Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NtomisBMW - Profil | Čt 3.5.2018 19:22:39

Včera jsem byl na čumendu kolem celé přehrady a není to pěkný pohled :-( Jak to má vypadat s hladinou v létě ?

    Nchemikln - Profil | Po 30.4.2018 15:18:48

    Snížili odpouštěni aby neklesala hladina.....že by cejni již měli namluvy ?😄

      NKáceč - Profil | Po 23.4.2018 18:54:14

      Bery9CZ >> já bych si vzal pořádný boty, bude se tam válet dost rezavejch velkejch trojháků :-)

        NBery9CZ - Profil | Po 23.4.2018 17:43:43

        To by jsem možná našel i prut mého mladého.

          NBery9CZ - Profil | Po 23.4.2018 17:42:38

          Pořídím detektor a jde se na olovo.No jsem zvědavý kam až to půjde. Okolo Nechranic na kole dostane úplně nový rozměr.

            NKáceč - Profil | Ne 22.4.2018 17:48:39

            To se na břehu najde věcí :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.4.2018 15:26:47

              Bery9CZ >> Já něco zaslechl vedle u stolu v hospodě. Nebudou dokončovat ten archeologický průzkum toho pohřebiště jak ho našli asi 3 roky zpět ?

                NBery9CZ - Profil | Ne 22.4.2018 15:00:51

                Tak teď zase z neověřených zdrojů má voda jít ještě o 8 metrů dolů.

                  NBery9CZ - Profil | So 21.4.2018 13:07:50

                  Včera u Modré štiky a ani ťuk. Voda zase spadla. Ale počasí skvělé. Takže relax.

                    Nchemikln - Profil | Čt 19.4.2018 21:15:39

                    Byl jsem minulý týden u potoka. ..kromě kontroly...ani tuk

                      NtomisBMW - Profil | Čt 19.4.2018 18:43:55

                      Nějaký info jak to jde na mělčině? U nás se třou cejni a to se fakt nedá .😁

                        NBery9CZ - Profil | Pá 9.3.2018 23:13:32

                        Dnes Pod Duby, Vodamíle a Modrá Štika bez ledu. Padla voda přibližně asi o půl metru.

                          NPoolBilly - Profil | Pá 9.3.2018 18:13:54

                          lajdák >> dneska jsem se tam byl podívat a zatím ještě je,ještě pár dní a bude to pryč

                            Nlajdák - Profil | Pá 9.3.2018 16:20:31

                            Zdravím,nevíte jestli je pritok nechranic zamrzlý ??diky

                              Nradjanys - Profil | Čt 10.8.2017 18:16:26

                              Rybkin >> já tam nějaké candoše a sumiky mám chycené. Ale bylo to vše před tou velkou vodou co zanesla hrany. Jinak pojedu na kapříky. Tak doufám že bude nějaká fotečka.

                                NRybkin - Profil | Čt 10.8.2017 18:09:05

                                radjanys >> Určitě,koupačka dobrá.S rybama to taky nebylo špatný,kapři běžné svazovelikosti brali jak o život akorát s dravcema to byla bída

                                  Nradjanys - Profil | Čt 10.8.2017 18:07:26

                                  Rybkin >> tak to je supr. Tak se budu moct i namočit😀

                                    NRybkin - Profil | Čt 10.8.2017 18:04:31

                                    radjanys >> V pohodě.Foto od hráze aby jsi si udělal obrázek že to bylo fakt luxusně čistý

                                      Nradjanys - Profil | Čt 10.8.2017 17:59:31

                                      Rybkin >> sice tam jedu týden před dočasnou ale už tak sonduju. Jsem tam nejaky ten rok nebyl tak se těším jak malý. Děkuji