Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Ndrvoštěp - Profil | Ne 26.6.2016 16:38:26

hajanek70 >> Díky, podám potom info.

    Nhajanek70 - Profil | Ne 26.6.2016 16:33:23

    drvoštěp >> Tak at se zadaří a snad to budete mít lepší než sme to měli mi, Jirka.

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 26.6.2016 16:27:51

      hajanek70 >> Díky za zprávu.Jedeme s rodinama v červenci na 10 dní tak snad vyrostou ;))) Pokud se to kolegové dozvědí budou chtít změnit vodu a bude se to hádat.No, necháme to na přírodě a na našem umu.

        Nhajanek70 - Profil | Ne 26.6.2016 16:18:57

        drvoštěp >> Byli jsme minulí tejden pod vískou 6 dní a s rybama šílený jak sem psal 30-35, když měl náhodou nákej 40 cm. tak to byla velká sláva, Jirka.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 26.6.2016 16:11:27

          Tak to se mám na co těšit ;(((

            Nhajanek70 - Profil | Ne 26.6.2016 15:23:43

            Kaprů tet vysadili tolik, že nic jiného nebere. Ale kaprů 30-35cm. a je to všechno samej bolák a plísen, slavné povodí Ohře je prej pořídilo z Polska. Ale jak říkám jsou v šíleným stavu Jirka.

              Nbrolio - Profil | Ne 26.6.2016 13:43:24

              Zdravím zdejší vlákno. .
              Mám jednu otázku, ten sumec na Ún se skutečně vytírá?..
              Co jinak dravci, co Candáti asi bída co? Každý rok je to horší a horší. Hlavně že stále donekonečna vysazuje kapr, hold rybáři ho asi chtějí. Zdejší myslitelé by se měly zaměřit na původní rybí obsádku.

                NChose - Profil | Ne 26.6.2016 11:04:00

                Káceč >> Na toto vše co píšeš mám uplně jiný pohled,ale ... Bylo by to na dlouho a beztak by to skončilo jen dohadováním.

                  NKáceč - Profil | Pá 24.6.2016 22:15:35

                  Chose >> žádná jedna paní povídala. Když jsem byl jednou na schůzi, tak tam byl i jeden činovník z Ústí a ten říkal, že za deset let, tuším 2000 až 2010, to už si nepamatuju, tak to mohlo být i 1999 až 2009, ale to není podstatný, bylo na Nechranky vysazeno sto tisíc sumců, 10 až 12 centimetrů. Připočti k tomu přirozenej výtěr a pak není divu, že tam není bílá ryba a o línu nemluvě. Ty doby, kdy plotice 40+ byl běžnej úlovek jsou dávno v prdeli. A to, že je tam přebolenováno, snad ani zmiňovat nemusím.

                    NChose - Profil | Pá 24.6.2016 20:57:13

                    Kdo viděl nasadit 10 000 sumců???? Jedna paní .....
                    Štik se nasazuje mnohem více každý rok.Otázka je jakých.Proč by nešel sumec vyndat ze břehu,když je na něj náčiní.

                      Nchemikln - Profil | Po 20.6.2016 14:09:11

                      carloz >> Taky tenhle duvod nepochopím,,,nehledě na to že ze břehu se těžko sumec vytáhne

                        Ncarloz - Profil | Po 20.6.2016 13:43:27

                        chemikln >> aha tak to nechápu z jakýho duvodu tam bylo vysazeno10 000 ks sumce.. Jinak na zahajení přišlo jedno štíhle, spousta malejch kapříku a jedno menší cecko..

                          Nchemikln - Profil | Út 14.6.2016 15:59:25

                          tak máme letos opět povolen 24 hodinový lov ...důvodem je přemnožení sumce velkého ..alespoň takhle to komentovali na črs svazu

                            Nchemikln - Profil | Po 23.5.2016 18:18:10

                            brolio >> Dneska jsme tam byli a auta samozřejmně u vody ,,,já chápu zajet autem , vyložit vercajk a auta dát mimo oblast,,,jinak to kouše solidně hlavně malí kapříci

                              Nbrolio - Profil | Po 23.5.2016 17:06:45

                              Jedině dobře. Byl bych pro více takových kontrol, hlavně v období po 15.6.Rybáři jsou dobytkové, všude bordel a masaři. Ono kdyby se více "přitvrdilo" ,tak si myslím že by to bylo lepší.
                              Všechno je to o lidech.
                              Co jinak, jak to kouše na Ún. .?

                                Nchemikln - Profil | Ne 15.5.2016 11:44:48

                                Včera na Nechra razie policie pomáhali a chránili rybářskou stráž . :D Myslím si , že na pokutách vybrali asi slušnou sumu :)

                                  Nkarlos2 - Profil | St 2.3.2016 9:15:14

                                  Může dát někdo informaci jaký je stav na řece pod kempem na Hradci. Dík

                                    Nkary.com - Profil | St 2.3.2016 9:09:25

                                    Jestli někdo z Kadaně bude mít zájem, tak ho rádi uvidíme :-)

                                      NChose - Profil | Čt 25.2.2016 16:05:11

                                      Slavča >> Vždy někdo pustí blbou fámu a ta se šíří neskutečným tempem. Žádná hráz se neopravuje a udržbu dělají potapěči. Budou se v budoucnu zpevňovat břehy pod Polákama a také se tam budou sbírat ostatky na hřbitově.Na tyto činnosti klesne přehrada ještě o něco níže než v roce 2015.

                                      !!!!!!! Zpevnění břehů je v plánu,ale to neznamená že se to bude dělat třeba letos.Poplašné správy se šíří hrozně rychle.

                                        NThór - Profil | St 24.2.2016 13:25:13

                                        Slavča >>
                                        Ahoj, mluvil jsem se známýn z Povodí Ohře a vypouštět se až na koryto rozhodně nebude je to fake, hráz opravují potápěči v dostatečné kvalitě, jediné co se opravdu bude dělat je úprava břehů takže částečné upuštění proběhne,ale nic extra.