Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nltrab - Profil | Út 7.4.2015 19:46:05

PoolBilly >> Tak to zas není tak hrozný, měl jsem obavy že už se nedá parkovat ani u toho rybníčku.

    NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 18:39:32

    Petr. >> ltrab - 7.4.2015 18:36:03 >> to už nejde je to oplocený , nechal sem auto u toho rybníčku je tam upravený místo pro pár aut , odtud už po svejch :-¨(

      Nltrab - Profil | Út 7.4.2015 18:36:03

      PoolBilly >> Tak konečně už i plotice o víkendu se tam vypravím a co parkování, dříve se dalo zajet až k tomu krpálu.

        NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 18:34:00

        a ještě jedno foto kapře a cejny jsme nefotily , ale když se balilo tak přišel tenhle fešák :-)

          NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 18:31:16

          tak ještě dodám dnešní foto místa , jak sem řek voda stoupla

            NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 18:18:38

            kary.com >> raděj si nic nepředstavuj :-)) dolů to je pohodička to ti trvá 7-8 minutek a seš tam , ale zpátky mi ty fídry připadaly těžký jak lešenářský trubky a nohy bolí jak po fotbale , to je panečku očistec :-))

              NPoolBilly - Profil | Út 7.4.2015 18:14:02

              Petr. >> ltrab - 6.4.2015 16:09:54 >> tak jsem se zrovna odsud vrátil , s kolegou jsme si pěkně zachytali , bylo to různorodý cejni, plotice, kapříci , voda se ještě o něco zvedla ta lodˇ už není vidět , ale bylo fajn :-))

                Ndatel na entou :-) - Profil | Po 6.4.2015 17:35:46

                darkklobouk >> Máš změřěný odhoz podle fotky to vypadá dosti agresivně :-) atakuješ hranici 130 metrů ??

                  Nltrab - Profil | Po 6.4.2015 16:20:15

                  kary.com >> Dolu si hlavu nelámej,dolu pojedeš po zadnici horší to je nahoru :-)))

                    Nkary.com - Profil | Po 6.4.2015 16:11:58

                    Vůbec si nedovedu představit, jak táhnu z toho krpálu ty moje krámy. No a nahoru..... ani nemyslet :-))))))

                      Nltrab - Profil | Po 6.4.2015 16:09:54

                      PoolBilly >> Tak pak dej vědět, bylo tam několik pěkných míst na chytání.

                        NPoolBilly - Profil | Po 6.4.2015 15:58:24

                        Petr. >> ltrab - 6.4.2015 15:57:08 >> sám nevím dlouho jsem tam nebyl, zjistím na místě
                        edit: ale myslím , že to bude jako dřív,auto nechám u toho rybníčka,cajk se veme do teplejch a šupajdy přes pole k řece,to bude očistec :-)))

                          Nltrab - Profil | Po 6.4.2015 15:57:08

                          PoolBilly >> Jak je to tam s parkováním, slyšel jsem že už se tam nedá zajet autem jako dřív.

                            NPoolBilly - Profil | Po 6.4.2015 15:05:14

                            Petr. >> ltrab - 6.4.2015tušil jsem , že to poznáš :-)) zejtra se tam chystám vyrazit

                              Nltrab - Profil | Po 6.4.2015 11:14:00

                              PoolBilly >> Jasně poznávám dřív jsem tam rád chytal.

                                NPoolBilly - Profil | Po 6.4.2015 9:40:58

                                Petr. >> ltrab - 5.4.2015 16:52:15 >> a takle to na tom stejným místě vypadalo před týdnem

                                  NPoolBilly - Profil | Po 6.4.2015 9:35:33

                                  Petr. >> ltrab - 5.4.2015 16:52:15 >> není to přímo na přehradě,jen něco před vtokem řeky do přehrady,kdo zná tak pozná :-)

                                    NPoolBilly - Profil | Po 6.4.2015 9:33:19

                                    kary.com >> ten přístup tam je ještě horší než si myslíš a cesta zpátky to je teprve zážitek , dva dny ji pak cejtíš v nohách :-)

                                      Nltrab - Profil | Ne 5.4.2015 16:55:31

                                      kary.com >> Pouze pro otrlé :-)))

                                        Nltrab - Profil | Ne 5.4.2015 16:52:15

                                        PoolBilly >> Když koukám na tu fotku, tak jestli vodou jde pořád ten bordel tak chytal skoro na přehraďě :-))