Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nkary.com - Profil | Ne 5.4.2015 15:55:34

PoolBilly >> Ježiš tam je děsný přístup :-)

    NPoolBilly - Profil | Ne 5.4.2015 15:22:39

    tak dodatečně to foto ze včera

      NPoolBilly - Profil | Ne 5.4.2015 9:50:10

      Petr. >> ltrab - 5.4.2015 9:47:22 >> právě včera byl kámoš dole na řece a nestačil se divit jak jim chutnalo

        Nltrab - Profil | Ne 5.4.2015 9:47:22

        PoolBilly >> Jenom rybník řeku nebo přehradu mám v plánu příští víkend až se to na řece trochu zklidní.

          NPoolBilly - Profil | Ne 5.4.2015 9:23:50

          takle to vypadá dole na řece po těch deštích,před týdnem byla voda cca o 2 metry níž , plave v ní dost bordelu , větve , plasty atd. , foto je ze včerejška . edit: nejde mi vložit foto

            NPoolBilly - Profil | Ne 5.4.2015 9:05:57

            Petr. >> ltrab - 4.4.2015 16:44:42 >> tak koukám , že si už vyrazil k vodě

              Nltrab - Profil | So 4.4.2015 16:44:42

              PoolBilly >> Tobě taky veselé velikonoce :-)

                Nkary.com - Profil | So 4.4.2015 16:01:12

                PoolBilly >> Pěkně děkuji :-) tobě též pěkný svátky.

                  NPoolBilly - Profil | So 4.4.2015 11:17:29

                  ltrab , kary.com a ostatní přeju veselý velikonoce :-))

                    NPoolBilly - Profil | Pá 3.4.2015 16:56:05

                    Petr. >> ltrab - 3.4.2015 16:47:07 >> nebyl sem nikde,nechtěl sem uletět :-))

                      Nltrab - Profil | Pá 3.4.2015 16:47:07

                      Zkoušel někdo chytat ? Já tomu dávám jeden až dva týdny a ryby půjdou :-)

                        NPoolBilly - Profil | Pá 3.4.2015 12:52:09

                        kary.com >> možná v tejdnu udělám průzkum po revíru jak to kde vypadá

                          NPoolBilly - Profil | Pá 3.4.2015 12:26:35

                          kary.com >> to bude pro ně opravdu smutný :-(

                            Nkary.com - Profil | Pá 3.4.2015 12:22:53

                            PoolBilly >> Příští sobotu mají klášterecký děti srandamač na řece. Nechytí ani šupinu. A budou smutný.

                              NPoolBilly - Profil | Pá 3.4.2015 12:18:06

                              kary.com >> je to smutný , ale je to tak, možná koncem měsíce by se dalo , ale kdo ví :-(

                                Nkary.com - Profil | Pá 3.4.2015 12:15:01

                                PoolBilly >> Mizérie ale bude s tou sněhovou vodou, to jsme zase tak měsíc bez ryb :-(

                                  NPoolBilly - Profil | Pá 3.4.2015 11:56:42

                                  chemikln >> tak po tomhle se to dalo čekat , otázka je kam až se zvedne

                                    Nchemikln - Profil | Čt 2.4.2015 20:43:55

                                    a už nám opět stoupá hladina :(

                                      Nex007 - Profil | Po 30.3.2015 16:31:46

                                      carloz >> jj tak nějak

                                        Ncarloz - Profil | Po 30.3.2015 16:28:44

                                        Už se těším na ty krásné večery u vody ;)