Nechranice - aktuální stav | MRK.cz

Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NBery9CZ - Profil | So 11.8.2018 9:57:19

Pořád jde voda dolu. Na místo kam chodím nejsou sinice ani řasy. Takže podle mě nejlepší voda v širokém okolí.

    Nbubu.buba - Profil | Út 24.7.2018 21:00:46

    Aktuální postup v prováděných stavebních pracích na vodním díle Nechranice si vyžaduje ještě další snížení hladiny vody v nádrži. Současná hladina, ze které se bude klesat, je 265,55 m n. m. Manipulace jsou připravené tak, aby byla hladina ke dni 5. září 2018 zaklesnutá na kótě 262,50 m n. m.

      NtomisBMW - Profil | Po 16.7.2018 19:12:28

      Kolegové rybáři, pokud se tento víkend dostanu, hodím sem nějaká fota. Né od vody ale z cesty a z lesa. Jste neuvěřitelný hovada! Děkuji všem slušným co po sobě uklízejí!

        NDušan_hp - Profil | St 4.7.2018 12:37:25

        Ahoj, o víkend chci zkusit Nechranice, asi někam na stranu Vikletic. Chci jen házet, bez lodi. Léta jsem tam nebyl, jak je to s flekama a hlavně brolíčkem?

          NMamba09 - Profil | Út 3.7.2018 14:19:08

          JV tam zavítal na kapry :) https://m.youtube.com/watch?v=bIgVqYkLG4I

            NMamba09 - Profil | Ne 1.7.2018 19:03:34

            Ahoj,

            Tady máš současný stav na fotkách níže v odkazů: https://m.facebook.com/Rybařen%C3%AD-na-Nechranic%C3%ADch-1007521855942347/?lo​cale2=cs_CZ

              Ndrvoštěp - Profil | So 30.6.2018 22:56:06

              Káceč >> 30.7 omyl. Jako Osvč na datumy nehledím ;)))))

                NKáceč - Profil | So 30.6.2018 22:14:33

                drvoštěp >> to je dneska :-)

                  Ndrvoštěp - Profil | So 30.6.2018 22:08:26

                  Káceč - 30.6.2018 19:46:49 > 30.6 budou na Nechranicích jatka. Žena plánuje 12dní dovči ;)))

                    NKáceč - Profil | So 30.6.2018 19:46:49

                    drvoštěp >> větru neporučíš, to bejvávalo :-)

                      Ndrvoštěp - Profil | So 30.6.2018 18:56:30

                      Káceč >> Voda v normálu, stejně jako posledních pár let. Vítr že jsem ani nevyndal vláčák a seděl v bufetu. Akorát posadili prase na rožeň ;((

                        NKáceč - Profil | So 30.6.2018 14:14:55

                        drvoštěp >> jsem jak na trní :-)

                          Ndrvoštěp - Profil | So 30.6.2018 9:13:14

                          Káceč >> Za chvilku jedu Nechranice. Hodím sem aktuální foto.

                            NKáceč - Profil | Čt 7.6.2018 16:41:02

                            fofo >> o víkendu tam uřčitě někdo bude a snad dá i aktuální fotku.

                              Nfofo - Profil | Čt 7.6.2018 15:15:09

                              Káceč >> tohle znám, díky, ale nedokážu si to představit v realu.

                                Nfofo - Profil | St 6.6.2018 21:08:20

                                Taky bych poprosil o nějaké info, popřípadě foto s aktuální výší hladiny.
                                Díky

                                  Ncarloz - Profil | St 6.6.2018 13:44:02

                                  zdar nemate prosim nekdo aktualni foto z Polaku? dekuji.

                                    NFanooos - Profil | Čt 10.5.2018 16:39:50

                                    O tomto prodlouženém víkendu jsem taky tuto vodu po zimě navštívil a byl jsem překvapen, jak moc hladina klesla. Ale už by prý upouštět neměli. Jinak tento stav vody, je prý standartní. Takto by to mělo být. Co se týče ryb tak klasický kapří dorostenci 30 - 45 cm... Výjimečně se stalo, že by měl přes 45 cm... Berou vesměs na vše, co se jim dá na háček, takže se člověk moc nenudí. Zkoušel jsem chytat i večír do 23 hod. na žížaly a ti samí prckové. Jinak pláž, sluníčko a vlny - klasický parádní Nechranky.

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.5.2018 22:01:19

                                      Dnešní foto od kolegy...