Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Ndrvoštěp - Profil | Čt 1.8.2019 13:36:54

carloz >> Jj, díky👍

    Ncarloz - Profil | Čt 1.8.2019 10:31:22

    drvoštěp >> voda je zatim cista a ma asi 24 stupnu :] rekl bych takovej normalni stav, pomalu se upousti..

      Ndrvoštěp - Profil | St 31.7.2019 22:12:09

      pEkies >> Jj, dík. Jedu tam asi od úterka na 10-14dní. Tak abych byl připraven. V záloze mám ještě Zvíkovec.

        NpEkies - Profil | St 31.7.2019 22:09:37

        drvoštěp >> oproti březnu je to na vejšku přesně 2,3 metrů dolů... ale pořád v pohodě

          Ndrvoštěp - Profil | St 31.7.2019 20:11:04

          carloz >> Pokud ještě mohu. Vody je kolik ?

            Ndrvoštěp - Profil | St 31.7.2019 15:13:19

            carloz >> Takže vše při starém😂Tak to holt prochrápu😴

              Ncarloz - Profil | St 31.7.2019 13:21:29

              drvoštěp >> nasadaci jsou tak hladovi, ze vylezaji na breh a zerou rybarum svaciny:]

                Ndrvoštěp - Profil | St 31.7.2019 13:17:30

                Jaký je aktuální stav na Nechranicích ?

                  NBery9CZ - Profil | St 26.6.2019 10:47:12

                  Jinak jsem zjistil přes email u Vodohospodářů, že bude pokračovat oprava hráze, ale vody nechají dostatek a ne jako loni. Budou klasicky odpouštět tak jak mají. Ten loňský extrém, by se již neměl opakovat.

                    NBery. - Profil | St 26.6.2019 6:35:39

                    carloz >> Díky ;-)

                      Ncarloz - Profil | Út 25.6.2019 15:51:37

                      Bery. >> zdar byl jsem o vikendu na Nechranicich a vody je dost, da se rici, ze skoro maximum co byva, ale pomalu se upousti..

                        NBery. - Profil | Út 25.6.2019 15:47:24

                        Nemáte někdo info jak "moc" vody je na Nechranicích? Je jí tam méně než na mapách?

                          NpEkies - Profil | Po 13.5.2019 8:31:52

                          na oživení :-) pohled přítokem

                            NpEkies - Profil | St 1.5.2019 9:22:15

                            Za duben v průměru na třech různých místech na přítoku kapříci max 58 a cejni do 60. Hlavní záběr mi ale tvořili kapři a cejni 40+ … občas ploťka plus mínus 30cm a pár línů.... Největším problémem je 35-38cm velcí lysci ta srota jak najede tak si můžeš v klidu dát sváču a čekat až to sesbírají nebo změnit místo :-)….

                            Voda je o vejškovej metr dole oproti únorové maximální hladině 269,18 m.n.m ... teď aktuálně 268,09 m.n.m

                              Ncarloz - Profil | Út 30.4.2019 13:02:08

                              P Zdar, jake mate uspechy na Nechranicich? a jak to vypada s vodou?

                                NpEkies - Profil | Pá 29.3.2019 8:11:28

                                Na pritoku chutna kaprum i cejnum

                                  NpEkies - Profil | Po 11.3.2019 20:54:06

                                  Tak nám to na přítoku celkem táhne cca 100m³ odtok a přítok.... od béžných 15-30m³.... a voda se slušně zvedla skoro na zimní max :-)

                                    NProki - Profil | Po 4.3.2019 10:27:44

                                    V sobotu na přítoku, docela to valilo. 70g krmítka jsem tak tak udržel. Aspoň pár cejnů se ukázalo (do 40cm)

                                      NpEkies - Profil | St 27.2.2019 13:17:10

                                      Tak dneska s kolegou na hloubce a rybkám začíná pěkně chutnat. Největší 48cm a pár cejnů k tomu. Za to rybář opodál na extrudu 61cm kapra. Od rána pěkně zobou než se vyhoupne slunko vejš a to pak jako když utne, sem tam náhoďák. Ale co záběr to slušná ryba. A voda pěkně nastoupala.