Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NRybkin - Profil | Čt 10.8.2017 17:46:03

radjanys >> Před týdnem byla voda čistá

    Nradjanys - Profil | Čt 10.8.2017 15:52:07

    Jak to vypadá s vodou? Myslím sinice. Děkuji.

      NSupina-Petr - Profil | Po 7.8.2017 17:49:56

      Afričan >> Asi rak pruhovaný -invazní druh a přenašeč račího moru....,ale chutná kaprům a úhořům :-). Kdysi asi před 20 lety jsem chytil do čeřínku raka říčního s jen jedním klepetem a ten byl jak malej humr :-)

        NAfričan - Profil | Út 1.8.2017 21:45:50

        Nechranický ráčci (přemnožený)

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.7.2017 13:37:47

          Jak to vypadá na Nechranicích teď když jsou ty vedra ? Jedu v úterý tak abych byl připravenej.

            NChose - Profil | Út 4.7.2017 1:13:39

            Afričan >> tam se nyní nějak krade. O víkendu pry zase nějaké pruty fuč.

              NAfričan - Profil | St 21.6.2017 20:58:23

              Chose >> To kolega přišel o pruty. Samozřejmě chrápal v bivaku. Včera v Krhovicích zase ukradli elektromotor z člunu. A nějaký teleskop opřený o strom. Poslední dobou to tam je síla.

                NChose - Profil | St 21.6.2017 14:15:22

                Afričan >> To si asi nebyl u prutu, když ti je štíply nahozené. jak je to možný ?

                  Nchemikln - Profil | Po 19.6.2017 19:10:30

                  Chlapi tak jak jste letos zahájili?

                    Nradjanys - Profil | Po 5.6.2017 22:05:04

                    Jak to u vás vypada s bivakovanim? Naposledy jsem tom byl před 4 lety a nemel jsem problém. Tak jestli e něco nezměnilo. Děkuji

                      NAfričan - Profil | Pá 26.5.2017 20:55:51

                      Jojo. Nám štípnul nějakéj zm.d loni v Krhovicích dva nahozené pruty ze stojanu.K tomo si vzal i podložku na ryby.Škoda za 15 000kč.

                        NPoolBilly - Profil | Pá 26.5.2017 7:40:14

                        http://www.e-chomutovsko.cz/zpravy/chomutov/11346-r​ybar-prisel-na-nechranicke-prehrade-o-vybaveni-za-s​edesat-tisic

                        Sezona začíná nejen nám rybářům , ale i zlodějům. Tak si chlapi dávejte bacha na vybavení.


                          Nltrab - Profil | Po 22.5.2017 5:47:48

                          alda2211 >> Naposledy jsem tam byl v březnu a to jsem tam žádný bivak neviděl.

                            Nalda2211 - Profil | Ne 21.5.2017 16:28:54

                            Petr. >> ltrab - 4.3.2017 11:42:38 >> ahoj viděl jsi bivak

                              Nltrab - Profil | So 4.3.2017 11:42:38

                              Včera na přehradě.

                                Ndrvoštěp - Profil | St 1.3.2017 17:02:21

                                Vendys 65 >> Už se to blíží, ptáci řvou a staví hnízda. Jaro je tady :)

                                  NVendys 65 - Profil | St 1.3.2017 16:58:42

                                  drvoštěp >>
                                  Nemám, tak budeme muset zapojit soudní aparát, ale už bych k vodě někam vyrazil

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 28.2.2017 22:44:07

                                    Vendys 65 >> Zítra Tě osloví můj právník za duševní újmu.Pokud chceš pošli 1000eu a necháme soudy spát ;))))

                                      NVendys 65 - Profil | Út 28.2.2017 19:54:47

                                      drvoštěp >>
                                      Čus, jestli máš dotaz ohledně fotky co jsem dával tak ta je z minulého roku, v pondělí jsem jel služebně do Tušimic a místy je ještě led a voda dost nahoře.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 28.2.2017 17:21:35

                                        Vendys 65 >> Co to dělalo ? Byl nějaký potah ?