Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Út 19.5.2015 11:52:06

u vadkovic a potoka je to to samé :) nicméně jako každý rok tuto dobu

    NPoolBilly - Profil | Út 19.5.2015 8:51:07

    na přítoku to samý

      NKáceč - Profil | Po 18.5.2015 20:49:42

      chemikln >> pod Polákama samej malej kapř. Dneska jsem byl za našima na chatě.

        Nchemikln - Profil | Po 18.5.2015 20:13:35

        Tak jak Vám to jde chlapi ?

          NPoolBilly - Profil | Pá 8.5.2015 18:48:51

          Péťa.cz >> ahoj určitý místa znám,ale ještě je na ně brzo :-)) až to bude aktuální a budeš mít zájem tak ti dám info

            NPéťa.cz - Profil | Čt 7.5.2015 20:33:33

            Ahoj Poolbily chcise zeptat kde berou sumci.

              NThór - Profil | Čt 30.4.2015 17:04:26

              Ahoj,

              chtěl bych se zeptat zkušených jak je to s možností chytání mezi Hořenicemi a přítokem jde mi o reliéf a přístupnost břehu, navštěvovanost míst rybáři a jestli má vůbec cenu pokoušet se o lov v tomto koutě přehrady,

              díky za odpovědi

                NPoolBilly - Profil | So 25.4.2015 10:30:24

                hladina začala klesat snad se ti cejni stačí ještě vytřít , toliko aktuálně z přehrady

                  Nchemikln - Profil | Ne 19.4.2015 13:18:53

                  tak třikrát za sebou poprvé letos na přehradě a jen dva kapříci ,,,zatím se jim moc nechce

                    NPoolBilly - Profil | Po 13.4.2015 7:17:26

                    Petr. >> ltrab - 12.4.2015 18:58:08 >> to víš byl jsem rychlejší :-)) hlavně , že sis zachytal a vyšlo ti počasí

                      Nltrab - Profil | Ne 12.4.2015 18:58:08

                      PoolBilly >> Dnes pouze kapříci a cejnci, plotice jsi mi včera asi vychytal :-)))

                        NPoolBilly - Profil | So 11.4.2015 12:00:26

                        Petr. >> ltrab - 11.4.2015 11:57:34 >> to se stává

                          Nltrab - Profil | So 11.4.2015 11:57:34

                          PoolBilly >> Dnes mi to nevyšlo snad zítra.

                            NPoolBilly - Profil | So 11.4.2015 10:47:55

                            Petr. >> ltrab - 7.4.2015 19:46:05 >> tak pořád tam jsou Petře

                              NPoolBilly - Profil | Čt 9.4.2015 16:44:07

                              Chosik859 >> byl sem osobně u ulovení kapra 111 cm , jestli je nej odtud to nevím

                                NChosik859 - Profil | Čt 9.4.2015 16:00:56

                                Ahoj mám takovej dotaz nevíte jakej je největší kapr chycenej na nechrankách za celou historii ?

                                  NPoolBilly - Profil | St 8.4.2015 22:55:18

                                  darkklobouk >> určitě a to je dobře

                                    Ndarkklobouk - Profil | St 8.4.2015 22:46:58

                                    PoolBilly >> tihhle jesenů je na přítoku mraky

                                      Ndarkklobouk - Profil | St 8.4.2015 22:41:00

                                      datel na entou :-) >> mam to změřený a 135m, jen s olovem a vlasec 30ka dál už to nechtělo ani za boha, chtělo by to slabší vlasec a první očko 50 mm a šlo by hodit kolem 160 metrů jak nic

                                        NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 20:57:05

                                        Petr. >> ltrab - 7.4.2015 19:46:05 >> to ne je tam fajn upravenej plácek