Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nbrolio - Profil | So 31.10.2015 20:16:05

Myslím, že Nechranice už jsou dávno mrtvé co se týče dravců.

    Nkoralovec1 - Profil | Ne 25.10.2015 20:00:49

    ahoj chlapy potřebuji poradit. Nechranice vubec neznám . Mám možnost jet příští rok na chatu do Vikletic a vubec nevím jak tam mám chytat . Koukám tady že na koule to asi moc cenu nemá . Co v tomhle useku candáty a uhoři a sumci ? Musí se to tam házet daleko ? Je tam písek nebo kamení ? Mám dotazu hodně napište mi klidně sz děkuji

      Nchemikln - Profil | Po 7.9.2015 12:53:30

      carloz >> http://sap.poh.cz/portal/Nadrze/cz/pc/Mereni.aspx?i​d=2002&oid=2 ....ano už několik týdnů jde rapidně dolu . Vzhledem k tomu že přítok je zhruba kolem 6 kubíků a odtok jednou tolik , tak to klesá doslova před očima :)

        Ncarloz - Profil | Po 7.9.2015 9:39:46

        chemikln >> prý jde voda docela dolu?

          Nchemikln - Profil | Ne 6.9.2015 19:43:55

          voda se nám zelená , a ryby nic moc nespolupracuji :)

            NPoolBilly - Profil | Út 11.8.2015 12:48:03

            ohře pod želinským jezem

              NPoolBilly - Profil | Pá 7.8.2015 10:43:17

              zvědavec >> jo jo a zbytek vysuší slunko

                Nzvědavec - Profil | Pá 7.8.2015 9:37:19

                PoolBilly >> Zdar, předevčírem jsem tam jel a myslím, že upouštět nebudou nic, protože voda odtéká jen tím náhonem na levé straně. Jez je po celé šíři suchý.

                  NPoolBilly - Profil | St 5.8.2015 14:35:28

                    NPoolBilly - Profil | So 25.7.2015 9:21:17

                    hladina klesá a klesá o něco vejš to je samej kámen a tráva

                      Nchemikln - Profil | Čt 23.7.2015 20:21:59

                      chlapi , taky se Vám letos zdá , že rapidně ubylo na přehradě bolenů?

                        Ncarloz - Profil | Út 21.7.2015 16:39:58

                        Supina-Petr >> ok děkuju.)

                          NSupina-Petr - Profil | Út 21.7.2015 15:54:47

                          carloz >> Povolenky se prodávají v rybářském domově ve Vikleticích,nevím jestli se prodávají jednodenní,ale týdenní koupíš určitě
                          http://www.firmy.cz/detail/2465861-rybarsky-domov-v​ikletice-chbany-vikletice.html

                            Ncarloz - Profil | Út 21.7.2015 13:56:05

                            Panové prosím vás nevíte zda lze koupit jednodenní nebo týdenní povolenku na Nechranice? děkuji za odpověd.

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 20.7.2015 18:54:44

                              Byl jsem na 10 dní na panelce u hráze.Kemp Piraňa.Ryby jdou na žlutou pufku ale velikost +-40cm.Já chytal na pelety ,koule a žížaly.Největší kapr 56.Kolega na koule z Decatlonu a nej kapr 52.Zkoušel jsem sumce,vedle kolega candáta a úhoře a pouze jedno ťuknutí.Ryby berou od 4.30h do 9h a pak od 18h do 23h.Pak mrtvo.Rozkrmoval jsem kuku,pšenice,pelety z řepky a střílel koule.Prostě slabota.Z větší části se na neůspěchu podepsalo počasí.

                                NChosik859 - Profil | Po 20.7.2015 17:13:58

                                Fanooos >> Dobře tak dej vědět díky

                                  NCandat88 - Profil | Ne 19.7.2015 21:10:29

                                  alda2211 >> Ne.

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 19.7.2015 8:56:36

                                    Mam dotaz kdyz letos udelali ty benzinaky kde to slo jsou povoleny i na nechrankach?

                                      NFanooos - Profil | Ne 19.7.2015 8:50:26

                                      Chosik859 - Jedu tam teď od úterý do neděle, tak dám vědět. Beru partikl na rozjetí a pak pelety, tak uvidíme. Od toho července to nebývá zas až tak marný. Zkusím i candoše a sumce, tak snad půjdou...

                                        Ncarloz - Profil | Čt 16.7.2015 11:36:25

                                        chemikln >> jj přesně tak, dole je pak cedule zákaz vjezdu až skoro u vody v zatopové oblasti..