Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Po 22.2.2016 13:46:01

Slavča >> Aspoň by měli ryby klid se vytřít a povyrůst,,,bývá to tam občas jak na jatkách

    NSlavča - Profil | Po 22.2.2016 9:05:12

    Ahoj , opravdu přehrada je dost plná ale jak to bude v létě ? Určitě jste už slyšely že by se přehrada měla vypouštět až na koryto kvůli opravám na hrázi , už se to proslýchá roky ale stále to odkládají . Ale sranda je kam všichni budeme jezdit si vyčistit hlavy , chtějí tam na dva roky zákaz rybolovu což je pochopitelné . Kamarád je ve výboru Kl .MO , minulý týden to probíraly na schůzi . Víte někdo něco víc . Ať se daří .

      NVendys 65 - Profil | Čt 11.2.2016 20:30:59

      Dneska jsem se tam byl podívat, když jsem jel okolo a Nechranice jsou dost plné, takže tam nebude asi dost míst na výběr.

        Nltrab - Profil | Čt 11.2.2016 16:56:48

        Foto ze soboty, míst málo, ale chytat se tam dá.

          Nchemikln - Profil | Čt 11.2.2016 11:42:22

            NFanooos - Profil | Čt 11.2.2016 11:06:15

            Nějaké aktuální info a foto? Jestli to bude s tím počasím takhle pokračovat dál, tak se tam v březnu asi zajedu podívat...

              Nchemikln - Profil | Čt 11.2.2016 9:51:00

              tak jsem zvědav zda na nás dolu pustěj vodu :)

                Ncarloz - Profil | So 9.1.2016 16:23:30

                ad ostatky, vzdyt je to tam několik desitek let takhle a nikdo stim asi nic moc bohuzel nedelal:( Pri zatopovani se muselo pocitat stim, ze to jednou voda vyplavi nebo ne? Jednou za cas prijde hraznej a posbira to. Letos toho vylezlo opravdu hodne, chvilku jsem vahal jestli mam v tech mistech chytat, nakonec jsem se pomodlil, omluvil se vodě a nahodil:)

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 8.1.2016 19:37:21

                  Chose >> JJ, přesně takhle jsem to pochopil.

                    NChose - Profil | Pá 8.1.2016 19:10:14

                    drvoštěp >> Letos tam už něco dělaly a prý příští rok to dodělají.Tak max. bude prázdná v roce 2017.Myslím,že když bude sucho jako loni,tak tu hladinu nahoře neudrží a jak pujde dolu,tak už to rovnou odpustí celé a udělají to.Až budu mluvit s hrázným,tak zjistím co se dá.Toto mi říkal náš Hospodář který bydlí v Polákách.

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 8.1.2016 17:25:02

                      Chose >> V Tv říkali že ji napustěj.A exhumace bude v roce 17.Takhle to bylo v regionální Tv.Zatopení kvůli konzervaci ostatků.

                        Nltrab - Profil | Pá 8.1.2016 17:09:56

                        Dá se ještě chytat na přehradě v místech naproti Vísce směrem k přehradě, nebo už to tam zamrzlo.

                          NChose - Profil | Út 5.1.2016 19:32:00

                          Jak to kouše netuším,ale hladina má být letos ještě níže než loni. Duvod je exhumace ostatků pod Polákama.

                            Ncarloz - Profil | Po 21.12.2015 18:51:57

                            Petr. >> ltrab - 17.12.2015 20:12:22 >> ok dik za info :)

                              Nltrab - Profil | Čt 17.12.2015 20:12:22

                              carloz >> Pod rybářkou a chytal jsem pouze na feeder.

                                Ncarloz - Profil | Čt 17.12.2015 10:08:18

                                Petr. >> ltrab - 16.12.2015 19:54:18 >> dik a kde jsi presne chytal? mam za to že na vlacku to tam bude problem, protože ta voda vylezla nahoru opravdu hodne. Jezdim nejvic na Polaky.

                                  Nltrab - Profil | St 16.12.2015 19:54:18

                                  carloz >> Byl v sobotu a chytat se tam dá.

                                    Ncarloz - Profil | St 16.12.2015 12:08:04

                                    zdar nebyl jste ted nekdo na prehrade? ja jsem tam byl pred 14 dny a voda strasne stoupla, vsude naplavenej bordel a zakalený jak potok po dešti..

                                      NPrydery - Profil | Ne 22.11.2015 17:53:56

                                      Hele je tam písek, chatky jsou super. Když jsem byl v létě tak jsem v životě neviděl tolik rybářů pohromadě (nepočítám závody). Tak to chce vzít loďku, půjčení je za hubičku a poplout dále, s dravci bych to zkusil dál od břehu (lodičkou) , u středu je hloubka až 40 m. Kdyby něco tak se ptej :)

                                        Nltrab - Profil | Po 2.11.2015 16:27:42

                                        Tak takhle nádherný podzimní sluneční den byl včera na přehradě při lovu na feeder. Kromě několika ulovených menších kaprů a cejnů, stojí za zmínku snad jen dva cejni odhadem kolem 55 cm .