Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Čt 16.7.2015 11:24:01

carloz >> a to jezdíte dolu kolem té zahrádkářské kolonie ?

    Ncarloz - Profil | Čt 16.7.2015 9:47:31

    chemikln >> min týden jsem byl na Polákách a dostali jsme se dolu k vodě v pohodě..

      NChosik859 - Profil | St 15.7.2015 23:55:51

      Ahoj často čtu že na Nechrankách nemá ani cenu na boilie chytat. Jakej na to máte názor?

        NAfričan - Profil | St 15.7.2015 22:27:13

        Do Poláků určitě můžeš. Patník plus značka, jsou kousek od vody.

          Nchemikln - Profil | St 15.7.2015 22:09:25

          chlapi mám dotaz ..jezdíte někdo do Poláků nebo Hořenic na přehradu ? Chtěl jsem to tam zkusit ale všude je zákaz vjezdu .

            NPoolBilly - Profil | Po 13.7.2015 8:49:13

            bylo tam krásně

              NPoolBilly - Profil | Po 13.7.2015 8:28:12

              Paranoidní Schizofre >> možná se ti to tak jeví,ale zdání klame tam mu pomohlo několik vln jinak byl ve vodě,ale každej má svůj názor

                NParanoidní Schizofre - Profil | Po 13.7.2015 8:21:20

                PoolBilly >> krásná fotka, jak pomáháš kaprům od montáží taháním po šutrech....

                  NPoolBilly - Profil | Po 13.7.2015 8:20:37

                  tady je ta montáž

                    NPoolBilly - Profil | Po 13.7.2015 8:19:30

                    tenhle se mi tam zamotal s podivnou montáží,možná ji sebou tahal pár dní tak jsem mu od ní pomohl

                      NPoolBilly - Profil | Po 13.7.2015 8:11:48

                      jeden víkendovej šedesátník

                        Nhajanek70 - Profil | Ne 12.7.2015 19:03:40

                        Dnes i včera jsem byl na Polákách a malí, malí a zase malí kapříci J.

                          NVendys 65 - Profil | Ne 12.7.2015 17:16:05

                          Čauves, dnešní den na Nechranicích, větrno, teplo a bez záběru

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 6.7.2015 21:56:05

                            Tak hošani, jak to tam vypadá ? Jedu v pátek na Piraňu na 10 dní...

                              NJohnny99 - Profil | Po 6.7.2015 21:39:28

                              Ahoj, jaký je momentální stav hladiny na Nechranicích?

                                Nlajdák - Profil | Čt 18.6.2015 18:58:50

                                Zdar rybari,tak jak vam kousou kapri.Rekl bych celkem slabota a vsude okolo co se ptam tak to same...at je to na melcine ci v hloubce.duben,kveten super,sice zadny big kapri ale kolem tech 60cm ,krasna rybacka.Ted kdyz uz mam zaber na kouly tak jsem rad kdyz me 50....a vyjimkou nejsou kapri kolem 45cm :-) njn patri to k rybacce.....

                                  Nradjanys - Profil | Út 16.6.2015 12:20:49

                                  chemikln >> ráno tři kudly a Maly candoš. Po šichtě pokračovani:)

                                    Nchemikln - Profil | Út 16.6.2015 12:15:07

                                    tak jak se Vám podařilo zahájit chlapi ?

                                      NPoolBilly - Profil | Po 15.6.2015 8:08:26

                                      Lucek >> ano opět je povolen od 16.6. do 31.8. stejně jako loni

                                        NLucek - Profil | Ne 14.6.2015 18:28:03

                                        Zdar lovci. Nevíte někdo jak to vypadá s letošním Non-stop lovem na Nechrankách? Bude o5 od 16.6. ?