Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NtomisBMW - Profil | St 3.6.2015 15:55:04

Chosik859 >> už je to nějaký pátek ale raději bych popřemýšlel ;-)

    Ncarloz - Profil | St 3.6.2015 11:46:20

    Chosik859 >> hele jestli jedeš na dva dny a cheš si užít klidu a pohody tak bejt tebou se na kempy uplně vyprdnu a někam se žašiju pod celtu. V kempech je hluk a to i u vody, všude plavci, rybáři, naděláno v lese atd.. Výhoda kempu je že si můžeš dát jídlo, studený pivo a postavit stan mezi dalšíma stanama a karavanama, řvoucíma lidma a dětma.. Ale zaleží co preferuješ, takže proti gustu žádnej víšco:)

      NChosik859 - Profil | Út 2.6.2015 20:31:09

      Díky za odpovědi a co autokemp Vikletice má to tam cenu ? Chci si zacyhtat klasickou položenou. Na 2dny takže žadný velký krmení.?

        Ndrvoštěp - Profil | Út 2.6.2015 14:18:58

        Chosik859 >> Já jezdím v červenci do Pirani,druhý kemp od hráze.Ta nostalgie sociálismu tam na tebe dýchne :))) https://www.dokempu.cz/brezno/kemp-pirana-nechranic​e-5770/

          Ncarloz - Profil | Út 2.6.2015 12:50:47

          Chosik859 >> zdar u hraze je pár kempů a jsou hned u vody. viz google..

            NChosik859 - Profil | Po 1.6.2015 21:39:08

            Ahoj chtěl bych prosím poradit jakej kemp je nejblíž k vodě ? a dá se tam nejlíp chytat předem děkuji za pomoc :)

              NFanooos - Profil | So 30.5.2015 18:36:36

              Tak minulý týden jsem se konečně dostal na můj oblíbený revír Nechranice. Byl jsem tam od čtvrtka do neděle a musím říct, že jsem si fakt zachytal. Chytal jsem na dva způsoby - jednak klasika na krmítko a jednak na boilies (kdyby náhodou - ale bohužel ani náhodou). Krmítko jsem měl v hloubce kolem 5 - 6 metrů a boilies zhruba 9 - 10 metrů. Na krmítko jsme ve dvou dohromady vyndali na břeh asi tak 50 - 60 kaprů. Kdyby by mi tohle někdo řekl před příjezdem, tak se mu zhluboka vysměju do obličeje, páč poslední dobou to byla spíše okurková sezóna a nespočetně krát se mi stalo, že jsem za čtyři dny neudělal ani záběr. Nicméně ryby brali opravdu jak zběsilý. Kolikrát se mi ani nepodařilo napnout vlasec a už byl kapr na háčku. Sice sami násaďáčci, ale alespoň se člověk nenudil a občas se i pořádně zapotil. Někteří brali jen tak zlehka a spíše přes padáček, nicméně u některých to byla jízda se vším všudy - fakt paráda. Na boilies jsem měl zakrmeno partiklem - fermentovanou kuku a řepka + prohozeno boilie a red peleta, ale na to jsem bohužel neudělal ani záběr, což mne docela i mrzelo. Asi to bude chtít později, až se voda trochu ohřeje, páč chytám u hráze a tudíž na hloubce. Každopádně jsem chtěl říct, že takovou rybačku jsem na Nechrankách ještě nezažil a nejspíš už dlouho nezažiju. V červenci se tam nejspíš chystám znovu, tak jsem zvěda, čím mne tato voda překvapí tentokrát. Jinak fotka sice není s tím největším kapříkem, nicméně je s mým letošním prvním a udělal mi fakt velkou radost. Mno a já jemu určitě taky, páč samozřejmě putoval zpátky do vody.

                NtomisBMW - Profil | Po 25.5.2015 9:34:14

                VYDRA33 >> :-)

                  NPoolBilly - Profil | Po 25.5.2015 9:09:58

                  Nedělní podvečer - bylo tam fajn.

                    NVYDRA33 - Profil | Ne 24.5.2015 19:03:04

                    To je dobře že to sjelo at to sjede uplně celý a bude klid stejně to tam je samá masařka.

                      NKáceč - Profil | Čt 21.5.2015 20:51:44

                      Nechranice už nejsou co bývaly. Když tam dělal porybnýho pan Suchý, to byly časy. A těch ryb co se nachytalo. A když tam stály jen první chaty, Kunců, Novotnejch a Vojtěchů, to byl klid.

                        Nradjanys - Profil | Čt 21.5.2015 16:27:11

                        Taky jsem tam párkrát byl

                          Ncarloz - Profil | Čt 21.5.2015 16:22:43

                          Káceč >> jo a vždycky když jsem šel s vláčkou přes Poláky mě bylo divný odkud pramení ty potučky co vtékají do přehrady. no a jsme doma...

                            Ncarloz - Profil | Čt 21.5.2015 12:45:17

                            Káceč >> jezdil jsem na Poláky ke známýmu s tátou na chatu a mockrát jsem litoval že jí prodal.. Asi věděl proč jí prodává, krom toho že potřeboval peníze..

                              NPoolBilly - Profil | Čt 21.5.2015 9:01:18

                              Káceč >> ono těch příčin proč ten svah se dal do pohybu je několik,něco maj na kontě lidi a něco příroda, zrovna včera večer o tom vysílaly reportáž ve zprávách na čt-1

                                NKáceč - Profil | St 20.5.2015 18:55:26

                                PoolBilly >> za bolševika tam měli statkáři pole a to nikdy nesjelo. Chataři jsou kokoti, co si pouštěj odpad pod chaty a pak se divjej, že to sjelo.

                                  NPoolBilly - Profil | St 20.5.2015 18:39:48

                                  Káceč >> To se stalo už v únoru je to síla přijít o všechno co tam za ty roky udělali, ten svah sjel nadvakrát .

                                    NVYDRA33 - Profil | St 20.5.2015 17:12:50

                                    Byl jsem o víkendu a dařilo se 55,58,60 vše na zavážku a v noci.

                                      NPaolo1906 - Profil | Út 19.5.2015 13:30:22

                                      Nejake novinky o stavu na Nechrankach?