejno asi tak 80 -100 kusů.

          NPoolBilly - Profil | So 9.2.2019 15:10:29


          Nechranice - zatím všude led , místy praskliny.

            Nltrab - Profil | So 22.12.2018 14:22:01

            Dnes na přehradě, vody málo, ale ryby berou.

              NpEkies - Profil | Čt 13.12.2018 11:45:30

              odtok na stupni v Kadani cca 22m3s-1 zato z Nechranek pouze cca 14 m3s-1..... takže 8 v rozdílu na napouštění.... Ve videu zminujou ze kvuli opravam se s hladinou hejbe o metr dolu a ze zbytek je vlivem sucha takze by jsme se měli dočkat pres zimu solidniho stavu naplneni na jaro.... je to jen uvaha :-)

                NChose - Profil | St 12.12.2018 18:30:39

                Za poslední deset dní stoupla voda o 40-50 cm. Čučel jsem dnes na to s otevřenou hubou.Přeci jen je to rozloha jako prase.

                  NBery9CZ - Profil | Út 11.12.2018 12:43:23

                  Koukal jsem a vodohospodáři upozorňují na rychlé napouštění. Vyvěsili oznámení na Vodamílích na stromy. Už jsem viděl i utopenou novou loďku na Modré štice

                    NBery9CZ - Profil | Út 11.12.2018 8:20:19

                    Ano stálo.

                      NKáceč - Profil | So 8.12.2018 21:13:48

                      Bery9CZ >> má foukat docela vítr, západní až severozápadní, bude to stát za hovno.

                        NBery9CZ - Profil | So 8.12.2018 19:55:57

                        Já se chystám v pondělí, tak doufám, že bude přijatelné počasí.

                          NFanooos - Profil | So 8.12.2018 14:18:29

                          Tak jak to jde na Nechrankách? Koukal jsem, že za posledních pár dnů stoupla hladina. Plánuji se tam příští vikend otočit a zkusit si buď zavláčer, nebo sednout na kapříka...

                            NpEkies - Profil | Ne 4.11.2018 21:36:58

                            Koukám pěkná diskuze ohledně Nechranic. Tak přidám jeden dnešní postřeh od vody. Byl jsem na konci smetáku na písku. Na feeder jedna hůlka sice bez cejna zato 39 kapříku a největší 3 kousky 48cm všechno na červíky na cca 30 metrech od břehu nic jiného jsem sebou neměl takže jsem nemohl vyzkoušet, ale koušou pěkně. Je tam i bojka takže asi krmeno a ryba je tam natažená. Zdar a ať vám to šlape

                              NŠulas - Profil | St 24.10.2018 12:06:44

                              Ahoj,nejezdí někdo vláčet z lodě na Nechranicích?že bych se přidal.Chytám převážně chyt a pust.Mám loď na Jesenici u Chebu,takže klidně na revanš.

                                Njejenik - Profil | Čt 23.8.2018 11:21:06

                                Malí kapři se chytají z kempů, Ti velcí by měli být snad blíže přítoku... Například pod Čachovickým vrchem, ale tam se v těchto měsících docela v hojném počtu koupou lidi a tím je to tam docela nepříjemný, né pro ryby, ale pro rybáře.. :-/

                                  NBery9CZ - Profil | Po 13.8.2018 15:15:45

                                  Ryb je podle mě dost. Aspoň co vidím já. Ale jen na zábavu.Trofejní kusy se nachází v jiných místech. A a ní se tomu nedivím. Když vidím jak sem rybáři přijedou na týden a kolik krmení skončí ve vodě. To jsou prostě kila kukuřice, konopí a všechno možné.

                                    Nkpetr - Profil | So 11.8.2018 21:11:21

                                    Bery9CZ >> Možná čistá, ale ryby nějak chybí.